KAMENÁČ SI NEDÁME !

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií KAMENÁČ SI NEDÁME !.


Hosť

#76

2016-04-20 09:02

Predsa si nedame zastavat posledny kusok zelene v Trnave !!!!!!!!!!!!
Paulína Siváčková

#77

2016-04-20 09:06

Kamenný mlyn je v Trnave jedno z mála miest, kde môžete prísť a obklopuje vás kľud. Máme tam jazierka, rybyčky, kúpalisko a v neposlednom rade je tam krásny tieň zo stromov, môžete sa tam prechádzať, v blízkosti je pietne miesto (cintorín) kde večne spí aj moja babička, sesternica či kamarátka.


Pred pár rokmi sa investori rozhodli postaviť tam zástavbu domov, kde dnes žijú zväčša bohatí obyvatelia Trnavy. Ok, pohode. Ale!!! Aby si títo bohatí ľudia začali nárokovať na vlastné obchodné centrum, keď každý z nich má určite minimálne 2 autá, na ktorých sa môže bez problémov previesť do City Areny, Billy, Tesca, Lidla, Arkádie, Maxu (WTF!!! To naozaj chceme ďalšie nákupáky???) to sa mi zdá choré, iracionálne a divné. Ľudia by mali chodiť na prechádzky do lesoparku a nie do nákupného centra. A vraj fitko potrebujú! 2 km od nich je obrovské fitko! Tak keď chceš schudnúť ty tlstá lemra tak sa do neho prejdi alebo sa prejdi aspoň do garáže a tam nasadni do svojho ***** auta a choď!


Hosť

#78

2016-04-20 09:08

Neničme prírodu,škody sa nedajú nahradiť.

:) Zdravy rozum...

#79

2016-04-20 09:24

Kde budu chodit ludia oddychovat...prechadzat sa,lezat v trave,relaxovat,žit...Niektorym nenazrancom len nasrat do rúk a potom ich uz nepustit k vode...


Hosť

#80

2016-04-20 09:36

Z Trnavy je betonova dzungľa a Kamenac je jedine miesto kde sa da vybrat aspon trocha za prirodou...pANI POSLANCI NESTACI vam ze mame na kazdom kroku super markety este chcete zastavat aj to malo prirody co mame?nie kazdy si moze dovolit ist za prirodou niekam mimo TT
Ivette

#81 V žiadnom prípade

2016-04-20 10:58

Táto nezmyselná absurdnosť absolútne nie je potrebná!!!!!! Máme dosť obchodných centier a pod. v meste, kde majú aj byť, kamenáč musí zostať pokojným a príodným miestom presne tak, ako je. Žiadne umele kultivovanie zelene tu netreba, betónové parky, obchody a somariny. V žiadnom prípade. Ak sa toto schváli, som pripravená tomu brániť vlastným telom a vlastne aj zorganizovať celotrnavský fyzický odboj. NIE!

Lucia

#82 Re: Re:

2016-04-20 11:06

#74: RF - Re:  

 Vsetko chapem...a znovu...NACO?? Nech to znie, ako chce, ale mne osobne cele to "mestecko" dost vadi, je to neesticke, dom na dome, totalne zbytocne a vlastne sa aj podpisom tejto pozicie snazim zivot tam "zneprijemnit" natolko, aby tato lokalita nebola zaujimava a domov bolo co najmenej. Scesne, ze? Nuz, je to tak. Preco to zrovna vyrastlo pri kamenaci, ked mame vsetky dalsie svetove strany, kde nie je mestsky park? Ano, stve ma to. Nech sa tam ludia nestahuju. Tam, biely kostol ziva praznotou, nech sa paci.


Hosť

#83

2016-04-20 11:07

Chodím tam na prechádzku a keď tým čo tam bývajú chýbajú obchody,tak sa tam nemali sťahovať.

Hosť

#84

2016-04-20 11:34

Lebo priroda.

Hosť

#85

2016-04-20 11:46

Kazda peticia pre zachovanie je dobra.

Hosť

#86

2016-04-20 11:46

Nielen v tt ale na celom slovensku sa ludia k verejnemu priestranstvu spravaju strasne. A parky, zelene oddychove zony, tie sa netvoria; existujuce rusia, pretoze ved z toho nie su prijmy.. v tt JE KDE stavat, sama rovina a polia; preto n e c h a p e m DOVOD preco kamenny mlyn?? Ved je to jediny kusok prirody v okoli. Poznam to tam velmi dobre, a tie miesta maju caro..ked tam budu domy a obchody, pribudne ludi, hluk, smeti apod. Je mi z pristupu tohto naroda zle..

Hosť

#87 Re:

2016-04-20 11:50

#83: -  

 Presne. (Cit.som clanok, ako sa poslanec kt.tam byva, chudak sa stazoval ze nemaju vybavenost. Tak asi si mal hladat byvanie inde.)


Hosť

#88

2016-04-20 11:52

pretože sa mi na Kamennom Mlyne vždy páčilo tal neviem prečo by to tak nemalo byť kto zasa stojí za týmto?

Hosť

#89

2016-04-20 11:59

Nesmie sa ničiť príroda,kam budú chodiť naše deti keď vyrastú? :-(

Hosť

#90

2016-04-20 12:00

lebo to pokladam za správne

Hosť

#91

2016-04-20 12:27

Akekolvek prirodne prostredie hlavne v/pri meste treba chranit. Nielen zveladovat, starat sa on, no aj zakladat nove. Kazdy rozumny narod(zial nie nas) sa k svojmu prirodnemu (aj verejnemu) prostrediu sprava pozitivne. U nas sa vsak dokonca uz existujuce zel.plochy nicia, pretoze musia ustupit financ.zaujmom. Nechapem, preco domy a obchody tam? Trnava je na rovine, stavat sa moze na poliach. Kam.mlyn je chranenou oblastou, nie? Su tam o.i. chran.vodne vtaky.

Hosť

#92

2016-04-20 13:13

Zboznujem Trnavu,chodim tam do skoly. Zivot v Trnave sa neda porovnat s vymretim Komarnom,mestom bez prace a bez zivota.
Lucia

#93 Re: Re:

2016-04-20 14:02

#87: - Re:  

 Tiez som asi hrozna, ale ja nechcem, aby tam mali vybavenost. Nechcem, aby sa tam stahovali. Nechcem tam ziadne domy! Ziadne obchodne centra, hypermarkety, supermarkety, posty! Nie! Nechcem, aby v tej lokalite ludia byvali, takze ano, podpisujem peticiu. Nech tam nic nie je, ani autobus nech tam nechodi. Nech tam ludia nebyvaju. Tam byvaju bociany, volavky, lesne tvorceky, tam rasia stromceky a luky. Priroda! Nie ludia a domy.


Hosť

#94

2016-04-20 14:32

Ozaj jediná možnosť relaxu v prírode v Trnave, zatiaľ neskazené miesto ľudskou činnosťou.

Hosť

#95

2016-04-20 14:55

Kamenný mlyn je jediné miesto na relax obyvateľov Trnavy v prírode v okruhu 20 kilometrov. Už len to, že hlavný rybník sa oplotil, kam občania chodievali s deťmi pozerať na labute, pokladám za barbarstvo. Kamenný mlyn odchoval 80% trnavských fotografov krajinárov ... škoda reči ... Pamätám si, že ešte ako chlapec som s otcom chodil upravovať práve budované rybníky, Slovenským rybárskym zväzom a že rybári z Trnavy tam hodne odrobili brigádnických hodín ... bolo by toho ešte hodne čo o tom povedať, ale to by museli páni poslanci pozerať na minulosť aj trocha s úctou !!!

Hosť

#96

2016-04-20 15:04

Pretože máme kúsok lesa v spleti betónovej džungle a aj to by nám chcel niekto zobrať. Dnes som zase videla vyrúbaný veľký strom pri stanici. Pomaly nebude v Trnave žiadny. Už vypílili aj stromy v areáli bývalého Kukuričáku, strašné, ďalšie obchodné centrum :-(

Hosť

#97

2016-04-20 15:31

Trnava je moje rodné mesto.Do kamenného mlyna som chodila od detstva a myslím si, že by sa tu príroda nemala ešte viac ničiť.

Hosť

#98

2016-04-20 17:11

Pretoze tam radi chodievame a paci sa nam tam

Hosť

#99

2016-04-20 17:20

Byvala som sedem rokov v tomto krasnom meste a Kamenac bol mojim oblubenym miestom oddychu a pohody. Nepokazte si to ...trnavcania

Hosť

#100

2016-04-20 18:15

Lebo je to jedno z posledných rekreačných a kulturných miest pri Trnave.