Zákaz vraždenia koňov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Zákaz vraždenia koňov.


Hosť

#26

2016-01-14 15:36

Lebo sa nechcem toho dožiť, aby moji potomkovia sa museli báť o svoj život ,ak sa Islamu nepodrobia.Nechcem zažiť to čo tu, niektorý fanatici vyznavača Alaha robili , keď vládla Osmanská ríša a to isté robia aj na tzv. multikultútnom západe.Chcem slobodna chodiť po meste bez toho, aby som sa bál či môžem ísť do tej alebo onej časti mesta.

Hosť

#27

2016-01-14 15:38

Pre pokojný život na Slovensku

Hosť

#28

2016-01-14 16:27

najvyšší čas na zastavenie genetického miešania bielych a čiernych či mulatov. Zničí sa celá kultúra Európy nie, že budeme obohatení. Zvrátený názor tých, ktorí majú do budúcna už iné plány - možno cestu na inú planétu, kde budú kraľovať a na tejto zemi im už nezáleži

Hosť

#29 Re:

2016-01-14 17:12

#8: -  

 Islam iste nie je jediny povodca zla vo svete. Tym je podla mna predovsetkym nevedomost a znej prameniace dalsie negativa ako strach, chamtivost, zavist, nenavist netolerancia a ine.Poviem Vam jeden zakladny argument preco povazujeme islam za zle nabozenstvo.Zakladatel islamu Mohamed,resp. ich najmilovanejsi prorok siril islam casto brutalnym nasilim. Na rozdiel od neho Jezis siril svoje nabozenstvo pokojne a nikomu sa nevyhrazal smrtou ak ho odmietne. Toto je do oci bijuci rozdiel. Teda krestania a moslimovia maju protikladne vzory pre svoj zivot. Moslimovia vyhlasuju ze si vazia aj Jezisa ako proroka,ale na mna to posobi len ako zastierka aby mohli islam vydavat za nabozenstvo mieru. Ako si ho mozu vazit ked je pre nich prvorady Mohamed? Ved si porovnajte ich reakcie vo svete. Nad urazkou ktoreho z nich zuria viac? Mohameda ci Jezisa?!To, ze neskorsi krestania po institucinalizovani nabozenstva sirili krestanstvo tiez nasilim je uz druha vec. Jezis im to nekazal. Nastastie uz krestanstvo ako take prakticky od nasilia upustilo.Islam nie - vedie neprestajny radikalny dzihad vsetkymi formami. Nieco som pocul aj o alavitoch a este jednej starej odnoze islamu, ktorych ale tusim takmer ti !pravi"vyvrazdili. Ako krestanstvo aj islam ma aj misionarsky rozmer ale v dnesnej dobe je ovela zjavnejsi ten islamsky. Vari nevidite ze moslimovia su tu na Zapade uz desatrocia na misii?! Islamizacia zacala pomalu potichucky a teraz priam krici - no go zony, znasilnovanie zien a presadzovanie prava saria, ktore je nezlucitelne s europskym pravom. O akom prekrucani a zneuzivani islamu vravite?

 


Hosť

#30 Re: Re:

2016-01-14 17:33

#12: - Re:  

 Lenze islam ma problem tolerovat ine nabozenstva a ateizmus resp ma zjavne usilie ostatne nabozenstva a ine zmyslanie potlacat akonahle sa dostane v danej krajine k moci a pozera sa ne ako na podradne. Potom aj nasa tolerancia musi mat svoje hranice ak nechceme prist o svoju slobodu.To mame vsetci pokorne prijat ich dokonale nabozenstvo a na svete uz bude navzdy mier a raj? NIKTO Z NAS TU MOSLIMOM NECHCE UBLIZIT,ale nechceme si nechat aby oni ublizovali nam tak ako znasilnuju zeny v celej Zapadnej Europe a media to este aj taja. Ziadne ine nabozenstvo na Zemi nie je tak netolerantne ako islam aspon v dnesnej dobe ked sa tu siri ten wahabisticky a sunitsky islam zo Saudskej arabie a Zapad celi coraz zjavnejsej islamizacii.Ja pod sariou nechcem zit.Dakujem neprosim.

Este dodam ako mi je spatne z pokryteckych falosnych a skutocnu demokraciu zradzajucich politikov na cele s MERKELOVOU a takisto hlavnych medii, ktore klamu a zavadzaju a az ked sa ukazuje aka je podstata problemu a pravda  o ilegalnej uteceneckej krize zacinaju obracat kabat.Fuj a hanba


Hosť

#31 Samá xenofóbia

2016-01-14 17:49

Kam sa pozriem, samá xenofóbia a predsudky... Je mi z vás zle!


Hosť

#32

2016-01-14 17:55

jednu pliagu tu už mame a nevieme ich integrovat a ešte horšiu tuna dostat tak jeto naš koniec!

Hosť

#33 Re: Samá xenofóbia

2016-01-14 18:01

#31: - Samá xenofóbia 

 AKE PREDSUDKY VOCI KULTURE KTORA NEDAVA ZENAM ROVNAKE PRAVA A UMOZNUJE S NIMI LUBOVOLNE ZAOBCHADZANIE? KTO VAM JE XENOFOBNY?! A ak ano tak tato xenofobia je spravna a zdrava. Nemame problem so ziadnym inym nabozenstvom a ani s nijakym inym na svete nie su take problemy ako s islamom. Moslimovia nemaju pravo pretlacat svoju ideologiu a prava na ukor nasej a nasich prav na nasom uzemi.Nik im nedal pravo hromadne znasilnovat nase zeny  a presadzovat tu ich stredoveke pravo saria, ktore uz paralelne s europskym funguje napriklad  vo Velkej Britanii.VAM JE ZLE Z NAS? MNE JE ZLE ZASE Z VAS


Hosť

#34 proti mesite

2016-01-14 18:05

Prosim Vas podpiste aj PETICIU PROTI STAVBE MESITY. Dakujem


Hosť

#35

2016-01-14 18:39

Preto že oni netoleruju nič a nikoho a som proti tomu aby ohrozovali našu krajinu tak ako to robia vo Francuzsku,Svedsku a v štatoch kde sa odstahovali

Hosť

#36

2016-01-14 18:42

Lebo považujem islam za choré náboženstvo, ktoré popiera základné ludské práva.Neprajem si aby sme ho tu mali!

Hosť

#37

2016-01-14 18:50

Myslím že islam nepatrí do našej krajiny

Hosť

#38

2016-01-14 18:54

Už SLOVENSKO vstáva,putá si strháva

Hosť

#39 Re: Samá xenofóbia

2016-01-14 18:56

#31: - Samá xenofóbia 

 debil si to vidno hneď


Hosť

#40

2016-01-14 19:06

Aby moje vnúčata mohli žiť v kresťanskej spoločnosti, aby tu nikto nenastoľoval v budúcnosti novú kultúru a aby tu raz nebol kalifát alebo islamský štát.



Hosť

#41

2016-01-14 19:22

Kultúra islamu a kultúra slovanov čiže aj slovákov je absolútne nekompatibilná.z toho nič dobré vzísť nemôže!
slza111
Hosť

#42

2016-01-14 19:54

nie je čo komentovať treba konať


Hosť

#43 Re: Re:

2016-01-14 20:02

#17: sk 67 - Re:  

 A krestansky postoj k homosexualom a neveriacim, poznas?


Hosť

#44

2016-01-14 20:04

Nehodlam tolerovat moslimsky pohlad na svet, hodnoty, ani nabozenstvo, ich nasilnosti a barbarske postoje

Hosť

#45

2016-01-14 20:07

Pre pokoj a mier v našej krajine.

Hosť

#46 Re: Re: Samá xenofóbia

2016-01-14 20:17

#39: - Re:

 svojou nadavkou a nepodanim ziadnych argumentov si len ukazal svoju malost


Hosť

#47 Re: Re: Samá xenofóbia

2016-01-14 20:19

#39: - Re: sorry

 sorry az teraz som zbadal ze nadavas inemu (: aj ked si mu mohol tiez dat par argumentov


Hosť

#48

2016-01-14 20:22

Pome do nich

Hosť

#49

2016-01-14 20:23

Som proti islamistom.
slza111
Hosť

#50

2016-01-14 20:24

podľa mňa by mali zakázať všetky náboženstvá a bol by konečne mier a pokoj na zemi

vieru nech má každý, akú chce, ale doma v súkromí. Kostoly, mešity ,minarety by som nenechal,ani ako historické pamiatky. Strata umeleckých predmetov, by sa vyrovnala slobodnej mysli,ktorú by ľudstvo našlo