Vyjadrenie solidarity Slovenska s Izraelom

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Vyjadrenie solidarity Slovenska s Izraelom.


Hosť

#26

2015-11-08 21:06

Lebo s ňou súhlasím

Anonymous

#27 Re:

2015-11-08 22:05

#19: Spoločne za svetový mier a proti sionizmu! -  

My poznáme argumenty skupiny Palestíncov na Slovensku, teda tie, ktoré prezentujú navonok. Boli sme viacerí osobne na manifestáciách a hlavne sme počúvali.

Toto je občianska iniciatíva v ktorej sa nevymedzujeme voči Palestíncom ako ľuďom, či komunite, ale voči javu terorizmu, nenávisti a najnovšie zákerným útokom nožom od chrbta na bezbranných.

Je nám ľúto, že časť palestínskej komunity si tieto metódy osvojila a vyhlasuje ich za nevyhnutný „boj“. Ale objavujú sa medzi Palestíncami takí, ktorí sú aj verejne proti rétorike teroru.

Palestínci majú svojich zástupcov v Knessete, v diplomacii, niektorí slúžia v armáde,... Nikto netvrdí, že Izrael je svätý a že nerobí chyby. Robí ich, tak ako iní politici hocikde inde. Ale to nie je dôvod, aby bolo ospravedlňované zbabelé vraždenie bezbranných ľudí od chrbta. Naposledy 80 a viac ročných ľudí, ktorí nedokážu ujsť pred útočníkmi.

K tomu čo tu píšete: veď príbuzní lídrov Palestínskej samosprávy a dokonca aj Hamasu sú ošetrovaní v izraelských nemocniciach. Nedávno 13ročný chlapec, útočník, ktorý pobodal svojho nič netušiaceho izraelského rovesníka na bicykli, ležal v tej istej nemocnici ako jeho obeť. Až po riadnom ošetrení bol prepustený. Sám Abu Mazén to musel priznať. 


Hosť

#28

2015-11-08 23:20

lebo sme vsetci ludia

Hosť

#29

2015-11-09 07:17

PRETO NEPODPORUJEM TÚTO MANIPULATÍVNU PETÍCIU A PROTESTUJEM PROTI MANIPULÁCII ĽUDSTVA ŽIDOVSKÝM BIBILICKÝM UČENÍM.

Som veriaci , ale nazmanipulovaný KRESŤAN .
Verím v slová Ježiša Krista, ktorý povedal, že nám tu zanecháva Ducha PRAVDY, ktorá nás oslobodí a ktorou je On sám.
Verím v LÁSKU , ktorou je BOH náš STVORITEĽ.
Ale neverím, že tento dokonalý, všemohúci a vševedúci, a neomylný STVORITEĽ ktorý tak miluje svet, že svojho Jednorodeného syna dal, aby ho spasil, že tento STVORITEĽ miluje niekoho viac a niekoho menej tak, ako to učí MOJŽIŠ v biblii.
Tak, ako to prezemntujú ŽIDIA po celom svete, a tak, ako to aj Židia po celom svete aj uplatňujú, že im BOH STVORITEĽ podriadi všetky národy sveta aj s ich územím a bohatstvom, kde ŽIDIA budú všetkým ostatným NADRADENÝ a aj NDRIADENÝ.
V mene tohto BLUDU, ktorý je zakotvený v BIBLII a pomocou ktorého KREASŤANSKÉ cirkvy a spoločenstvá učia svoje poslušné a oddané a zmanipulované ovečky,  najbohatší  a v každom štáte sveta vysoko postavený ŽIDIA vedome nábožensky, politicky, ekonomicky, hospodársky, sociálnym vydieraním, bankovníctvom, nadnárodnými svetovými korporáciami, ale najmä vytváraním štátnych náboženských nepokojov, občianskych vojen, rasových vojen a napätí, a financovaním všetkých doterajších vojen si postupne tento svet podmaňujú.
ŽIDIA a ich nábožensko hospodárska a vojenská politika tu na tejto planéte spôsobila miliardy mŕtvych nevinných detí a ľudí ako takých, že mi neostáva nič iné konštatovať, len to, že ten Mojžišov ŽIDOVSKÝ BOH je iba SATAN a nemá vôbec nič spoločné s mojim BOHOM, ktorým je JEŽIŠ KRISTUS, čo bolo v časoch vzniku KRESŤANSKEJ CIRKVI počas RÍMSKEJ RÍŠI prepojené do jedného celku tak, ako to aj dokladujú archívy z čias zlučovania THÓRY s NOVÝM ZÁKONOM.
Preto nechovám nenávisť voči ŽIDOM ako národu a ani ako jednotlivcom, ale vyžadujem aj z ich strany to isté voči ostatku sveta, ktorý pokladajú oni za svoje vlastníctvo.
VŠETKO ČO JE A ČO BOLO A ČO BUDE PATRÍ IBA BOHU A NIKDY NIE ŽIADNEMU ČLOVEKU.


S ÚCTOU A LÁSKOU K BOHU v mene JEŽIŠA KRISTA :  MAREK  BALÁŽ


Hosť

#30

2015-11-09 08:16

Je to morální povinnost všech křesťanů, stát za Izraelem!

Hosť

#31

2015-11-09 08:28

Náš Hospodin miluje Izrael!

Hosť

#32

2015-11-09 08:39

Súhlasím s jej obsahom a treba vyjadriť svoj názor.

Hosť

#33

2015-11-09 08:51

Gen 12, 2-3

Hosť

#34

2015-11-09 08:58

Protože jsem křesťanka a není mi lhostejné zabíjení lidí na celém světě.Chci podpořit lásku, porozumění a pomoc v Duchu toho dobrého a to dobrý je jen Bůh,a pomoct zamezit jakýmkoliv způsobem zlu na tomto světě, modlitbou, podpisem i jinak.

Hosť

#35

2015-11-09 10:59

Svojim podpisom vyjadrujem solidaritu s Izraelom a zároveň vítam túto petíciu. Pri tohtoročnej návšteve Izraela som videla a zažila všeličo.
Som veľmi sklamaná, že slovenské médiá zhromaždenie na podporu Izraela úplne odignorovali. Spravodajstvá sú pritom plné
nezaujímavých a nepodstatných hlúpostí.
Shalom Izrael

Alica Lišková

Hosť

#36

2015-11-09 11:23

Izrael je Boží ľud. Ja osobne som spoznala Boha Izraela vo svojom živote, skrze JEŠUA -syna Božieho, skrze JEHO SLOVO - BIBLIU. Efežanom 2/15.
Modlím sa za Izrael, i touto formou chcem potešiť Boží ľud.
(Iz. 40). Schalom .

Hosť

#37

2015-11-09 14:43

Pretože cítim znepokojenie nad momentálnou situáciou v Izraeli.

Hosť

#38

2015-11-09 15:05

Podpisujem,lebo chcem stat za Izraelom,verejne odsudit nasilie pachane na jeho ludoch a podporit ho aspon takto v tychto tazkych casoch...som krestanka a verim vo vyvolenost Izraela.Bohom a v to ze zehnanim mu dostavame sami pozehnanie.

Hosť

#39

2015-11-09 17:03

iZRAEL je Bohom vyvolená krajina, kto sa jej dotkne - dotýka sa zrenice Božieho oka, je to krajina, kde sa narodil Spaiteľ sveta - Pá Ježiš, aj môj Záchranca

Hosť

#40

2015-11-09 17:11

z presvedčenia že treba

Hosť

#41

2015-11-09 17:59

Bola som v Jeruzaleme, bol to môj životný sen.
To všetko čo človek v hlave má ani sa nedá vyjadriť. Som rada, že niečo takéto existuje.

Hosť

#42

2015-11-09 19:42

Nenávidím nezhody, sváry a vojny.
All you need is LOVE!

Hosť

#43

2015-11-09 19:58

Jsem dobrovolník v Jeruzalémském domě modliteb pro všechny národy od roku 2005 doposud, tj, deset let. Pracuji tam jako koordinátor východní a střední Evropy a hostů z celého světa. V roce 2001 jsem prožila rok intifády v Jeruzalémě, kdy jsem zde žila první rok. Poznala jsem ideologii islámu a její následky v Izraeli (a vidí je celý svět na Středním východě) zblízka a celým srdcem i životem stojím za Izraelem. 


Hosť

#44

2015-11-09 20:15

Som proti násiliu akéhokoľvek druhu.

Hosť

#45

2015-11-09 20:30

Je veľmi dôležité dostať do povedomia národa, ktorý je vo svojej väčšine apatický, voči krivdám ktoré sa dejú už dlhodobo voči Židom vo všeobecnosti a voči Izraelu. Je to žiaľ B_hu národná tradícia. Obrovská vďaka a česť náleží ICEJ, že sa s tým pokúšajú niečo urobiť.

Hosť

#46

2015-11-09 20:42

Prečo som to podpísal?
Lebo je to správne!
yorai

#47 Re:

2015-11-09 20:45

#29: -  

 Marek Baláž, vzhľadom na svoju zatemnenú myseľ a zastretý pohľad na Židov zabúdaš na jednu veľmi dôležitú vec. Tóra, ktorú okrem iného vy kresťania nazývate Starým Zákonom na jej pretlmočenie do latinčiny z ktorej sa to potom tlmočilo ďalej do ostatných jazykov dal príkaz rímsky cisár Konstantin, ktorý vtedy strácal moc nad rímskou ríšou a ÚČELOVÝM pretlmočením Tóry, Prorokov a Písomností dal uzákoniť nové náboženstvo, ktoré nazvali kresťanstvom, ktorého v prvých rokoch jehpo existencie bol on sám garantom aj ho formoval. Ak je Tebe a Tebe podobným milé veriť v ÚČELOVÉ preklady skrachovanca až do miery, ktorá Ťa privádza k nenávisti voči Židom tak si ani nič viac od svojho úboheho života nezaslúžiš!

Môžem Ti ponúknuť cestu z omylu. Príď sa ku mne učiť Hebrejský jayzk a keď ho budeš dostatočne ovládať budeš si môpcť v originále prečítať pravdu.


Hosť

#48

2015-11-09 21:32

Stotožnil som sa s jej znením :)

Hosť

#49

2015-11-09 21:49

Kazdy stat ma to same pravo zit v mieri a v pokoji a to plati tak samo aj pre Stat Israel.

Hosť

#50

2015-11-09 22:18

Som presvedcena, ze treba nahlas prejavit svoj nazor