Petìcia za omilostenie Jozefa Andreja z Popradu.

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petìcia za omilostenie Jozefa Andreja z Popradu. .


Hosť

#1351

2015-10-12 06:44

Lebo co urobil pre svojho syna chcelo velku davku odvahy a lasky.

Hosť

#1352

2015-10-12 07:08

ziadne vazenie pre tohoto cloveka uz nie je potrebne! to, co prezival a vytrpel si v okamihoch odpajania svojho syna od pristrojov, bolo hrôzou, aku ziadne pozemske vazenie nikdy neprekona, preto nechajme oboch tychto rodicov nadalej milovat svojho syna a doprajme im nadej, ze obet, ktoru otec priniesol, nebola zbytocna - ze umoznila ich synovi zit nadalej, ale uz v pokojnych a bezbolestnych tisinach...

Hosť

#1353

2015-10-12 07:22

Kto nezažije nepochopí!

Hosť

#1354

2015-10-12 07:25

Pretože je to správna vec.Čin otca bolo východiskom z núdze, a dieťa si vytrpelo dosť, zaslužilo si už konečne pokoj, Bol to zúfalý čin otca, ktorý nevidel iné vychodisko z tejto situácie, čoho dôkazom je aj celkové psychické zrútenie sa matky tohto dieťaťa.A tak keď chceme ,aby sa títo nešťastní rodičia dali ako tak dokopy, nedovolme aby takto skončili.Nech trestajiu tých čo maju, ktorí zabijaju bezdôlvodne, a neraz trestu ujdú.Dajme im šancu na život, aj keď to pre nich nebude jednoduché.Je to morálna povinnosť.nás všetkých.


Hosť

#1355

2015-10-12 07:29

Pretoze sama mam dieta s tazkym postihnutim a viem, co taky rodic preziva. Som veriaca a vazim si dar zivota, ale nesudim cloveka, ktory sa denne bori s mnozstvom problemov, prizera sa utrpeniu vlastneho dietata, az to nakoniec neunesie...

Hosť

#1356

2015-10-12 07:33

keby ma niekto z mojich blízkych s láskou prosil, tak by som to nakoniec s plačom urobil, aj za cenu väzenia. pretože je niečo zhnité v súdnictve a choré v názore na eutanáziu.

aj obyčajnému psovi, ktorého vám dochrámalo auto, viete dať "ranu z milosti"

absolútne súhlasím s petíciou za oslobodenie pána Jozefa, ktorý si, aj keď ho nepoznám, toho vytrpel naozaj dosť a pre ktorého je najväčším trestom to, že musel v zúfalstve odpojiť syna od prístroja. 

hurá legislatíva...  


Hosť

#1357

2015-10-12 07:43

Pretože si to zaslúži...Určite ani netušíme čím všetkým prešiel a prechádza pán Jozef Andrej.Držím mu palce, aby to - pokiaľ bude možné ustal.

Hosť

#1358

2015-10-12 07:43


Litera zákona je sprostá !

Hosť

#1359

2015-10-12 07:52

Pretoze nas stat neriesi situaciu zufalych rodicov, ktori sa musia starat 24 hodin denne o svoje dieta a cin zufaleho rodica v ziadnom pripade nemozno sudit ako vrazdu.
Aj jeho vysetrovacia vazba je na smiech, sam sa k cinu priznal, nema dovod utekat ci zopakovat ho.

Hosť

#1360

2015-10-12 08:04

Pretože mám stále pred očami prosiace oči môjho muža,ktorý mi po tretej CMP jednou funkčnou rukou ukazoval,aby som mu dala niečo na ukončenie jeho trápenia.Cítila som bezmocnosť,s ktorou sa nikdy nevyrovnám.V tomto prípade zavinili lekári jeho stav,dieťa sa narodilo zdravé a nikto ich pochybenie neriešil.Akú kvalitu mal jeho život? Čo prežívali 24 hod. denne jeho rodičia? Eutanázia sa deje dennodenne,kedy pacientov prekladajú z odd. na odd. a vysadia mu lieky...to je s posvätením MZ a zdravotných poisťovní - toto nie je eutanázia?

Hosť

#1361

2015-10-12 08:14

Lebo si viem predstavit ake to asi bolo pre nich vsetkych tazke fyzicky aj psychicky24rokov 24hodin denne bdiet nad ubohym nehybnym telom syna

Hosť

#1362

2015-10-12 08:26

Nesúhlasím s výmerom trestu.

Hosť

#1363

2015-10-12 08:30

Túto petíciu som podpísal kvôli tomu my to príde nespravodlivé a sú ľudia ktorý robia zle veci a niesu odsúdený

Hosť

#1364

2015-10-12 08:33

Urobil to z lasky k nemu... Pallova vedome znicila mladej zene zivot a aj jej celej rodine a dostala podmienku 3roky...hamba obrovska, ale co cakame od nasej vladnucej strany... Vazne rozmyslam ze sa odstahujem z tejto krajiny aj ked ju milujem

Hosť

#1365

2015-10-12 08:35

Urobila by som to isté v jeho situácii. Možno by som skončila aj ja s ním. Nech ľudia neobviňujú, keď nezažili toľko rokov trápenia a obety a vidina lepšieho do budúcnosti žiadna.

Hosť

#1366

2015-10-12 08:42

je ľahšie odsúdiť, ako žiť ten dennodenne nešťastný život dieťaťa, ale aj jeho rodičov. rozoznávajme konečne úmyselné zabitie, za ktoré niektorí známejší jedinci nesedia a tento nešťastník si odsedí natvrdo zvyšok života zo zúfalstva nad trápením svojho dieťaťa s nepolepšiteľným stavom som za omilostenie hoci som presvedčená, že v iných prípadoch by som tak nekonala- zákerné vraždy, mučenie, týranie by sa mali trestať trestom smrti. je to tu v tej našej justícii doslova divočina
až sa človeku pri niektorých rozsudkoch zastavuje rozum. držím tomu nešťastnému človeku palce, určite veľmi trpí...

Hosť

#1367 Re:

2015-10-12 08:45

#1358: -  

 by som povedala, že vo veľa prípadoch až    s p r o s t á

 


Hosť

#1368

2015-10-12 08:49

 "Jozef, ktorý odpojil syna († 24) od pľúcnej ventilácie: Prečo poslal Dominika do neba?" - prečo? No možno jednoducho preto, že aj on je len človek a už nevládal. 24 rokov sa stará o svojho nevládneho syna, lebo ho nedokáže odložiť do ústavu. Dá mu všetko a dal by mu ešte viac, keby mohol. Živí svoju rodinu z mizerných pár stoviek a verím, že väčšina prostriedkov padla práve na starostlivosť o človeka, ktorý by tú opateru svojim rodičom nikdy nemohol vrátiť, nijakým spôsobom. Robia to proste preto, lebo je to ich dieťa a inak nemôžu. A to všetko za vedomia, že ich život už nikdy nebude veselý a plnohodnotný a tiež, že svojmu druhému synovi vlasne čiastočne vezmú detstvo. A potom príde tá miliónta slabá chvíľka, no tentoraz o niečo zúfalejšia a on je presvedčený, že je len jediné riešenie - najlepšie, aké môže pre svojho syna urobiť... a možno pre seba, aby sa nezbláznil. Ale v tomto prípade je to úplne jedno, lebo prídu mocní, ktorí rozhodnú o tom, že to bolo zlé zlé zlé a prikážu 20, 25, doživotie... lebo milujúci rodič, ktorý nestrčil svoje choré dieťa do ústavu, no podriadil mu život celej rodiny, ktorý ju živil z parádnych 600 eur mesačne, z ktorých si polovicu sám odmakal (na úkor svojej manželky, ktorá to zatiaľ ťahala s chlapcom doma a tak to s ňou teraz aj vyzerá), tak takýto človek, milí moji, si nič iné ako tvrdý trest nezaslúži!! Som zhnusená, rozčúlená a je mi smutno, lebo na systém vždy doplatia tí najzraniteľnejší, ktorým keď život postaví do cesty balvan, tak oni si vyberú tú ťažiu cestu a prelezú ho. Ktovie, ako by sme toho človeka nenávideli, keby ten balvan obišiel... a hlavne, ako by sa nenávidel on sám. Tak zobudíme sa niekedy?


Hosť

#1369

2015-10-12 09:01

Pretože v tomto štate je už 20 ť rokov všetko hore nohami a bšetko je chore , tý čo majú za úlohu pomáhať len strpčuju každodenny život slušnym ľuďom a tento pan je pre mna hrdinom , toľke roky sa staral a štat mu to takto odplacal !!! Sa hanbím za naše vlady !!!

Hosť

#1370

2015-10-12 09:07

Na 100 % podporujem milosť pre tohto človeka, celé roky trpel on, manželka a syn, určite schvaľujem jeho konanie.
Alena

Hosť

#1371

2015-10-12 09:14

Viem, čo je to, keď sa narodí veľmi postihnuté dieťa. Po narodení svojej dcérky som sa modlila, aby ju nenechal boh trápiť sa celý život a pritom temer nevedieť o sebe, ani o krásach života. boh ma vyslyšal a zobral si ju k sebe po mesiaci života. Aj keď by už mala 37 rokov, nikdy som ju neprestala vnímať ako svoje existujúce dieťa. Dnes ako malý anjelik chráni moje deti, manžela aj mňa,

Hosť

#1372

2015-10-12 09:37

Pretože zákony nie sú dokonalé

Hosť

#1373

2015-10-12 09:56

Nespravodlivost v tejto krajine,urobil len to na co sa uz nemohol pozerat ,trpeli vsetci a k uzdraveniu ich milovaneho synceka by nikdy neprislo.Je uz aj tak dost potrestany kto to nezazil nikdy nepochopi.Verim ze pan prezident omilosti pana .

Hosť

#1374

2015-10-12 09:59

Pretoze suhlasim s otcom choreho syna ,opatrovat tolke roky niekoho, kto nema nadej na uzdravenie je to neskutocna zataz na psychiku.

Hosť

#1375

2015-10-12 10:02

Vzhladom na to, ze ako rodina prezivame podobnu situaciu ako rodina pana Jozefa,s maximalnou empatiou a pochopenim vnimam jeho situaciu a situaciu jeho rodiny. Aj napriek tomu, ze ako veriaci clovek si zivot vazim na najvyssej urovni, s pochopenim vnimam rozhodnutie tohto muza a otca !!! Kolko zien denne zabije svoje nenarodene dieta a kto ich odsudi ????!!!!



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...