Petìcia za omilostenie Jozefa Andreja z Popradu.

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petìcia za omilostenie Jozefa Andreja z Popradu. .


Hosť

#1326 Re:

2015-10-11 18:31

#1324: -  Mate pradvdu 

 

 


Hosť

#1327

2015-10-11 18:32

Lebo nikto nevie čo táto staroslivosť obnáša, len čo utrpenie zažil, mama sa o môjho ležiaceho otca starala viac ako 5 rokov a popri tom chodila do práce, nesúdte človeka, ktorý len chcel pomôcť svojmu synovi, aby netrpel.

Hosť

#1328

2015-10-11 18:33

Lebo som presvedčená že to urobil z lásky k synovi.

Hosť

#1329

2015-10-11 18:51

Prečo ideme súdiť človeka, ktorý je bezmocný, prečo nesúdime tento štát, ktorý nie je schopný podpory a opory ľudom s obrovskými problémami. Chcú súdiť človeka, ktorý tento čin spáchal zo zúfalstva, z lásky k svojmu dieťaťu, aký to musí byť kretén, čo ho poslal za mreže, aby vraj nenapáchal ešte niečo horšie. Klobuk dole pred našim súdnictvom, je to velká hamba, že takto zmýšlajú nad už dávno potrestaným rodičom a zároveň pustia von vrahov, lebo nemali čas doriešiť ich prípad, hamba....dúfam, že ak nebude mať rozum sudca, bude ho mať pán prezident Kiska

Hosť

#1330

2015-10-11 18:54

Mala som 3 roky ležiaceho otca po mozgovej príhode, ktorý chcel zomrieť. plne chápem čin pána Andreja.

Hosť

#1331

2015-10-11 19:10

Je to správna vec, ten človek si uz svoj trest odpískal 24 rokov sa starať o nemohúce vlastne dieťa je dosť silným trestom. Nemyslite?
Alex

#1332

2015-10-11 19:44

Petíciu som podpísala pretože Rácio musí zvíťaziť.To čo si dovoľuje tento štát je už vrchol!Naši drahí sudcovia púšťajú na slobodu vrahov,zlodejov a násilníkov!Pán Jozef sa staral o svoje dieťa z láskou 24 rokov.Výsmechom je,že práve 25 rokov má dostať!Pýtam sa akú pomoc od štátu dostal keď si mu dovolila naša prokuratúra vymerať takýto trest!Tí idioti nemajú šajnu o psychickej a fyzickej záťaži Dominikovho otca.Prokuratúra by sa v prvom rade mala zaujímať o úžerníkov,násilníkov,vrahov,zlodejov čo rozkradli štát a ukradnuté byty!Každý racionálne zmýšlajúci človek vie,že to bolo Výkupenie pre zúfalého otca aj pre syna.A malo prísť už dávno!Riešením tohto utrpenia je jedine Eutanázia.Keby som bola v bezvládnom stave chcem dôstojný odchod.Predstava,že by ma umelo udržiavali pri živote v bezvládnom tele je pre mňa desivá.A svoje dieťa by som vyslobodila tiež,nedokázala by som sa pozerať na jeho utrpenie.Ak nastane smrť mozgu tak to je už definitívny koniec.Život je len pre zdravých a silných!Človek má žiť a nie prežívať!Táto idiotská doba zdravé deti vraždí(sociálky beztrestne kradnú deti,a chorí a zvrátení ľudia im chcú dovoliť vyberať si pohlavie) a rodičov detí,ktoré nedokážu bez pomoci prežiť chce zatvárať do väzenia pod paragrafom úkladný,viacnásobný vrah!

Hosť

#1333

2015-10-11 19:56

Lebo je to nespravodlive aby Jozef išiel do väzenia.On nieje vrah,je to len životom ťažko skúšany a aj unaveny človek.Od prvej minuty som zato aby sa uzakonila eutanazia a som zato aby Jozef dostal milsť.Vrahovia sa dostanu z väzenia za dva mesiace von a on čo cel život sa staral o syna,ktorý ani nevedel,že žije ma dostať 25 rokov?Slovensko je jedno veľke Kocurkovo

Hosť

#1334

2015-10-11 21:01

Sama by som bola rada, keby to urobil niekto pre mna, ak by som bola v takej beznadejnej situacii.

Hosť

#1335

2015-10-11 21:13

Podpísala som túto petíciu. Prečo? Preto, že máme choré zákony, preto, že nezodpovedný opitý vodič, ktorý zabije "dostane" 1 - 2 roky, alebo len podmienku. Preto, že mnohí skutoční brutálni vrahovia si behajú po slobode pre "procesné chyby" pánov sudcov... Pán Jozef len ukončil utrpenie svojho syna, na ktoré sa už nemohol pozerať a o ktorého sa s láskou a obetavosťou starali spolu s manželkou 24 rokov, až aj ona skončila s veľmi vážnou diagnózou hospitalizovaná... Pán Jozef si zaslúži MILOSŤ, i tak bude do konca svojho života trpieť vo svojom vnútri, vo svojej duši...

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-10-11 21:21



Hosť

#1337

2015-10-11 21:27

Pretoze pan Jozef je pre mna hrdina....pretoze my zdravi ludia si nevieme predstavit akym peklom prechadzal on a jeho rodina....kolko sily a obetavosti je v jednom cloveku.....a ak sa najdu taki ktori nepochopili preco to urobil,odkazujem im len jedno...NESUDTE TOHO CLOVEKA....NEMALI STE OBUTE JEHO TOPANKY A ANI NEBUDETE ZIT S JEHO SVEDOMIM....Panovi Jozefovi prajem vela stastia a hlavne sil....

Hosť

#1338

2015-10-11 21:43

Chápem jeho počínanie, bolo to z velkej lásky k synovi a snaď aj z velkej beznaďeji. Myslím, že súďiť ho bude pán Boh to stačí, nie je to na člověku. Vyrpeli si snaď už dosť z manželkou. Alena

Hosť

#1339

2015-10-11 21:46

súdiť môže len ten, kto zažil to isté a vie sa vžiť do jeho trápenia

Hosť

#1340

2015-10-11 22:06

Ak by som bol na jeho mieste a našiel v sebe tú silu, urobil by som to isté. Už dávno mala byť uzákonená eutanázia a ľudia, ktorí prijmú to najťažšie rozhodnutie, by neboli trestne stíhaní. Lenže bigotnosť a zbabelá čvarga z parlamentu držia Slovensko v stredoveku.


Hosť

#1341

2015-10-11 22:13

Pretoze som zdravotna sestra a viem ,co je to opatrovat 24hod.pacienta a aj moja sestra zomrela na sklerozu multiplex a viem ako dlho trpela.

Hosť

#1342

2015-10-11 22:42

Aj na jedného koňa je to veľa. Prešiel jedným trestom, keď sa o syna staral, druhým trestom v jeho živote bude svedomie do konca života a do tretice všetko najlepšie /irónia/ ešte do väzenia. Ako hovorím, aj na jedného koňa je to veľa uniesť.

Hosť

#1343

2015-10-11 22:47

Pan Andrej 24 rokov opatroval svojho syna. To je dokaz velkej otcovskej lasky, vytrvalej obety a zodpovednosti. Viem, co obnasa 24 hod. starostlivost o blizku osobu v nasich pomeroch. Verim, ze to otec urobil z lasky k synovi a preto ho nesudte.

Hosť

#1344

2015-10-11 22:59

p.Andreja už trpel dosť a ešte má byť stíhaný?Len si predstavte seba v takéjto situácii.

Hosť

#1345

2015-10-12 04:41


Dobré ráno, petíciu som podpísala preto, lebo si myslím, že skutočne otec konal z lásky k synovi, ktorému nebolo súdené sa z choroby uzdraviť. Nikto, kto nezažil opateru takto postihnutého človeka, nepochopí, aká to je obeta. ( Vlastná skúsenosť).

Hosť

#1346

2015-10-12 04:41

Uzastne si vazim rodicov, ze tolke roky sa obetavo starali o svojho syna a davali mu lasku a sustavnu opateru, ale uz sa nemohli divat na to utrpenie a s myslienkou, co bude s nim, ked tu raz nebudu,.museli vedome, alebo podvedome bojovat cely jeho zivot . Preto sa otec po urcite dlhom vnutornom boji rozhodol tak ako sa rozhodol,on si urcite pritom prezil peklo na zemi a ja ho obdivujem ze mal na to vnutornu silu.Rozhodol sa poslat dusu svojho milovaneho syna k Panu bohu, kde uz ho nebude nic boliet a nebude sa trapit. Verejnost by ho nemala odsudzovat , ale aspon takym spodňsobom ho podporit

Hosť

#1347

2015-10-12 05:55

Odsúdiť zúfalého otca za zúfalý čin do väzenia... nesúhlasím s tým. A kto sa postará o druhého zdravého syna? Tomu týmto berie otca štát.

Hosť

#1348

2015-10-12 06:31

24 rokov, 24 hodín denne, starať sa o takto vážne postihnutého člena rodiny, v tomto prípade o svoje večné dieťa,keď všetci veľmi dobre vieme, ako to s našimi ústavmi sociálnej starostlivosti na Slovensku vyzerá ...
Pre rodičov musela byť najhoršia rana už len to, že svojmu synovi nedokázali pri maximálnej starostlivosti NON STOP pomôcť. Tí, ktorí niečo takéto nezažijú - NEPOCHOPIA.

Hosť

#1349

2015-10-12 06:38

štát pomáha všetkým, len nie vlastným občanom

Hosť

#1350

2015-10-12 06:44


,Nikto nemá právo súdiť,iba Pán Boh.Keby sa takým rodinám viac pomáhalo zo strany štátu , ale aj okolia,bolo by to lepšie.Súdiť treba takých, čo chladnokrvne plánujú svoje trestné činy a ohrozujú širokú verejnosť.Na tých je však mnohokrát celé súdnictvo krátke.



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...