Petìcia za omilostenie Jozefa Andreja z Popradu.

Alex

/ #1332

2015-10-11 19:44

Petíciu som podpísala pretože Rácio musí zvíťaziť.To čo si dovoľuje tento štát je už vrchol!Naši drahí sudcovia púšťajú na slobodu vrahov,zlodejov a násilníkov!Pán Jozef sa staral o svoje dieťa z láskou 24 rokov.Výsmechom je,že práve 25 rokov má dostať!Pýtam sa akú pomoc od štátu dostal keď si mu dovolila naša prokuratúra vymerať takýto trest!Tí idioti nemajú šajnu o psychickej a fyzickej záťaži Dominikovho otca.Prokuratúra by sa v prvom rade mala zaujímať o úžerníkov,násilníkov,vrahov,zlodejov čo rozkradli štát a ukradnuté byty!Každý racionálne zmýšlajúci človek vie,že to bolo Výkupenie pre zúfalého otca aj pre syna.A malo prísť už dávno!Riešením tohto utrpenia je jedine Eutanázia.Keby som bola v bezvládnom stave chcem dôstojný odchod.Predstava,že by ma umelo udržiavali pri živote v bezvládnom tele je pre mňa desivá.A svoje dieťa by som vyslobodila tiež,nedokázala by som sa pozerať na jeho utrpenie.Ak nastane smrť mozgu tak to je už definitívny koniec.Život je len pre zdravých a silných!Človek má žiť a nie prežívať!Táto idiotská doba zdravé deti vraždí(sociálky beztrestne kradnú deti,a chorí a zvrátení ľudia im chcú dovoliť vyberať si pohlavie) a rodičov detí,ktoré nedokážu bez pomoci prežiť chce zatvárať do väzenia pod paragrafom úkladný,viacnásobný vrah!



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...