STOP DISKRIMINÁCIE CHUDOBNÝCH! ...

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií STOP DISKRIMINÁCIE CHUDOBNÝCH! ... .

lipp

#76 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odpoveď na č. 63 príspevok

2015-08-07 12:20

#74: - Re: Re: Re: Re: Re: Odpoveď na č. 63 príspevok 

 Typický útek (z diskusie) človeka s nečistými úmyslami.

u.P.
Hosť

#77 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odpoveď na č. 63 príspevok

2015-08-07 12:42

#76: lipp - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odpoveď na č. 63 príspevok 

Ake nečistú úmysli už môžem mať v diskusii k Petícii, ktorá aj tak upadne do stratena?

Ak by som bol od začiatku vedel, že ste to vy, nečetný a manipulujúci chlap, ktorého poznám z médii a článkov, tak sa s vami nepustím vôbec do diskusie. To je za A)

A za B), vypíšte si slovné spojenia, ktorými ste ma už stihol vo svojich príspevkoch počastovať. Vy už presne viete viete kto som, aký som a aký mám záujem. Tak o čom ešte chcete diskutovať?

Z diskusie k Petícii neutekám, s vašimi kolegami si rád pohovorím.

u.P.
Hosť

#78 Re: Re: Re: Re: Re: Odpoveď na č. 63 príspevok

2015-08-07 12:55

#75: lipp - Re: Re: Re: Re: Odpoveď na č. 63 príspevok 

Znova klamete:

1. odstavec: Nikde som nenapísal to, na čo reagujete v prvom odstavci. Odkiaľ ste to vydedukoval. Vyrobil ste si nepriateľa a teraz proti nemu bojujete.

"Najskôr musíte poznať svoj národ, svoje korene, svoju kultúru..." - Tak poto prečo zo seba robíte odborníka na mafiu v Somálsku a zravotnú problematiku v Afrike? (Viď Blog Peter Pipták)

2. "Veď to všetko platíme my z našich daní,..." - Vy deklarujete na internete, že nemáte žiaden príjem, lebo vám pri nákladoch na ambulanciu naň nezostane. Takže neplatíte ani dane. Takže klamete tu, alebo v nákladoch na nete.


Hosť

#79

2015-08-07 13:01

Pretože po 26 rokoch sa zrazu liberálna demokratická Európa zaoberá milosrdnosťou voči cudzincom a nevšíma si státisíce chudobných vo vlastných krajinách, ktorým predtým prizvukovala, že "to je ich vec" a dokonca že sú nešikovní. Európe bola táto situácia s imigrantami umelo vnútená a nie je v poriadku, ak armády NATO, čo zasahovali v Afrike, dnes nedokážu kontrolovať a zastaviť túto umelú vlnu imigrácie už priamo na africkom pobreží a na hraniciach Európy. Som hlboko sklamaný správaním sa politických špičiek EÚ.
Peter Lipták
Autor petície

#80 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odpoveď na č. 63 príspevok

2015-08-07 14:20


Hosť

#81

2015-08-07 16:46

Ďakujem za ňu a bola by som aj za verejny prejav ludu.Chcelo by to konečne sa zhromažďovať viackrat za naše prava.Je toľko nezamestnaných že neverim že by neišli do ulic.Ďakujem a ak sa môžem aj inak zapojiť veľmi rada.PS.naša tlač vôbec neinformuje nas Slovákov čo sa deje invazia utečencov,všade len naša vladna mafia alebo naše ubohe samozvane celebrity,reklama ,sex je možne aby vznikol švorstrankový dennik raz do domu mesacne ako pardon a tam bude konečne pravda?ďakujem

Hosť

#82

2015-08-07 20:23

pán u.P  a bez mena, je zaplatený a platený  na podpichávanie, alebo sa tu prišiel odpustite odbaviť?  Alebo jedno aj druhé?. Veď aký má, lepšie povedané nemá charakter, keď tu vypisuje a je anonym a neukáže svoju tvár. Nasadený, ako tí tzv utečenci a najskor aj dobre za tieto anonýmne dristy zaplatený, Však pán, či pani u.P. :) . Nenechajte sa ním unášať p.Lipták. Vôbec sa mu nevenujte. Ďakujeme za petíciu. Pokračujte


Hosť

#83

2015-08-10 09:31

Tak vážení petičiari a diskutéri. Čo konkréntne ste cez víkend urobili pre našich chudobných?


Hosť

#84

2015-08-11 15:27

ZA VLADY JEDNEJ STRANY SMER...A VDAKA SKORUNPOVANYM POLITIKOM..TENTO STAT OVLADAJU OLIGARCHOVIA
Jana
Hosť

#85

2015-08-12 17:01

100% s ňou súhlasím, ešte by som doplnila malý detail,
dala by som na výber adopcie nielen bezdomovca, ale i neprisposobivych obcanov, pripadne susedov pana Dobrovodskeho ,ci rodinu z romskych osad a aby ich integrovali, ked uz chcu integrovat emigrantov, tak nech najskor integruju tych domacich neprispôsobivych a ak sa to naucia a dokazu to, mozu vo svojej bohumilej praci pokracovat u seba doma a na svoje naklady.

Jana

#86 Re:

2015-08-12 17:09

#83: -  

 nielen cez vikend, ale stále,  a nie je to o tom, ze ja vam pomaham ja na to mam, je to o dostojnej  pomoci, tak, ze sa oni nemusia citit ako zobraci, a tiez   prijmem od nich  pomoc  , aby sa aj oni citili uzitocni a neboli mi zaviazani.


Hosť

#87

2015-08-14 13:37

Túto petíciu som podpísala preto, že v tom vidím aspoň pokus, že snáď môžeme niečo zmeniť, hoci v to už veľmi neverím. Pri poslednom proteste nazvali 10.000 účastníkov nacistami a použili proti nim ozbrojencov. Všetky naše ponovembrové vlády aj vedenie EÚ robia všetko proti bežným občanom. Mali by byť zrušené mimovládne organizácie platené Sorosom a USA, to sú hlavní rozbíjači krajín. A.Z.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-08-15 15:04



Hosť

#89

2015-08-16 10:47

Petíciu som podpísal preto, lebo si myslím, že problémy sa majú riešiť tam, kde vznikli. Považujem súčasne za neprípustné, ak je človeku upierané, aby prežil svoj život v strachu a biede. Takto neradostne a nedôstojne však prežívame naše životy aj my - v srdci Európy. Samozrejme, v iných kontextoch a na inej úrovni, ako napríklad Sýrčania.
Idea multikulturalizmu už dostatočne preukázala svoju nerealizovateľnosť revolučnou cestou. Európa má stále problémy s tým, že sú v nej kultúrne hlboko etablované aj iné než západoeurópske kultúry - napríklad tie, ktoré vznikli na báze pravoslávia: Srbi, Rusi a Gréci. Alebo kultúra Rómov, s ktorou máme problematické skúsenosti na Slovensku už pol tisícročia. Nik nám nemôže účelovo vyčítať, že nie sme schopní prijať inú kultúru do svojho stredu: desať percent obyvateľov Slovenska je nositeľom tejto inej kultúry. Žiaľ, práve pre udržiavanie jej hodnôt a znakov nositelia tejto kultúry na Slovensku len nedôstojne prežívajú. Vie dnes niektorý politik povedať a zaručiť (?), že noví prisťahovalci sa budú správať inak (ľahostajne) ku svojím kultúrnym hodnotám a zvykom?
Preto som podpísal túto petíciu - aby sa politici mohli vo svojich odmietavých stanoviskách oprieť o názor občianskej verejnosti. Aby vedeli pre tieto stanoviská aj vecne argumentovať.

Hosť

#90

2015-08-18 12:04

Výborná myšlienka, ak už platím dane, tak nech to ide na pomoc naším ľuďom a nie cudzím! S podporou utečencov nesúhlasím, mali by sme ich poslať speť. My pracujúci ľudia na SLovensku nemôžeme za to, že sa v Lýbii či kde v Afrike či hocikde inde na svete majú zle. Aj my to máme ťažké. Za naše peniaze nemajú čo žiť druhí, a už vôbec nie cudzí!!!

Hosť

#91 Re:

2015-08-18 13:12

#90: -  

A že desiatky tisíc naších ľudí žije z daní iných v cudzine, to vám nevadí? Sme krajina, ktorá vyprodukuje niekokoľkonásobne viac "utečencov", než koľko by mala prijať. Takže ak sa každý začne starať iba o svojich, bude nás to stáť oveľa viac.

Pomáhať našim nikto nikomu nebránl a ani nebráni. Na to nie je potrebná petícia, ale osobná angažovanosť.


Hosť

#92

2015-08-19 06:16

Zdielam názor, že treba pomáhať v pr´vom rade vlastným občanom

Hosť

#93

2015-08-19 12:54

Lebo s ňou súhlasím

Hosť

#94

2015-08-19 18:40

Lebo nemôžem mlčať voči takej nespravodlivosti.

Hosť

#95

2015-08-21 09:02

suhlasim s nou mame doma dost vlastnych problemov nepotrebujeme dalsie s utecencami nech si ich vezme USA ked rozbila rezimi kde boli tito ludia spokojny

Hosť

#96

2015-08-22 07:29

Sme vystresovaný národ, petícia je Dobrá vec a Dobrú vec treba podporiť. Navrhujem vytvoriť Nadáciu pre chudobných do ktorej aj štát vloží povinne peniaze.
angels

#97

2015-08-22 13:49

PACI SA MI HOVORCA MINISTRA VNUTRA, KED VELMI SPRAVNE A DIPLOMATICKY VYSVETLIL SVETU PRECO MOSLIMOV NECHCE SLOVENSKY KRESTANSKY LUD. LEBO TU NEMAME MESITY A NECITILI BY SA TU DOBRE, CO JE PRAVDA. VDAKA PANIMINISTER KALINAK AJ PAN HOVORCA MV SR. TAK NA TO TAM STE. OK! LEN TAK DALEJ. NEBOJTE SA! 

 


Hosť

#98 Re:

2015-08-25 11:15

#97: angels -  

 Len aby to neviedlo k ich postaveniu z nejakého medzinárodneho fondu pomoci arabom žijúcim na Slovensku...


Hosť

#99 Re:

2015-08-25 11:18

#96: -  

Jasné, veď vyhlasovateľom petície nejde o nič iné. Len sa stať správcami nejakej dotovanej nadácie. Veď oni si už peniaze rozdelia.

Ak chcete pomáhať, tak pomáhajte priamo ľuďom. Nenechávajte sa zneužívať podobnými nadaciami.

.

#100

2015-09-06 19:54

                      www.peticie.com/vychod_sr_nechce_utecencov

 




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...