STOP DISKRIMINÁCIE CHUDOBNÝCH! ...

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií STOP DISKRIMINÁCIE CHUDOBNÝCH! ... .


Hosť

#1

2015-07-20 21:38

Je v nej vystihnutá pravda
Edita

#2 Šírim túto petíciu ďalej, Pán Lipták DO TOHO, držím palec.

2015-07-21 09:08

NEMAJME STRACH ! SÚHLASÍM  so všetkým tu napísaným. Ani Vy páni Fici, Kiska, Kaliňák, a ďalší.. EU poslanci, poslanci NR SR (česť výnimkám Sulík a Žitňanská), primátori miest, starostovia, poslanci na dedinách naozaj sa ako kedysi Šúr vyuval ZJEDNOŤME V BOJI ZA DOBRO, ak chceme byť slobodní. Supper. Podávam ďalej. a ďakujem.

Eva Bartošová

#3 Emigrantov tu posielajú sluhovia ZLA. Merklová a spol.

2015-07-21 09:34

Určite majú dobré srdce alebo aspoň kus dobrého srdca aj tí, ktorí ich tu púšťajú, len si neuvedomujú že sú iba sluhami zla. A hlavne zneužití a zmanipulovaní.

 


Hosť

#4

2015-07-21 12:13

Pretože s ňou súhlasím!
lipp

#5 Chudobní majú smolu - kliatba či osud? Chcime to zmeniť!

2015-07-21 12:51


Hosť

#6

2015-07-21 13:38


Chudobní majú smolu - kliatba či osud? Chcime to zmeniť!


Hosť

#7

2015-07-21 15:34

Podpísala som sa preto,že sama som v hmotnej núdzi po ťažkej operácie chrbtici ,nikoho nezaujíma koľko ma stoja lieky,a koľko ma stojí bývanie a to nepíšem o tom ,že vážne hladujem ,, nech si to somnou vymení pán prezident ,alebo ktokoľvek z naších poslancou prežiť ,jeden mesiac z 130eur a zaplaťiť si byt ,,,,rozumiem tomu dobre že mi im budeme platiť testy a naše zdravotnictvo je utopené v dlhoch a kto im to bude financovať alebo ,ako to bude ?? naši dôchodcovia chodia bezubý nakoľko nemajú na zubára to sa nedá radčej toto zaplatiť napr,,,


Hosť

#8 strach? či iné?

2015-07-22 08:01

...o čom svedčí, že ľudia skryju svoje meno pod petíciou? boja sa ho zverejniť? Majú asi strach.  alebo iné?


Hosť

#9

2015-07-22 08:13

v prvom rade nech sa Slovensko postará o vlastných sociálne odkázaných ľudí, ktorých tu je veľa...

Hosť

#10

2015-07-22 12:08

Je to pravda,čo uviedol kolega Lipták,o našich chudobných občanov sa prakticky nikto nestará.Viackrát bolo počuť správy,že veľa utečencov sú tzv.ekonomickí utečenci,nie z politických dôvodov,mnohí sa ani nechcú prispôsobiť tunajším pomerom.

Hosť

#11

2015-07-22 21:35

suhlasim s nou
archivSV

#12 Chudobní majú smolu - kliatba, či osud ?

2015-07-22 21:59

V prvej línii 22.07.2015

Chudobní majú smolu - kliatba, či osud ?

Chceme to zmeniť !

hostia : MUDr. Peter Lipták a Eva Bartošová - iniciátori petície

https://www.youtube.com/watch?v=CauEqS5suBo


Hosť

#13

2015-07-23 08:21

Nemôžem sa nečine pozerať akú politiku robia predstavitelia nášho štátu. Sami nemáme pre nás, máme kopu vlastných problémom, nepatríme ku krajinám, ktoré môžu dávať , sami máme dlhy a z dlhov sa ideme starať o Islamských prisťahovalcov. Kde sa terorizmus chápe ako Božia vôla. Toto do Európy nepatrí. Nech idú tam kde sa narodili a kde majú svoje náboženstvo a myslenie.

Hosť

#14

2015-07-23 09:22

Je správna

Hosť

#15

2015-07-23 10:11

Narodil som sa v chudobnej rodine, naviac iba s príjmom otca (neviem, prečo nebola matka zamestnaná). Tým bol môj osud akoby determinovaný. Napriek mojej snahe (mal som zdravotné problémy od detstva) a maturite s vyznamenaním.

Hosť

#16

2015-07-24 06:47

Nase opatrovatelky maju na mesiac 83e ktore sa staraju o ppacienta 24hodin denne,Ja sa pytam ci tieto opatrovatelky tiez nepotrebovali byt lepsie zaplatene . Dakujem
Ivan Haliena

#17

2015-07-24 06:57

Zaujal ma výrok matky Terezy - chudobu nám nedal boh, ale my sme ju stvorili našou sebeckosťou. V dnešnej dobe je obyčajný človek zaťažený takým množstvom rôznorodých povinností, že logicky pribúdajú ľudia, ktorí si s tým nevedia poradiť a dostávajú sa na okraj spoločnosti. V petícii sa spomína veľké množstvo neviem či existujúcich alebo pripravovaných azylových domov. Väčšina z nás nevie, či a ako v súčasnosti fungujú a ako sa využívajú. Ale skoro všetci vieme o niekom, kto žije v biede a potreboval by pomoc. Myslím, že by mal byť vymenovaný nejaký splnomocnenec pri vláde, ktorý by mal na starosti riešenie problémov s našimi chudobnými spoluobčanmi - podobne ako je pán Polák pre cigánov. Existujú už ľudia ako pán farár Kuffa, ktorí sa pustili do riešenia tejto otázky. Mali by dostať väčšiu podporu od štátu. Privítal by som, keby sa našiel politik, ktorý by sa prioritne venoval týmto záležitostiam. A nielen teraz pred voľbami.

Slovensko môže byť dobrým miestom pre život, mal by to byť hlavný cieľ našej spoločnosti.


Hosť

#18

2015-07-24 13:43

Pretože je to pravda a Slovensko ide dolu kopcom a veľmi rýchlo.!!!

Hosť

#19

2015-07-25 15:17

Túto petíciu som podpísal preto,lebo s ňou jednoducho súhlasím. Je vyjadrením môjho postoja,pretože mi nie je jedno,ako sa politickí predstavitelia,či už domáci alebo európski,stavajú k problematike prisťahovalcov,pričom sa vôbec neprihliada na názory občanov jednotlivých krajín,ktorí nesúhlasia s prijímaním prisťahovalcov.

Hosť

#20

2015-07-25 15:31

nie je čo komentovať - je to viac ako jasné - teda pre mňa.

Hosť

#21

2015-07-25 16:24

Chcem zit na slobodnom a krestanskom Slovensku

Hosť

#22

2015-07-25 17:03

To co sa deje je Otras !


Hosť

#23

2015-07-25 18:04

Vláda nema pravo rozhodovat sama o tak zavaznych veciach ktore sa týkaju nas všetkych, ked chcu nech si každy taky politik zo svojho adoptuje jedneho potencialneho teroristu domov

Hosť

#24

2015-07-25 18:59

Pretože nesúhlasím so súčasnou politickou situáciou v tejto krajine. Štát by sa mal najprv postarať o svojích občanov, aby sa slušní ľudia ktorí odvádzajú dane štátu žili dôstojne a nie o prisťahovalcov.

Hosť

#25

2015-07-25 19:05

Prečo som petíciu podpísala? Lebo zdielam, ako prevažná časť slovákov Váš názor.
Je mi ľúto bezdomovcov, ktorí mnohí, teda trí starší pracovali a nie je o nich postarané. Je mi ľúto rodín, kde musí mama, otec cestovať za prácou do zahranbičia a rodiny sa trhajú, lebo práca pre nich na SK nie je.
Z Rakúska-Viedeň poznám multikulti, pracovala som tam viac rokov. Temer všetci žijú zo sociálok a naši ľudia, ktorí tam pracujú platia dane, odvody.Sú drzý, nevychovaní.
Mám rada svoju vlasť, som slovanka - nechcem, aby naša kultúra bola potlačená muslinmy a ich fanatickým islamom.
Eva G.



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...