Odmietame kvóty pre migrantov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Odmietame kvóty pre migrantov.


Hosť

#1276

2015-06-18 12:26

Nie sú to utečenci, ale vycvičení vojaci!! Kde sú potom ženy a deti?  Alebo ešte nikdy v živote nepočuli vetu " Najprv ženy a deti až potom muži....!"


Hosť

#1277

2015-06-18 12:32

Súhlasím a stotožňujem sa s jej obsahom.

Hosť

#1278

2015-06-18 12:50

Pretože mi záleži na rodine!!!!!!!!!
diego

#1279 Re:

2015-06-18 12:54

#25: -  

 To budeme každého kontrolovať, či je obrezaný alebo nie, ináč sa to nedá, alebo vedomosťami z biblie? Ako  moslimovia zisťujú vzťah k islámu .Najväčší problém je ťažkopádné  prehnité a prebirokratizované EU , ktorého väčšina patrí do politického dôchodku a nie riešiť závažné problémy ktoré ťažia europu, ktoré už im robí prblémy.


Hosť

#1280 Re:

2015-06-18 12:57

#1276: -  

 Su to moslimovia ženy a deti ženského pohlavia pre nich nic neznamenajú....

Dnes mal prejav prezident Kiska na túto temu a sklamal ma na celej čiare, prvý povedal že tým chudákom treba pomoct ( ved je bohaty tak nech im kupi ostrov a stara sa o nich) a potom ze kvoty nie su riesením ...takze ani z voza ani na voz... Slovaci ich nechcu a politici stale budu mliet  o kravinách a humanite .... Je plno bohatých moslimských krajín kde nie je vojna takže máme riešenie.... inak dopadneme ako kresťania na ďalekom východe..... 

merlin

#1281 Re: Re: Re: Re: Kto je signatár tejto peticie ?

2015-06-18 13:04

Keď Ti odpísal, tak mi to povedz - alebo je to štátne tajomstvo? Je skutočne neštandardé neuviesť takýto dôležitý údaj bez dodatočného vypytovania!

#1263: - Re: Re: Re: Kto je signatár tejto peticie ? 

 


Hosť

#1282 Re: Re: Re: Re: Re: Kto je signatár tejto peticie ?

2015-06-18 13:16

#1281: merlin - Re: Re: Re: Re: Kto je signatár tejto peticie ? 

 napíš mu sám....ty mas ale starosti ked nechces nepodpisuj ....


Hosť

#1283

2015-06-18 13:17

Som znechutený z rozhodnutí Európskej komisie o takzvanej "pomoci" ľudom ktorí sa nás pomaly snažia vyhostiť z našich krajín. Dnešná situácia nás už vyslovene vyzýva aby sme začali brať zodpovednosť do vlastných rúk a začali konečne konať. Tento problém, ktorý sa zatiaľ zjavne javí ako veľmi nepodstatný môže prerásť do niečoho čo si ani nechcem prestavovať. Preto urobme aspoň to málo a podpíšme túto petíciu pre nás a našich potomkov, myslím že to je to najmenej čo môžme urobiť.
Kresťanka

#1285 odôvodnenie môjho nesúhlasu

2015-06-18 13:36

Som kresťan,ale predovšetkým človek,nad ktorým svieti božie slnko práve tak,ako nad každým iným človekom bez ohľadu na jeho svetonázor,či národnosť.Preto som jednoznačne zato,aby sa ľuďom v núdzi pomáhalo.Pomáhame aj našim spoluobčanom keď sú v núdzi rôznými nadáciami,či osobne,ale to neznamená,že ich pozývame k seme domov.

Som teda za pomoc ľuďom z iných kontinento,t.č.hlavne z Afriky,ktorá ale má svojich oligarchov-Tí by ich mali podporiť,resp prijať do svojich prosperujúcich krajín .Ale nevidím dôvod,aby sme ich prijali ako prisťahovalcov do našho Slovenska,ktoré sa ledva ekonomicky drží nad vodou s ozaj s priškrtenými opaskami prižívajú naši obyvateľmi a ťažko sa môžu porovnať s okolitými krajinami hlavne na zápede Europy.-Totoje len jedna stránka veci

Druhíáa vážnejšia stránka protiu prisťahovalcom je tá,že nevieme o nich prakticky nič,čo sú zač,len viem,že keď sa nasťahovali do krajín západnej Európy robia výtržnosti,vajdrujú sa proti obyvateľom EU,majú nadštandarté požiadavky na uplatnenie svojho životného štýlu.

Uvedomme si,že sú inak nábožensky,kultúrne,fiozificky a socialne orientovaní

Okrem toho ižiaľ majú  rôzne vážne choroby/červy atď/ na ktoré my nemáme žiadnu odolnosť.

AS to by hádam aj stačilo.

A.H.MUDr


Hosť

#1286

2015-06-18 13:42

Nieje čo komentovať.
Montika

#1287

2015-06-18 13:50

Veru staci ze tu mame ciganou jak maku ktorim stat stavia vlasne domy a byty a nemusia pomali za ne ani plati a este by aj hentym postavili aby sa tu chudatka dobre citili a mi obycajny ludia budeme platit hypoteku 40rokov a budeme radi ze vyzijeme z vyplat.... Moj nazor....


Hosť

#1288

2015-06-18 14:17

Máme dosť svojich prolémov a islam tu byť nemusí

Hosť

#1289

2015-06-18 14:31

Lebo Slovensko nemá peniaze ani na to aby sa postaralo o svojich občanov a už vôbec nie na to aby sa staralo o cudzích ktorí odišli zo svojho domova nie naším zavinením.

Hosť

#1290

2015-06-18 14:49

Pretoze medzi utecencami,su urcite i clenovia islamskeho dzihadu ,co pre nas a nase deti znamena,zit v strachu.Kde su zeny,deti tichto utecencov,kde su ich matky???Su to prevazne mladi muzi,ktori posobia velmi divoko,nebezpecne...je to naozaj velmi zvlastne,akoby by boli naozaj velmi dobre, cielene vedeni....naozaj akoby invazia...

Hosť

#1291

2015-06-18 14:56

myslim,ze poskytovat azyl by sme mali iba ludom,ktori su ochotni dodrzovat nase zakony a nebudu sa snazit zavadzat svoje.to sa deje teraz v UK.

Hosť

#1292

2015-06-18 15:01

To nie su ludia, ktory chcu žit v mieru ale chcu nam vnutit svoju kulturu a nabozenstvo a ked nebude po jejich tak nas budu postupne vyvrazdovat, myslim ,ze su niekym vedeny preto taka obrovska invazia do europy!

Hosť

#1294

2015-06-18 15:27

Keby ich bolo pár,možno by sa prispôsobili,ale keď ich budú tisíce,tak sa budú len zgrupovať a svoju frustráciu z toho,že sa nedokázali zaradiť,lebo oni sa nezaradia,si budú kompenzovať kriminalitou a časom možno aj útokmi voči nám. Ako už ktosi povedal,ten kto naozaj nemá čo jesť,ten nemá také peniaze,aby mohol utiecť do európy. Konflikty terba riešiť tam,kde vznikli,teda v Afrike a na Blízkom Východe. keď ich sem raz pustíme,už to nezastavíme..nemôžeme sem predsa prijať celú Afriku a polovicu Ázie..aby sme raz nemuseli utekať my pred nimi..Moslimov poslať k moslimom,sú krajiny ako Saudská Arábia,Kuvajt,Katar a pod.,kde sa nebojuje,prečo nejdú tam? K svojim? Lebo tam im nikto nič zadarmo nedá,V Európe dostanú všetko ako na podnose a ešte nás budú aj terorizovať? Európa je príliš humánna a raz na to doplatí,nedovoľme to.

 


Hosť

#1295

2015-06-18 15:41

Dôvody sú viac než jasné.

Hosť

#1296

2015-06-18 15:42

lebo-kvoty su nepriatelné,porušuju suverenitu jednotlivých štátov eu,neriešia-škodia domovským krajinám "utečencov",škodia prijimajucim krajinám.
Lucia

#1297 Re:

2015-06-18 15:59

#1: -  

 Tak za toto by som sa nehambila ani eby mi hrozí smrť!


Hosť

#1298

2015-06-18 16:03

Európa Európanom.

Hosť

#1299

2015-06-18 16:21

Vela mladych vzdelanych Slovakov odislo do zahranicia,pretoze nam vlada nevytvorila dostatocne podmienky na zivot,najst si primeranu a normalne platenu pracu,vela rodin na Slovensku preziva od vyplaty k vyplate.Myslim ze hlavne na toto by sa mala nasa vlada zamerat ! Ja sama momentalne zijem mimo Slovenska a verim ze sa tam raz- do lepsieho Slovenska aj vratim. Utecencom pomahat treba,ale o tom,kolko ich prijat by mali rozhodovat obcania daneho statu,nie nejake nadiktovane kvoty.Okrem toho,hlavny podiel na rieseni by mali staty,kt.zavinili danu situciu v krajinach odkial ludia utekaju,nie my-chudobni Slovaci.A ak prijmat,tak zeny a deti a v obmadzenom pocte.Inak sa nam to vypomsti ako v inych statoch.Sorry,ale mne nikto zadarmo tiez vonku nic nedal,len preto ze som "migratntka" z ineho statu.

Hosť

#1300

2015-06-18 16:48

Je nerozumne prijimat emigrantov . Nasi domaci obyvatelia ziju mnohiz minimalnej mzdy, nie je mozne aby stat podporoval cudzincov. Starbne dochodky obcanov su na posmech..