Zdaňovanie zdravotníkov za vzdelávacie podujatia

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Zdaňovanie zdravotníkov za vzdelávacie podujatia.

Dochodca

#76 Re: Re: Re:

2015-05-07 00:57

#54: - Re: Re:  

 Ano treba  zakon.Ale  treba  podať aj na Ustavny  sud-


Hosť

#77

2015-05-07 21:59

Tuto hru by uz konečne mali pochopiť pacienti. Ide o to aby lekári nemali prístup k novým možnostiam liečby, teda budú liečiť po starom a lacnejšie , takze o to väčšie zisky budú mat poisťovne !!!!! Ľudia zobuďte sa !!!!!


Hosť

#78

2015-05-07 22:01

Hanba , že o vzdelaných ľuďoch rozhoduje kadejaký looser !!!!

Dan

#79 Re:

2015-05-09 16:38


Hosť

#80

2015-05-09 16:55

Každé navýšenie nákladov, aj nepriamych, na vzdelávanie len zhorší už aj tak zlú situáciu u nás. Komu toto môže vyhovovať?

Hosť

#81

2015-05-11 10:57

Súhlasím s petíciou a som rada, že sa v tejto záležitosti koná. E.L.

Hosť

#82 Re:

2015-05-11 14:26

#81: -  

 len žiaľ neskoro .... Počkajme sa výsledok .... Aby sme neboli prekvapení, aké memorandum SLK zase podpise .... 


Hosť

#83

2015-05-12 17:05

Super že sa MZ postará o našich spoluobčanov ... Zdravotníci si musia pre svoje deti vakcínu proti žltačke kúpiť , spoluobčania ju dostanú zadarmo a ešte im pôjdeme poupratovať osady , lebo chudáci si nazhromaždili pred kolibami odpadky !!!! blahoželám !!!!! 

Volebne právo by mali mat len ti , ktorí platia dane !!!!


Hosť

#84

2015-05-12 21:29

Super, že pán minister ma čas na návštevy osád ... Ktovie čo si odtiaľ odniesol .... 


Hosť

#85

2015-05-13 19:09

Zeby diskriminacia? Zdanovanie 2 x? Preco? Preco sa zakon tyka len lekarov? Za zodpovednost za zivot pacienta?
Lekari, spamatajme sa a zacnime sa uz o seba starat tak, ako nam prinalezi ved spolocenska hodnota lekara v tomto state sa rovna NULE!!!

Hosť

#86

2015-05-13 19:49

Petícia je formou vyjadrenia stanoviska k zásadným otázkam života v demokratickom štáte. Návrh zákona o zdaňovaní nepeňažných príjmov zdravotníkov považujem za diskriminačný.
Považujem ho tiež za spôsob, akým vláda odpútava pozornosť verejnosti od skutočných problémov v zdravotníctve, ktoré sa dlhodobo neriešia.

Hosť

#87

2015-05-18 13:34

nesúhlasím s uvedeným pre sestry je uvedené diskriminačné a vzdelávanie je potrebné nielen v SR ale aj v zahraničí. Malo by sa to týkať teda všetkých povolaní - z akého dôvodu len zdravotníckych pracovníkov.

Hosť

#88

2015-05-27 16:09

Lebo kriminalizácia lekárov je už neúnosná . Sme pohlavármi tohto štátu a novinármi podsúvaní verejnosti ako zlodeji, vrahovia pacientov,úplatkári. Absolútna strata spoločenského statusu a diskriminácia .Musíme sa zo zákona vzdelávať,a kde to máme robiť ? na ulici? . Ak sa zorganizuje vzdelávanie podujatie o porážkach na strednom Slovensku pre celé Slovensko , aby zo bolo spravodlivé.... prednášky začínajú o 16.3O ... robíme ako blbci v strese , sadáme do áut , ponáhľame sa na Stred.Slovensko ,prednášky s diskusiou (výborné pre prax) do 20.30,večera.Ráno raňajk ,prednášky,obed,odchod domov o 13.30 ... príchod domov večer... ochudobnená rodina,ktorá nás dva dni nevidela , doma nič neurobené , únava .Zrážková daň takmer 39 eur ,na Daňovom úrade ani netušili o čo ide,mudsrla dom tam ísť osobne . Robím to pre našich pacientov .Každý sa vykašle na vzdelávacie podujatia , nie sme lekári charita , budeme písať testy cez e-learning .A kto na to doplatí, ak sa lekár nebude vzdelávať??? Nie pacient ???Aké krátkozraké .
sunar

#89 Re:

2015-06-02 06:26

#84: -  

 nezdanene psie klobasi predsa


Hosť

#90

2015-06-17 09:02

Slovenskí politici doslova poľujú na zdravotníkov v snahe zakryť fakt, že väčšina korupcie sa deje na všetkých úrovniach vlády, štátnej a komunálnej správy. V kombinácii s amaterizmom tzv. odborníkov riadiacich zdravotníctvo formou nekoncepčných tzv. reforiem (meniacich sa s každým ministrom) to vedie k pokračujúcemu exodu mladých zdravotníkov (lebo nejde iba o lekárov), strate ilúzií tých čo zostali, nezáujmu o vzdelávanie, neochote dôchodcov ďalej pracovať a konečnej deštrukcii aj toho mála, čo v slovenskom zdravotníctve ešte funguje.
Ako môže fungovať zdravotný systém s personálom, ktorý je dehonestovaný na úroveň "grázla", ktorý pre spoločnosť nič pozitívneho nerobí, iba pýta peniaze a za ne vraždí pacientov. A ak na problémy upozorní, spravia z neho nepriateľa štátu a to bez ohľadu na farbu ich politiky - mám vlastné skúsenosti.
Ako sa môže brániť lekársky stav, keď inštitúcia k tomu určená zo zákona - Lekárska komora a lekárske odbory chránia iba svoje vlastné, súkromné vrecká za naše peniaze (ktoré tvrdo, priam bezohľadne vymáhajú a nič rozumného nám, najmä lekárom zamestnancom, zato neposkytujú)?
Je to obraz dekadencie a bezperspektívnej ničoty, ktorý je možné riešiť asi iba jediným spôsobom - odchodom do zahraničia alebo do dôchodku a zomrieť skôr, ako slovenské zdravotníctvo definitívne skrachuje.

Hosť

#91 Re:

2015-06-17 09:08

#16: -  

 Ak sa nemýlim, termín na podanie na Ústavný súd už dávno pominul.


Hosť

#92 Re:

2015-06-17 09:20

#64: -  

 Ak ma začnú buzerovať kvôli nenaplneným kreditom, okamžite a definitívne prestávam vykonávať lekársku prax na Slovensku - a to by mali spraviť všetci lekári - dôchodcovia.A tí ostatní - dôsledne majú vyžadovať dodržiavanie Zákonníka práce a ustanovení Európskeho súdneho dvora o nadčasovej práci.

Nestačila vám ani akcia Markízy voči lekárovi dôchodcovi pod Tatrami ? - ani sa mu neospravedlnili.

Národ na nás kašle, nenávidí nás, žaluje za každú maličkosť... - tak načo pre nich robiť niečo navyše. Nech sa liečia sami, veď na internete nájdu všetko - lekári sú zbytoční.


Hosť

#93

2015-06-18 07:53

SOM LEKAR
Som lekar, ktory pre aroganciu a neschopnost nasich mocnych musel odist do zahranicia. Pocitil som na vlastnej kozi vdaku slovenskych politikov a nimi riadenych riaditelov za aktivitu pri zakladani prveho vysokospecializovaneho centra mimo Bratislavy. Ako dochodca som sa na Slovensko vratil a som zhrozeny.



Jozef Baláž

#94 Re: Re:

2015-07-13 12:09

#91: - Re:  

 Podanie na Ústavný súd rieši Lekárska komora - dali podnet na generálnu prokuratúru, ktorá môže už platný zákon dať na posúdenie Ústavnému súdu. Inou možnosťou je ombudsman alebo 30 poslancov. Neviem, ako táto iniciatíva SLK dopadla.