Zdaňovanie zdravotníkov za vzdelávacie podujatia

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Zdaňovanie zdravotníkov za vzdelávacie podujatia.


Hosť

#51

2015-05-05 18:00

Pripomienky spravované vecne a odborne, vystihujú žalostný stav legislatívy vzťahujúcej sa k zdravotníctvu.

Hosť

#52 Re:

2015-05-05 19:21

#23: -  

 vobec som ta nepochopil...


Hosť

#53

2015-05-05 19:51

Nemožno sa vzdelávať o hlade a spať na ulici

Hosť

#54 Re: Re:

2015-05-05 21:17

#52: - Re:  

 ako je možné že vôbec takýto zákon je potrebné opravovať ???? Prečo mame ďakovať právnikovi za last minúte akciu ??? 

Co robila lekárska komora doteraz ???? 

Preco už dávno nebola podaná námietka na ústavný sud za dvojité zdaňovanie čo je proti zákonom EU ??? Ktoré by mali byt nadriadené národným ????

dobre ráno !!!!

 

tak už dúfam že chápeš ....


Hosť

#55

2015-05-05 21:18

Pretože naša vláda si znovu vymyslela na nás "hon na čarodejnice".

Hosť

#56

2015-05-05 21:21

Zdaňujú čašnici to čo dostanú navyše ????? 


Hosť

#57

2015-05-05 21:27

Ako na Slovensku ... Najprv sa prijme zákon, potom sa pozerá čo sa deje a ak je vola, tak sa urobia kozmetické úpravy ...

 

v medicíne obvykle druha šanca neprichádza - pacient už "zareve" ...

 

tu sa robia pokusy na elite národa ... Hanba !!!!

 

aspon právnici by mohli byt súdržní s lekármi ... Od robotníckej triedy to neočakávam ... Sorry nechcem nikoho uraziť 


Hosť

#58

2015-05-05 21:44

Odporúčam prečítať si

clanok 

  

Aka je hodinová mzda lekára .... Nebavme sa o tom, aký ma Lekar plat .... Keď ma toľko nadčasov , že by to stačilo na dva možno aj tri úväzky .... 

 

Co na to Slovenska lekárska komora ???? 

 

Zeby zaspala na "vavrincoch" ??? Ako sa raz vyjadrila jedna "kráska" ????

 

 

 

 

 

 

Jozef Baláž

#59 Re: Re: Re:

2015-05-05 21:46

#54: - Re: Re:  

Podanie na Ústavný súd voči prijatému zákonu? Odporúčam prečítať si bod 24.  Ak sa niekto cíti ako prezident SR, može podať sťažnosť aj zajtra :-)

Čo kto robil alebo nerobil neviem, ale pripadá mi zvláštne sťažovať sa, keď napokon niekto niečo robí aj navyše. 


Hosť

#60

2015-05-05 21:53

Poisťovne neplatia to čo stojí práca lekárov .... Skúste ísť do potravín a pri pokladni povedať že dnes ste nikomu zachránili život tak si niečo beriete zadarmo ....

 

ale nie je problém že poisťovne majú zisky ??? Z povinného poistenia ???? Nikde na svete !!!!!

 

kde je jedna štátna povinná poisťovňa bez ziskov ??? 2 x 4 roky bolo malo času ... Ústavná väčšina nestačí na schválenie ??? 

 

Lepsie je terorizovať malú skupinu vzdelaných ľudí ... Praktiky stb ... Nič sa nezmenilo ....

 

pre mladšie ročníky stb - štátna bezpečnosť ... Ako KGB ... 

 

Co na to Slovenska lekárska komora ... ?????

 

dobre ráno ????? 


Hosť

#61 Re: Re: Re: Re:

2015-05-05 22:01

#59: Jozef Baláž - Re: Re: Re:  

 nie som prezident ...

 

aké stanovisko dala Slovenska lekárska komora k tvorbe takého zákona ???

 

ked žiadne alebo jej hlas je nevypočuty tak načo platiť ďalšie peniaze "výpalníkom" ???? Samozrejme povinne ???? Ako inak 

 

slovenska lekárska komora neváhala použiť právnikov na to aby urobila exekúcie na lekároch ktorí odmietli zaplatiť povinne členské poplatky ??? 

 

Uz ste to zabudli ????? 

 

preco  sa hneď nerobila petícia ????? 


Hosť

#62

2015-05-05 22:09

Z lekárskeho platu sa nedá robiť pridentska kampaň ;-) 

uz vôbec nie úspešná ;-)


Hosť

#63

2015-05-05 22:13

Slovenska lekárska komora by si mala ujasniť , aké ma ciele a koho záujmy ma hájiť ??? 

 

Ak je lekárska tak logicky by sa malo čakať , že záujmy lekárov .... Alebo ?????

 

ked si to ujasnia , potom nebudem mat problém aktívne platiť poplatky za členstvo ....


Hosť

#64

2015-05-05 22:24

Budem čakať ako bude Slovenska lekárska komora veselo rozdávať pokuty za nenaplnené kredity za nedostatočne vzdelávanie , rovnako ako súhlasí aby každý lekar absolvoval povinne kurzy prvej pomoci , ktoré "vie robiť " len pár vyvolených súkromných spoločnosti - neváham povedať dalších vypalnickych ... 

A čo s takým lekárom ktorý to neabsolvoval ????  Odoberú mu diplom ??? Kde to skončí ??? 

 

 


Hosť

#65

2015-05-05 22:30

Vedenie slovenskej lekárskej komory mi pripadá ako "stádo zblúdilých ovečiek" - nechcem nikoho uraziť 

chyba jasný koncept 

aspon že raz nás predbehli Češi a bolo od koho "odpisovať " ... 

Nechapem prečo sa dajú stále zneužiť na politické ciele ... 

Po voľbách ich každý odkopne rovnako ako chlap "ženu na jednu noc" ....


Hosť

#66

2015-05-05 22:35

Viete kto je jedným z poradcom premiéra ???

byvaly prezident slovenskej lekárskej komory ....

 

A-HA , dobre ráno Slovensko


Hosť

#67

2015-05-05 22:41

Keď sa nemôžeme obrátiť na ústavný sud , tak zbierajme podpisy na vyhlásenie referenda ....


Hosť

#68

2015-05-05 22:43

Blížia sa voľby ... Bude další obed pre profesorov ???


Hosť

#69

2015-05-05 23:39

Vyzbierajme 2% z našich dani a zaplatme profesionálny tím právnikov 


Hosť

#70

2015-05-06 05:08

Lebo som slobodný človek

Hosť

#71

2015-05-06 05:17

lebo už bolo dosť diskrimácie zdravotníkov.. táto vláda urobila z nich obyčajných otrokov.. už majú toho dosť, zdravotníctvo už padlo v SR na kolená, vláda a politici si myslia, že si pre seba kúpia zdravotnú starostlivosť, ale sa veľmi mýlia.. mozog im zatienil ducha...

Hosť

#72

2015-05-06 06:34

Lebo pri príjmoch zdravotníkov je to len ťahanie peňazí z ich vačku
mipi

#73 vzorky liekov su povazovane za nefinancny benefit !!!

2015-05-06 08:23

pri revizii zakona je potrebne otvorit aj tzv "lekarske vzorky", kedze podla sucasneho zakona su povazovane za nefinancny benefit, a lekarovi je ulozena povinnost odvadzat z tychto vzoriek dan, napriek tomu, ze vzorky liekovobvykle poskytne pacientovi, ktory ich potrebuje kvoli svojej diagnoze.


Hosť

#74

2015-05-06 18:08

Suhlasim. Je potrebne ukoncit prenasledovanie lekarov, uz nemame cas na medicinu.....

Hosť

#75

2015-05-06 18:44

Lebo nastal čas ozvať sa a otvoriť niektorým ľuďom oči.
Mne priatelia z iných profesií nechcú veriť, že tento zákon existuje.