Podnet na začatie trestného stíhania vo veci odhalenia pomníka V.Biľakovi

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#51 Re:

2015-03-07 07:02

#6: -  

 Podobne ako dnes Kiska...

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#52 Re: AjRe:

2015-03-07 07:11

#13: - AjRe:  

 Ale dnešný režím je najsvätejší na svete že? Hlavne boli vtedy pochybne tie istoty čo nám boli garantované.. Fakt musíš mať veľke pochybnosti z možnej pracovnej príležitosti o ktorej strátu sa nemusíš obávať, z bezúročnej pôžičky, mladomanžejskej pôžičky, bezplatnej zdravotnej starostlivosti, z ulíc bez parazitov, dôstojného plnohodnotného života a s obchodmi plnými lacných potravín bez všeliakých ečok.. To sú fakt veci o ktorých sa dá naozaj pochybovať... Ako dobre že ich nemáme v súčasnom režíme sa môžem tešiť s toho že netušíme čo nás čaká zajtra... Ako dobre že si teraz všetko platíme ako dobre že kupujeme také potraviny čo by v nemecku nikto nežral a ako super že sa v práci môžem obávať toho kedy nás vyhodia alebo či vôbec odstaneme výplatu...

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#53 Re:

2015-03-07 07:13

#14: -  

 Skús to zakázať obyvateľom obce ktorý Biľáka berú inak. Brať im ilúzie o tom za akého človeka ho považujú je podľa teba demokratické?

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#54 Re:

2015-03-07 07:15

#16: -  

 Je smutné že tu upozorňuješ aby sa dejiny nezopakovali a zatiaľ si nevšímaš ako sa opakujú v réžii NATO za podpory Andreja Kisku...

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#55 Re: Re: nasa generacia tu zostala po vas

2015-03-07 07:17

#15: - Re: nasa generacia tu zostala po vas  

 Áno o prácu či budúcnosť sme sa mohli začať báť aj skôrlen nám ten strach zo zajtrajška ktorý si dnes môžem vychutnávať zmrvil ten hnusný Biľák...

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#56 Re: Re:

2015-03-07 07:19

#25: - Re:  

 Ak ty si slušný človek tak Hitler bol humanista a ja som Ježiš Kristus...

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#57 Re:

2015-03-07 07:22

#23: -  

 Áno áno zavrieť celú dedinu kde bol pamätník odhálený!!! Aké demokratické!!! Ešte by trebalo zriadiť inkvizičný úrad pre riešenie slobody prejavu ktorý bude určovať aký názor zastáva demokratické princípy a za aký je potreba občana mučiť!

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#58 Re:

2015-03-07 07:23

#24: -  

 Samovrahov pochovávali a pochovávajú mimo cintorína a Palach má dokonca pomník? V Akej dobe to žijeme?

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#59 Re:

2015-03-07 07:26

#29: -  

 Pekný komentár.. Vieš s psychologického hľadiska sa dá brať ako pekne zastrašujúce vyjadrenie.. Čiže v totalitných vyjadreniach tiež nezaostávaš povedzme za takým Brežnevom.. :)

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#60 Re:

2015-03-07 07:28

#31: -  

 Hej a zamatová revolúcia vývoj našej republiky odkopla na sto rokov dozadu...

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#61 Re:

2015-03-07 11:20

#32: -  

 No že postavil školu a kultúrny dom o tom je dosť diskutabilne ke´d si predstavíme koľko dedin na slovensku tak tiež má... Hlavne v dnešnom 21. storočí koľko si trebarz predstavíme koľko slovenských dedín máme bez kanalizácie v ktorých sú aj školy bez spláchovacých záchodov bez infraštruktúry a to žijeme v zlatej ére demokratickej čerpajúc eurofondy v desiatkách miliónov a nie sme schopní vybudovať dediny čo by mali úroveň dnešnej doby...

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#62 Re:

2015-03-07 11:33

#32: -  

 Inač k tým tankom... Asi je čisto pochopiteľné keď niekomu nevadí vpád tankov do jeho krajiny keď sa to dá pre nás brať iba ako detská facka od ZSSR... Za predpokladu aké škody boli spôsobené by nám vedelo o roku 1968 hovoriť srbský občan ktorému členovia rodiny zahynuli pri bombardovaní za ktoré zodpovedáme aj my ale som presvedčený že tebe to vôbec nevadí podobne ako obyvateľom s Krajnej Bystrej tie sovietské tanky... Vedelo by nám ako sme boli ponížení hovoriť aj Iracké dieťa ktoré prišlo o nohy vďaka vtrhnutiu aliancie do jeho krajiny a stratilo šancu byť špičkovým futbalistom anio to si vôbec nevšímame lebo Biľák. Že koľko šťastia sme zase oproti týmto ľuďom mali ale desí nás predstava tanku na námestí... Naší predstavitelia už 25 rokov páchajú vlasti zradu národ už zradili hneď po zamatovej revolúcii ale to nám akosi nevadí lebo nedokážeme zabudnúť na Biľakové činy.. Odporcovia bývalého režimu si už históriu vôbec nepamätajú a ak áno iba z vlastného pohľadu ktorý považujú za jediný pravdivý... Nikdy neboli v dejinách poučení no akonáhle národ si spomenie na rok 1968 a rázom povie nie základňam NATO a prítomnosti ich vojsk okamžite kryčia že si národ nepamätá históriu.. Ale opak je pravdou keby sme si nepamätali históriu ticho budeme súhlasiť aj s bratskou pomocou (rozumej okupačnými vojskami) zo západu... Ak sa niečoho špatného týmto Biľák dopustil treba brať na vedomie koľko vládných predstaviteľov sa stalo takými zrádnými Biľákmi od nášho prezidenta až po ostatných politických činiteľov našej krajiny ak volajú po pozvaní vojsk NATO k nám a podobne s vybudovaním základni na našom územi...

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#63 Re:

2015-03-07 11:46

#33: -  

 Invázia vojsk Waršavskej zmluvy je skôr názorná ukážka toho čo tu chce predviesť NATO... Krym bol zase názornou ukážkou toho ako sa má správne demokracia robiť či už ti demokracia a jej princípy nesedia pokiaľ ide o demokratické referendum aké podobne prebehlo na Kryme? A inač už viac ako polroka počujem o Ruskej agresii na východe UA. Rád by som videl nejaký dôkaz o Ruskej prítomnosti lebo naše "slobodné" média mi ešte nevedeli dokázať prítomnosť regulernej armády RF na Ukrajine do dnes. Ak máte dôkaz predložte mi ho prosím.. Satelítne snímky čoíkoľvek len nie rozhovori hercov v úlohe vojáka oblečeného v kostíme z hry red alert.. Ďalej by som žiadal aj vysvetlenie že aké súvislosti má Putinová minulosť v KGB s odstráňovaním jeho politických odporcov.. Ak narážate na Nemcova tak za 1. Ako vicepremier za Jelcinovho kabinetu dosť pomáhal potápať Rusko a pripravil tisíce rusov o dôchodky tak by ma zaujímal dôvod prečo je takýto človek oplakávaný.

Za 2. Ako mi objasniš súvislosť Putina vo vražde jeho politických odporcou lebo mnoho indícii skôr vyvráca aký úžitok by mal Putin na vražde Nemcova lebo za a) Putina by to mohlo politický znemožniť a toho si je jeho vláda vedomá. Za b) Ako bývalý člen KGB by nespravil takú chybu aby sa jeho vraždou politicky sám pochoval. To zaručene nieje Putinovím cielom proti sebe obrátiť vlastný národ a za c) Zvláštné že vrah nechal žiť očitého svedka.. Tak už ke´d si sa tak rozpísal možno najlepšie vieš o čo tu ide a vedel by si mi potom aj rozumne objasniť prečo sa v takýchto súvyslostiach udialo toľko nezmyselných udalosti ktoré by zdravému rozumu nedali vôbec žiadnú logiku...

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#64 Re: Re:

2015-03-07 11:51

#36: - Re:  

 Tiež môžeš požiadať o zelenú kartu a vypadnuť z našej krajiny.. Nikto ťa tu nedrží... Dávno bola súťaž o zelenú kartu už si mal podať prihlášku a nie tu tárať a niekoho vyháňať z vlasti... To takí ako ti potrebujú s tade byť vykopaní bez možnosti návratu aj po ďalšie iné generácie.. Prečo by niekto mal isť do Ruska keď má domov tu.. To len takí debili ako ty si nevážia svoju domovinu inak by ste hrdo zastávali naše domáce hodnoty a nie západne... Tak ak sa vám tak páči západná paródia na demokraciu pakujte sa za ňou a nie ju násilne tlačte do tejto krajiny..

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#65 Re: Re: JE SUIS VASIĽ

2015-03-07 11:52

#38: - Re: JE SUIS VASIĽ 

 Ak by bol v tejto krajine iba jeden debil potom by táto petícia mala iba jeden podpis...

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#66 Re: Vlastizradcom sa nestavajú pamätníky!

2015-03-07 11:55

#39: Jano - Vlastizradcom sa nestavajú pamätníky! 

 S Havlom Mečiarom Miklošom a Dzurindom sa vôbec nemíliš ale medzi vlastizradcov radiť aj Svätopluka? Ta čo si SVatopluk Metóda vyhnal lebo si to ten černokňažník zaslúžil čítal si zákonník súdnij ľudu od Arcibiskupa Metóda? Za tieto zverské zákoný pri ktorých by sa dvýhal žalúdok aj členom ŠTB by som Metóda vyprášil z našej zeme tiež...

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#67 Re:

2015-03-07 11:59

#41: -  

 Prečo Vlastizradca Havel má pomniky? To už nieje vlastizrada tomuto zapredancovi Českého a Slovenského národa vôbec vybudovať len čo jednú bustu? Ak tieto zvery môžu mať svoje pomniky a pamätníky tak pokojne súhlasím aj s tým aby mal svoj pamätník aj súdruh Biľák...

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#68 Re:

2015-03-07 12:04

#48: -  

 Dúfam že svoj koment berieš ako recesiu inač by ťa za vetu že väčšina slovenska sa do chudoby dostala vedome mojí kolegovia z fabriky vyzliekliu do hola a hodili do smetiaku len čo by si im to do oči povedal... Tento najslobodnejší demokratický system má však jednú obrovskú muchu... Nieje slobodný vôbec ak by bol slobodný ako to tu píšeš máš možnosti aj milión ale tu si môžeš vybrať len medzi tými dvomi buď byť troskou alebo prostitútkov tohto režímu...


Hosť

#69

2015-03-09 18:53

Zrušiť KSS!!!!!

Starý moskvič do šrotu!

Zakázať akúkoľvek propagáciu komunizmu,socializmu a marxismu-leninizmu!

Biľak je zločinec,vrah a zradca!!!!!!!!!!!!!


Hosť

#70 Re:

2015-03-11 13:30

#69: -  

 Súhlasím!


Hosť

#71 Re: Re:

2015-03-13 15:04

#68: Starý Moskvič Tvrdé Auto - Re:  

 Dúfam, že sarkazmus tam bol zjavný. :) Každopádne mám pocit, že sú u nás ľudia, ktorí si toto aj skutočne myslia.


Hosť

#72 Re:

2015-03-16 17:43

#69: -  

 Presne tak.!!!


Hosť

#73

2015-03-16 21:59

aby ludia nikdy nezabudli a neopakovali sa chyby z minulosti
Paťo

#74 Re:

2015-03-17 11:58

#69: -  

 100% súhlas.


Hosť

#75

2015-03-21 19:28

Lebo som ako 16 ročná študentka podpísala protestný list proti vstupu vojsk Varšavskej zmluvy na naše územie. Normalizátori si ma prostredníctvom ŠTB našli ako mladú knihovníčku vo vidieckej knižnici. Viem akým "zázrakom" sa mi podarilo udržať v zamestnaní, kde som celých 20 rokov mohla robiť práce, ktoré nikto robiť nechcel a všetky moje odborné výstupy podpisovalo za mňa vedenie, ako aj prezentovalo smerom k nadriadeným orgánom. Po roku 1989 boli tí istí normalizátori (už bez ŠTB) žiadať o moje verejné vyjadrenie sa, že napriek môjmu kádrovému nedostatku ma nechali pracovať vo verejnom knihovníctve. Tak som si našla iné zamestnanie :)