Podnet na začatie trestného stíhania vo veci odhalenia pomníka V.Biľakovi

Starý Moskvič Tvrdé Auto

/ #63 Re:

2015-03-07 11:46

#33: -  

 Invázia vojsk Waršavskej zmluvy je skôr názorná ukážka toho čo tu chce predviesť NATO... Krym bol zase názornou ukážkou toho ako sa má správne demokracia robiť či už ti demokracia a jej princípy nesedia pokiaľ ide o demokratické referendum aké podobne prebehlo na Kryme? A inač už viac ako polroka počujem o Ruskej agresii na východe UA. Rád by som videl nejaký dôkaz o Ruskej prítomnosti lebo naše "slobodné" média mi ešte nevedeli dokázať prítomnosť regulernej armády RF na Ukrajine do dnes. Ak máte dôkaz predložte mi ho prosím.. Satelítne snímky čoíkoľvek len nie rozhovori hercov v úlohe vojáka oblečeného v kostíme z hry red alert.. Ďalej by som žiadal aj vysvetlenie že aké súvislosti má Putinová minulosť v KGB s odstráňovaním jeho politických odporcov.. Ak narážate na Nemcova tak za 1. Ako vicepremier za Jelcinovho kabinetu dosť pomáhal potápať Rusko a pripravil tisíce rusov o dôchodky tak by ma zaujímal dôvod prečo je takýto človek oplakávaný.

Za 2. Ako mi objasniš súvislosť Putina vo vražde jeho politických odporcou lebo mnoho indícii skôr vyvráca aký úžitok by mal Putin na vražde Nemcova lebo za a) Putina by to mohlo politický znemožniť a toho si je jeho vláda vedomá. Za b) Ako bývalý člen KGB by nespravil takú chybu aby sa jeho vraždou politicky sám pochoval. To zaručene nieje Putinovím cielom proti sebe obrátiť vlastný národ a za c) Zvláštné že vrah nechal žiť očitého svedka.. Tak už ke´d si sa tak rozpísal možno najlepšie vieš o čo tu ide a vedel by si mi potom aj rozumne objasniť prečo sa v takýchto súvyslostiach udialo toľko nezmyselných udalosti ktoré by zdravému rozumu nedali vôbec žiadnú logiku...