Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv.


Hosť

#176 Re:

2015-02-18 00:37

#91: -  

 


Hosť

#177

2015-02-18 00:39

podporujem

Hosť

#178

2015-02-18 00:45

...bojujeme týmto za rodiny, no rovnako za autora tejto úžasnej inštitúcie, samotného Stvoriteľa!!!...je cťou byť v tejto armáde...:-)

Hosť

#179

2015-02-18 00:49

Nesuhlasim ako obcan tejto republiky so schvalenim Celostatnej strategie ochrany a podpory ludskych prav v Slovenskej republike, ktora sa ma schvalovat. Mame 7 deti a zaciname sa citit velmi ohrozeni, aj nase deti, pretoze sa necitime statom dostatocne chraneni a potieraju sa zakladne prava rodicov a hodnot, ktore prirodzene detom odovzdavame. Ucime ich ucte ku kazdej osobe, ale nemozeme suhlasit s nemoralnymi prejavmi urcitych ludi, ktori propaguju promiskuitu, verejne pohorsuju a vysmievaju sa rodine. Pozname homosexualov, ktori sami vyhlasili, ze je velmi dolezite, aby dieta bolo vychovavane otcom a mamou, ale takychto media nepropaguju. Ako nas idete chranit ako rodinu?
Francesco

#180

2015-02-18 01:14

Principiis obsta sero medicina paratur cum mala per longas convaluere moras - Snaž sa čeliť začiatkom. Je neskoro zháňať sa po lieku, ak dlhým odkladom mohlo už zosilnieť zlo... (Ovidius)

Myslím, že sme nedávnym referendom - napriek jeho nedokonalostiam - mali možnosť okrem podpory ochrany dieťaťa vyjadriť aj svoj významný postoj, že homosexuálne správanie ako také nepovažujeme za prirodzené, zdravé a celkom normálne. Ak ho za také možno považujú v iných krajinách, to ešte nutne neznamená, že takým aj reálne je. 

Myslím, že celospoločensky nízkou účasťou na referende (už bez ohľadu na to, z akých rôznych príčin sa tak stalo) sme túto anomáliu akoby celospoločensky odobrili a v istom zmysle jej otvárame dvere. Nedokážeme domyslieť vážny dôsledok nášho postoja, že totiž kabát už nikdy na sebe nevyrovnáme, ak sme horný gombík zapli nakrivo. Osobne predpokladám, že homosexualitou to vôbec nekončí, že časom nás dúhová explózia sexuality postupne uvoľnenej ad absurdum ešte veľmi prekvapí pestrosťou a bohatosťou svojich prejavov, ako aj neuveriteľnou schopnosťou prežiť. Predpokladám tiež, že to postupne prirodzene povedie k zastieraniu morality skutkov a k mravnému i spoločenskému úpadku. Preto moje áno tejto petícii.

Nedovolím si súdiť homosexuálov resp. LGBTI vôbec, či a do akej miery nesú na svojom sexuálnom správaní nejakú vinu. To je výsadou Stvoriteľa. Sú tu medzi nami, často naši príbuzní či dobrí priatelia, často skvelí ľudia a rovnako ako hetero potrebujú dôstojne žiť. V tomto zmysle majú štát i cirkev neľahkú úlohu nájsť prijateľné riešenie.

Ospravedlňujem sa všetkým, ktorých sa moje slová dotkli, ale cítil som potrebu vyjadriť sa k tejto téme.

 


Hosť

#181

2015-02-18 01:31

Vlada ma za ulohu chranit narod a nie ruinovat ho.
V roku 1989 sme sa zbavili cervenej diktatury a teraz ju nahradza duhova diktatura pod zamienkou ludskych prav, aby sa znova vymyvali mozgy vacsine.
V kazdej diktature 1% populacie (uzka skupina ludi) diktuje vacsine.
Homosexuali vzdy mali obcianske prava, ale teraz ich chcu mat nadstandardne na ukor ostatnych obcanov.
Za aku demokraciu sme bojovali?

Hosť

#182

2015-02-18 02:06

Som za tradičnú rodinu mama, otec dieťa. Neuznávam homosexuálne páry ako rodinu. Dvaja rovnakého pohlavia nemôžu a netvoria rodinu. Nepovoliť adopcie takýmto párom. Je to proti zdravému rozumu a prírode.

Hosť

#183

2015-02-18 04:20

Nerad by som sa dozil ze moje deti budu perzekuovane za vychovu mojich vnuceniec lebo im neposkytnu napr. alternativnu vychovu LGBT.... Chore veci je treba zastavit alebo aspon nepodporit. Zive ryby sa od mrtvych lisia aj tym ze dokazu plavat proti prudu. Preto podporujem tuto peticiu aj vsetky jej podobne.

Hosť

#184

2015-02-18 05:03

Treba ľuďom vysvetlovať na jednoduchých príkladoch že tu ide skutočne o všetko hlavne o totálnu negatívnu zmenu pre nastupujúce generácie.
Nevzdelanec

#186 Re:

2015-02-18 05:40

#174: BOH -  

 Prepáč Bože, že sa zasa pýtam... Hovoríš: Kazdy, kto zaklada svoje rozhodovanie na mne, zaklada ho na vymyslenych klamstvach,... Na čom mi ty odporúčaš zakladať svoje rozhodovanie?

Majo

#187

2015-02-18 06:10

hlavne, že zasa potichúčku... ako vždy keď sa podlosť vezie...


Hosť

#188

2015-02-18 06:17

Je to úbohe a pod ľudskú dôstojnosť,ak takúto"Stratégiu ľudských práv" naša vláda príjme!!!

Hosť

#189

2015-02-18 06:23

Dobrá aktivita, som rád, že sú ľudia, ktorí dokážu organizovať petície za spravodlivé veci.
 


Hosť

#190

2015-02-18 06:24

Veľmi rada ju podpíšem, ale myslím si, že nič sa nezmení len dufam ale verim že sa všetko obrati v naš prospech a rodina bude ako doteraz.


Hosť

#191 Som proti tejto petícii.

2015-02-18 06:56

Dobrý deň neviete kde sa podpisuje petícia proti tejto petícii?

Martin

Martin

#192 Re: Rodina

2015-02-18 06:57

#190: -  

 Niekto ti berie tvoju rodinu, alebo ako to myslíš?


Hosť

#193 Re:

2015-02-18 06:59

#183: -  

 Kde na také bludy chodíš ?

Martin Klepac

#194 Som za schválenie stratégie ľudských práv!

2015-02-18 07:05

A preto žiadnu petíciu nepodpíšem.

Lebo ako väčšina doprajem práva aj malej menšine.


Hosť

#195

2015-02-18 07:11

Podporujem prácu Aliancie pre rodinu a niekoľko mimovládnych organizácií týkajúcu sa vládnej Stratégie ľudských práv. Nesúhlasím s niektorými prevzatými modelmi zo západnej Európy zapracovanými do našej slovenskej stratégie, ktoré spomínané organizácie pripomienkovali.

Hosť

#196

2015-02-18 07:19

Mali by to podpísať všetci tí kresťania,čo neráčili ísť na referendum!Nehlasovali za BOŹIE ZÁKONYčo je do neba volajúce
Rasťo

#197 Re: Som za schválenie stratégie ľudských práv!

2015-02-18 07:22

#194: Martin Klepac - Som za schválenie stratégie ľudských práv! 

 Schválením takejto stratégie hlavne potlačíte práva väčšiny ... je to normálne?


Hosť

#198 Re: Re:

2015-02-18 07:23

#193: - Re:  

Malý výber príkladov, keď sa štát pokúša prostriedkami trestného práva postihovať bežných ľudí napr. tu:  www.youtube.com/watch?v=aKpmDvGsP-g  alebo tu: http://dennik.tyzden.sk/fero-mucka/2015/01/29/slovensko-po-referende/ , či tu: www.postoy.sk/content/kto-tu-chysta-bic-na-krestanov


Hosť

#199

2015-02-18 07:25

Je to proti prirodzenemu a moralnemu zakonu daneho Bohom, a preto som proti vladnej strategii ludskych prav. Amen
santa

#200 teda

2015-02-18 07:28

fundamentalizmus s prvkami paranoie. gratulujem k dalsiemu tupemu pokusu riesit osobnu prazdnotu zakazmi a zasahovanim do zivota inym ludom.