Petícia za zrušenie vlakov zadarmo

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zrušenie vlakov zadarmo.


Hosť

#751

2014-11-13 07:00

Aj Regiojet podporuje vláda.Za lístky v tomto vlaku zaplatíme menej, ale kmton kto zaplatí za tieto cesty? Neverím tomu, že sa tejto spoločnosti oplatí predávať lísky pod cenu!!!

Hosť

#752

2014-11-13 07:27

Zaplatia to tí, čo odvádzajú dane. Podľa ekonóma Odóra väčšie opatrenia (vyššie dane) prídu po voľbách v roku 2016 - dnešné SME.

 

sunar

#753 Re:

2014-11-13 08:01

#752: -  

 to je zas nejaky piskotovy expertko


Hosť

#754

2014-11-13 08:37

no este ze napr. aj obce nezaviedli MHD zadarmo - to by sa tu asi naslo este podstatne viac magorov


Hosť

#755

2014-11-13 08:41

dnes uz takmer ani len zdravotnicto nie je zadarmo, preco by potom mali byt vlaky zadarmo - vsak ze ?


Hosť

#756

2014-11-13 09:27

Som student a predsa som proti vlakom zadarmo...ked uz nie koli tomu ze to zaplatit niekto musi (jasne ze hlavne koli tomu) tak koli "kulture" v tychto vlakoch. Rychliky boli vzdy problemove co sa kapacity tyka a teraz si to ani nechcem predstavit...

Hosť

#757 Re:

2014-11-13 09:35

#729: -  

 Výborne kámo,ale týmto magorom čo majú červené súkno pred očami to nevysvetlíš...2/3 čo tu prispieva svojimi názormi  trpí Ficofobiou a nepoužíva vlastnú hlavu....


Hosť

#758

2014-11-13 09:57

Súhlasím s petíciou.

Hosť

#759

2014-11-13 09:59

PR kampaň jednej strany a jedného politika za verejné peniaze.


Hosť

#760 Re:

2014-11-13 12:04

#702: -  

 ty si odkiaľ? Asi nežiješ na Slovensku. Nakradne sa rovnako alebo viac a + 13mil pôjde na vlaky.


Hosť

#761

2014-11-13 12:16

Nič nie je zadarmo, budeme to musieť zaplatiť zvýšením daní, zavedením nových dani resp. nie jakých nových poplatkov.
Smad

#762 SMER

2014-11-13 13:38

Nech mi nejaky Martvon ci ktory paskvil vysvetli PRECO tato peticia, ked je vseobecne zname ze SMER peticiami zasadne pohrda???

sunar

#763 Re: SMER

2014-11-13 15:00

#762: Smad - SMER 

 LEBO SME SMADNY PO PETICIACH TY NOUMO


Hosť

#764

2014-11-13 15:21

Už dávnejšie som sa chcel pripojiť ku petícii vlakov zadarmo. Tak som sa k nej konečne dostal. Je to veľmi dobrý nápad proti ďalšej hlúposti nášho parlamentu pod vedením R. Fica.
Zelezničiarka

#765 Zrušiť nezmyselný krok!!!

2014-11-13 16:51

Pracujem v oblasti železničnej dopravy a vôbec nesúhlasím s týmto hlúpym krokom! My, najchudobnejší štát EU budeme podporovať okrem iného aj cestovanie zahraničných dôchodcov na Slovensku vlakmi! Ziadny iný štát EU nemá cestovanie vlakmi zdarma, bolo isto efektívnejšie pridať rodinám s deťmi na prídavkoch na dieťa - tým smiešnych 23 eur je výsmechom pre tento štát! Pán Počiatek nosí nenormálne drahé hodinky, z ceny ktorých by vyžila obyčajná 4-členná rodina pár mesiacov bez problémov!!! HANBA tejto NENAZRANEJ VLADE!!! Fuj, už niekto z vlády cestoval našimi slovenskými vlakmi? Stačí si sadnúť do osobáku a na kilometre cítite "vôňu" toaliet, nehovoriac o tom, že osobáky sú už teraz nacvakané do prasknutia! Tento zlý krok ukradne každému zamestnanému človeku zas kus chleba, mám pocit, že BYT ZAMESTNANY v tomto štáte je TRESTOM!!! Keby sme žili v Cíne, taká pani Zvolenská by už dávno bola odsúdená na trest smrti za spreneverenie peňazí a tiež nedôvery občanov!!! Každému zlodejovi, na čele s p.Ficom, by mali aspoň odťať ruku za to, ako sa nehanbia verejne a s úsmevom na tvári kradnúť! A my, hlúpučký Slováci, pred nimi len hrbíme naše úbohé chrbty!!! Ale dokedy Slovač!!!


Hosť

#766

2014-11-13 17:23

..nic nie je zadarmo..nechcem aby moje vnucata museli platit za tento experiment..
jaromal

#767

2014-11-13 17:51

Aký hlúpy a úbohý je slovenský človek. Niekoľko dobrodruhov účelovo rozbehne kampaň - je jedno aký dôvod - hlavne aby to bolo proti niečomu alebo niekomu. SMER vyhral legálne a demokratické voľby a plní svoj vládny program - vyhral s ním voľby. Nejakí nedonosenci sa nemôžu dočkať ďalších volieb - vtedy sa vystavuje politikom "účet" - a opäť intrigujú. SDKÚ je známa tým, že žiadne voľby ešte nevyhrala, ale k moci sa dostala zákulisnými hrami, nečestne, nie priamo. Jednoznačne a priamo vyhral voľby SMER. Mládežníci SDKÚ úplne bez rozumu, účelovo, zákerne rozoštvávajú ľudí medzi sebou. Zrejme jednajú na objednávku toho, komu stabilita a relatívny pokoj v sopločnosti evidentne nevyhovuje. Iný význam petície proti vlakom zadarmo nemá. Bohužiaľ, istá časť ľudí na to skočila. Čo však má robiť tých vyše 80 000 ľudí, ktorí sa zaregistrovali na cestovanie vlakom?


Hosť

#768

2014-11-13 19:13

Po 25 rokoch cesty od socializmu sme dostali nadherný komunistický darček - vlaky zadarmo :-(

Bojim sa okamihu, keď komunizmus prepukne naplno.

adela

#769 Re:

2014-11-13 19:45

#767: jaromal -  

 Tých 80 000 sa ulakomilo na "zadarmo", pretože pri súčasnej chudobe nič iného ani neriešime... momentálne pred komunálnymi voľbami je tiež veľa vecí zadarmo - klobásy, guláš, pivko, víno... tak tomu bolo aj u nás a samozrejme že takúto akciu mal nominant SMER SD. Nikto nikoho nerozoštváva, každý môže mať svoj vlastný názor. Ja som zásadne proti, neobhajujem ani konanie strany SDKU a ani žiadnej inej. Náš štát nie je ekonomicky na takej úrovni, aby si takýto ťah mohol dovoliť.


Hosť

#770

2014-11-13 19:58

Mali by sme pomôcť našim dôchodcom,veď pracovali celý život. Mali by sme pomôcť študentom, budú pracovať na nás celý život. Ale toto??????Čistý populizmus! Treba vytvárať príležitosti pre pracujúcich a nie ich okrádať!Do čerta s Ficom, do čerta s vládou darmožráčov a zlodejov!!!

Hosť

#771

2014-11-13 20:45

Jednoznačne proti !!

Hosť

#772 Re:

2014-11-13 20:55

#767: jaromal -  

 Usmevne. Co ma robiť 80000 ludi, ktorí chcú niečo zadarmo, lebo im to prislubili dobrodruhovia z jednej politickej strany, ktorá si zo štátneho rozpoctu urobila hlinené prasiatko na financovanie sebapropagacie. Sudruhovia vynasli slovenske perpetuum mobile.


Hosť

#773

2014-11-14 04:51

Nič nie je zadarmo. Odrazí sa to opäť na daniach, a hlavne na to doplatia občania stredného veku. Vlastne všetci, to ich Zadarmo sa odrazí všade, vo všetkých ostatných odvetviach. Ľudia veď rozmýšľajte!!!! Dôchodci nechodia každý deň vlakom, tak na čo zadarmo??? A študenti? Zas im niečo padlo na tanier vo forme pečeného holuba. Nech sa snažia, učia, robia olympiady , tak ako my v ich veku. Aj my sme si museli všetko platiť, a vyštudovali sme. A cestovali sme takisto, len nech nikto nehovorí, že doba je iná. !! Doba je vždy iná, záleží od človeka ako sa k nej postaví.

Hosť

#774

2014-11-14 10:20

Všetko už bolo povedané - proste nesúhlasim aby boli železnice zadarmo. Ja som síce z BA, ale koľko je na Slovensku regiónov, kde nie sú železnice, ako k tomu títo ľudia prídu?
Všetko dobré prajem, príjemný deň......

Hosť

#775

2014-11-14 11:23

Vlaky zadarmo pre vyvolených (voličov) sú úbohým populizmom zo strany neschopných politikov,snažiacich sa len o vlastný prospech bez schopnosti a záujmu spravovať veci verejné v prospech národa. Tak nám treba,ak vo voľbách dávame svoj hlas populistom.