Petícia proti zákonu poslankyne Zmajkovičovej

Petícia proti zákonu poslankyne Zmajkovičovej / Oznamy / Petícia / Komentáre


Hosť

#1

2014-10-30 23:52

Ja by som skor povedal ze sa treba spojit a konecne urobit nejaky raznejsi krok
Autor petície

#2 Re:

2014-10-31 07:55

#1: -  

Samozrejme, ja by som odporúčal každému zbierať podpisy v jeho okolí, na školách, medzi známymi atď, a potom to nejak zjednotiť a poslať pani Zmajkovičovej aj ostatným poslancom do Národnej rady.


Hosť

#3 Re: Re:

2014-10-31 09:06

#2: Autor petície - Re:  

 neviem ci peticia nieco dosiahne, skor by bolo spojenie vsetkych bufetarov slovenska a dohodnut sa na strajku popripade prihovoru k prezidentovi kedze posledne slovo je aj tak na nom, alebo zalobu na ustavny sud.len treba nieco urobi, lebo toto nieje ani mozne.

Peticie na skolach su zakazaneuz som to skusal kym mi to riaditelka nezhabala ze peticia na pode skolyje zakazana. 

Autor petície

#4 Re: Re: Re:

2014-10-31 09:09

#3: - Re: Re:  

 No tak to je fakt "demokracia" keď petície na pôde školy sú zakázané. Tak potom skutočne odporúčam už len ten štrajk, mali by sa bufetári fakt spojiť a dohodnúť sa na nejakom termíne (najlepšie ešte do Vianoc) a ísť protestovať do Bratislavy.


Hosť

#5 Re: Re: Re: Re:

2014-10-31 20:18

#4: Autor petície - Re: Re: Re:  

 za ten strajk som aj ja.....ale ked ja nechapem ze vsetci cusia nikto nic nerobi treba najst dobreho pravnika na ustavne pravo vsetci sa spojit a riesit tuto situaciu,takto to fakt dalej nejde kazdu tu len kradne a nic sa nedeje


Hosť

#6

2014-11-01 20:06

Musia podpisovat len od 18 rokov ? 

Autor petície

#7 Re:

2014-11-01 21:21

#6: -  

 nie, môžte podpisovať aj pod 18 rokov


Hosť

#8 Re:

2014-11-01 22:58

#6: -  

 mozu aj pod osemnast aspon podla toho co som sa docital v zakonoch lebo sa to tyka konkretne aj ich ja som to daval podpisovat v skole ale uz som pisal ze sa to musi mimo skolskej pody


Hosť

#9

2014-11-02 17:51

Suhlasim so strajkom.Zmajkoviciva mi zobrala spanok a pridala tolko stresu.Aj ja mam bufet a som v koncoch.Pracu si uz hladam a zatial NIC.Mam dve deti,som rozvedena a netusim co bude.Je mi znej zle.

Hosť

#10 Re:

2014-11-02 21:24

#9: -  

 ja mam uz cisla na viacero bufetarov este sa potrebujeeme spojit s nejakymi co maju vacsie zastupenie v ba s tym ze hladame pravnika a potom by sme sa vsetci nejak spolu spojili a musime nieco urobit.

duri

#11 Re: Re: vychod

2014-11-03 12:02

#10: - Re:  

 Ak bude treba,prida sa aj vychodne slovensko,je nas tu dost vela. Ja som napr. pisal prezidentovi,prisiel mi spätny mail v tom zmysle ze mojou poziadavkou sa budu zaoberat. Skuste aj vy cosi napisat na www.prezident.sk je uvedena mailova adresa


Hosť

#12 Re: Re: Re: vychod

2014-11-03 12:10

#11: duri - Re: Re: vychod 

 V kazdom pripade treba skusit pisat mail,rozsirit tuto peticiu aj prostrednictvom socialnych sieti,facebook atd., mozno aj prostrednictvom televizie. Moznosti je viacero. Ak to aj nevyjde budeme mat ciste svedomie,ze sme za zachovanie bufetov aj cosi urobili. Nechapem preco nic nerobia vyrobcovia,ved sa to dotkne aj ich,ci uz su to pekarne,cukrarne,velkoobchody,dodavatelov cukroviniek,. Boze,aky je to chory zakon,keby sa to dotklo len zahranicnych dodavatelov,tak nepoviem. Podporme si slovenske vyrobky!!!!!


Hosť

#13 Re: Re: Re: vychod

2014-11-03 18:21

#11: duri - Re: Re: vychod 

 Zajtra pisem prezidentovi aj ja.Videla som ked som pozerala kto sa podpisal ze z vychodu je tam vela ludi.Ale aj nase male Hrusovany tam su.Teraz som videla v spravach ze ta nasa uzasna pani bola odvolana.Bozie mlyny nesklamali.Len este aby sme si my zachranili pracu a nase bufetiky.


Hosť

#14 Re: Re: Re: Re: vychod

2014-11-03 21:09

#13: - Re: Re: Re: vychod 

 Treba preto spravit vsetko,co sa len da. Ide nam predsa o zivobitie

sunar

#15 Re: Re: Re: Re: vychod

2014-11-05 13:17

#13: - Re: Re: Re: vychod 

 zajtra pisem obamovi aj ja

Evita

#16 Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 12:13

#4: Autor petície - Re: Re: Re:  

 Štrajk musí byť skôr kým to ešte nepodpísal. Ak to podpíše mám už plán čo predávať v bufetoch a nebyť stratový. Potom napíšem.