Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata"..


Hosť

#451 Re:

2014-07-19 15:20

#372: kaleidoskop -

Netrep bludy tento konflikt sa dá zastaviť jedine vtedy ak si Ukrajinci sami zvrhnú porošenka a nie týmito vojnovími a zločineckými riešeniami aké navruhuješ ty alebo západ...


Hosť

#452 Re: Peticiu si strcte do riti rusofilisti. Budeme Vas vesat za vlastizradu. Hura do tankoch na Moskv

2014-07-19 15:24


Hosť

#453 Re: Re:

2014-07-19 15:34

#385: kaleidoskop - Re:

Na Ukrajine nemusia byť fašisti priamo vo vláde ale všetko riadia z pozadia a väčšinú z nich dali do velenia armády.. A aj napriek tomu že porošenko nemusí byť nácek vraždenie civilistov je odsúdenia hodné a neznamená to že keď nie sú fašisti priamo vo vláde že to treba ignorovať ako to robiš ty. Tak či onak Ak príde Porošenko na návštveu 29. 8. 2014 tak sa to dá považovať ako hanobenie pamiatky 450 000 padlích čechov a slovákov počas vojny a tiež hanobenie tohto sviatku. A ešte k tým slobodným voľbam na Ukrajine. To naozaj si myslíš že tak hladko prebehly ako ti to je interpretované? Ak vidím záber že nejaká žena strká do urny viac hlasovacích lístkov alebo že hlasovacie lístky sú v urne krásne poukladané do stĺpčekov tak sa tu dá hovoriť jedine o falšovaní výsledkov volieb. A  kto vie to je tá krása demokracie možno tak voľby prebiehajú aj u nás. ja mám zase svedka na to že referendum o vstupe do EU bolo tiež z väčšej miery zfalšované...


Hosť

#454 Re: Re: Re: Re:

2014-07-19 15:42

#389: kaleidoskop - Re: Re: Re:

Prosím ťa prestaň to vidieť čiernobielo a zapni rozum. Prečo by tie Kurvy americke zautočili na Rusko priamo keď môžu vraziť nejaké špinavo natlačené miliardy do nejakého prevratu ako to Urobili na Ukrajine? Takým spôsobom môžu zautočiť aj na Rusko bez použitia armády. To ty nevidíš že tie prevraty sú veľmi okaté? A Ke´d vojensky zautočiť prečo si myslíš že Majú vojska v Iraku v Afgánistane a dosť im nedávno ležala v žalúdku KĽDR čo môže slúžiť ako most na východnú sibír? Teraz Ukrajina čo je dosť blízko Ruska. len užitočný idiot by nevidel strategický význam týchto krajin voči Rusku. Postupne oklieštujú Rusko aby mohli spustiť ofenzivu z viacerých frontov..


Hosť

#455 Re: Re: Re: Re:

2014-07-19 15:51

#389: kaleidoskop - Re: Re: Re:

O tých agentoch.. A odkiaľ mali demonštranti na majdane strelné zbrane? Nevieš? Nevieš!! Na US ambasáde rozdávali ako čokoládu...


Hosť

#456

2014-07-19 16:43

Je to dobré,že niekto s tým začal.
hosť

#457 Re: Re:

2014-07-19 16:52

#436: - Re:

Kotleba je fašista iba v mainstremových médiách ! Raz na to prídeš. Je pre všetkých doterajších politikov, či červených, či modrých, nebezpečný, preto ho takto nálepkujú a bojkotujú v médiách všetko, čo dobré urobil a robí. Myslí to so Slovenskom dobre, to mi ver.  Čas to ukáže.


Hosť

#458 Re: zobudte sa

2014-07-19 16:53

#98: TJ - zobudte sa

Až nás Rusi napadnú? :D :D Čoto rusofóbna paranoja?


Hosť

#460 Re: Peticiu si strcte do riti rusofilisti. Budeme Vas vesat za vlastizradu. Hura do tankoch na Moskv

2014-07-19 17:12


Hosť

#461

2014-07-19 17:41

Nemam čo dodať,len to že už by mala Ukraina ukončiť tie nasilnosti!!! Demokracia ako bič,ale nakoho je ten bič upletený?Na ľud ktorý za to nemože.Prošenkovi by mohol byť najväčší upletený!!!

Hosť

#462 Môžem len súhlasiťRe:

2014-07-19 18:15

#9: -  

 


Hosť

#463 Re: Re: Re:

2014-07-19 18:57

#457: hosť - Re: Re:

Neprídem, mám ho preštudovaného:). Je to populistický ultranacionalista a jeho rétorika nemá čo hľadať na Slovensku v 21. storočí. Tie jeho "jednoduché riešenia" by dopadli ako na Majdane. Brrr, nechcem!

Pravda nesmie zomriet

#464 Porosenko je kriminalny zivel

2014-07-20 00:35

Ak ten smradlavy fasisticky vrah na Slovensku pride, verim, ze odialto neodide po svojich, ale ho odnesu v truhle. Je to spinavy vrah a vojnovy zlocinec a zaroven treba napisat, ze nie je LEGITIMNY A LEGALNY prezident ukrajiny, pretoze Janukovic bol zvrhnuty nezakonnym a nustavnym sposobom. Kazdy jeden kto povazuje Porosenka za pravoplatneho prezidenta a mieni ho podporovat - sa tak stava spolupachatelom zverstiev, ktore Porosenko nariadil. Kiska je najvacsou hanbou v historii slovenskych prezidentov. Kiska nie je mojim prezidentom a za tohto agenta USa ktory sa spolcil s cudzimi zaujmami proti zaujmom obcanom SR - sa hanbim a opovrhujem nim.

Poznamka pre peticie.com: Opravte si tu gramaticku chybu vo formulari. Mate tam "Vyberte si prezÍvku". Nic v zlom, ale ma tam byt ypsilon.

Hosť

#465 Re: Peticiu si strcte do riti rusofilisti. Budeme Vas vesat za vlastizradu. Hura do tankoch na Moskv

2014-07-20 01:17

#381: PravdaBoli - Peticiu si strcte do riti rusofilisti. Budeme Vas vesat za vlastizradu. Hura do tankoch na Moskvu!!!

Hura s Topolom na teba.Pridaj sa k Syrskym povstalcom aby si bojoval za dobru vec.


Hosť

#466

2014-07-20 04:42

K tomu není co dodat a komentovat.Prozřela jsem a vidím,co je možné tím,když se dá průchod násilí a vlády se ujme lůza.Nejhorší je,že to odnáší ti,co nemají kam utéct,civilní obyvatelstvo a nevinní a ti,co se na moci a hamižnosti nepodílejí.

Hosť

#467

2014-07-20 07:46

Som sklamaný! Len včera zvolený a už sa vyfarbil.

Hosť

#468

2014-07-20 09:11

V žiadnom prípade nesúhlasím s tým, aby na Slovensko prišiel človek, ktorý prikazuje vraždiť ženy, deti, starcov, ktorý vedie vojnu proti vlastným občanom, mlčky sa prizerá na zverstvá, ktoré páchajú jeho fašisti. Pozvať takého človeka k nám (nech sa to slovne prikrýva akokoľvek) bude ďalšou hanbou ani nie pre prezidenta SR, jeho to asi vôbec nezaujíma, ale pre všetkých občanov SR.
Ivan

#469 Mohlo ist o neuspesny atentat na Putina...

2014-07-20 09:23

Na verejnost sa dostavaju doteraz utajovane informacie o tom, ze po rovnakej trajektorii sa vracalo ruske vladne lietadlo s ruskym prezidentom Putinom, ktory sa cez zapadnu Europu vracal z navstevy juznej a strednej Ameriky. Podla uniknutych informacii CIA dodala tieto informacie Porosenkovi a to so suhlasom prezidenta USA Obamu… Putinovo lietadlo letelo s malym predstihom pred MH17 Malajzijskych aerolinii, avsak este na uzemi Polska sa let odklonil smerom na Bielorusko (je mozne, ze na zaklade informacii o uniku informacii o lete ruskeho prezidenta), v trajektorii na Ukrajinu vsak pokracoval let Boeingu 777 MH17. Podla doterajsich analyz bola Kyjevom a s nariadenim Porosenka, vystrelena raketa systemu S200, ktora mala zostrelit lietadlo s Putinom na palube…!!! Ak sa veci po analyze radarov, odposluchov tajnych armadnych a politickych komunikacii Porosenkovho rezimu nepochybne potvrdia, zrejme Rusko vypovie oficialne vojnu Ukrajine s cielom zajat a postavit pred sud Porosenka a dalsie osoby, podielajuce sa na priprave neuspesneho atentatu, vratane za vrazdu 298 nezucastnenych a nevinnych osob na palube letu MH17…!!!

Barak obama moze byt spoluvrahom 298 obeti letu MH17...

Podla doterajsich sprav dal Obama suhlas CIA, aby dodala informacie o lete Putina z juznej Ameriky kyjevskemu prezidentovi Porosenkovi, ktory mohol dat rozkaz k zostreleniu lietadla s Putinom nad uzemim v rukach povstalcov, ci s jeho dopadom aj priamo na ruske uzemie… Ako sa ukazalo, ruske lietadlo nahle odbocilo nad Bielorusko a v trajektorii tohoto letu pokracoval malayzijsky Boeing 777, ktory zrejme ukrajinska PVO uz nedokazala identifikovat ako ine lietadlo…
Obama je pravdepodobne spoluvrahom 298 cestujucich letu MH17…!!! Preto tie medialne lzi o vopred jasnych vinnikoch…
Plati goebbelsovke: Kto skor zaklame, ma naskok pred pravdou…!!!


Hosť

#470

2014-07-20 09:31

ja som sa práve takéhoto správania anjelika obávala, jeho chápania slúženia ludu, takže nesklamal

Hosť

#471

2014-07-20 09:47

Vážený pán prezident Kiska,
dostali ste možnosť ukázať celému národu čo v sebe nosíte a dať jasné stanovisko tým, ktorí Vás volili, tiež medzi nich patrím.Musíte si vybrať z dvoch možností:
Možnosť A: Potvrdiť, že predvolebnou prezentáciou, že ste človek s veľkým Č, ktorý háji záujmy občanov a chcete vrátiť dôstojnosť a dôveru občanov v prezidentskú funkciu to myslíte veľmi vážne. Podpora beštiálneho vraždenia stoviek nevinných ľudí na Ukrajine a podpora ukrajinského prezidenta Porošenka,ktorý je za to plne zodpovedný je pre Vás neprijateľná.
Možnosť B: Ukázať, že ste zasa len ďalšia americká bábka, ktorá háji mocenské záujmy americkej vlády.
Bohužiaľ obidve možnosti sú absolútne nezlučiteľné.
Váš volič Ladislav.

Hosť

#472

2014-07-20 11:05

Nechat vrazdit svojich ludi-obcanov je spojene s fasistickym zmyslanim. Naviac, odmietol viest dialog a tychto obcanov Ukrainy nazyva TERORISTAMI, pritom tzv. kyjevska vlada sa dostala k moci TEROROM !!!

Hosť

#473

2014-07-20 13:26

Nevolil som Kisku, nieje mojim prezidentom a vysostne nesuhlasim aby sem z Butorom a inými zlocincami pozyvali svojich kumpanov !!!

Hosť

#474

2014-07-20 14:28

Zdravím vtipkárov, ktorí sa podpísali za našich politikov na čele s Kiskom. Keď z Vás líder svetovej demokracie USA urobia "opekané šašliky" budete vysmiati až-až.
Terakota

#475

2014-07-20 14:53

Neprekvapilo ma to, že na ku tejto petícii sa pripojí aj agent-provokatér. Netreba odpovedať na jeho sprosté komentáre. Neuvedomuje si toho, čo činí a aké budú dôsledky. Vôbec mu nevadí, že za peniaze, ktoré dostáva za provokáciu sa dostane tam, kde aj ostatní. Tým, že podporuje takéto zlodejstvo ruského územia Američanmi
http://www.auria.sk/blog/washington-pripravuje-atomovy-prvy-uder-proti-rusku

si neuvedomuje, že ponad jeho a našimi hlavami budú lietať "tomahouky", "peršingy" a iné atomíky a, že sa budú navzájom likvidovať nad našimi hlavami. Neuvedomuje si, že likvidácia nie je čarovné zmiznutie jadrovej nálože, ale predčasná aktivácia jadra a prerušenie letu dráhy na miesto určenia. To má byť ten Babrákov povestný dáždnik na jadrové strely, ktorý sa buduje v Polsku, Čechách.
A tebe agent-provokatér iba toľko, neprajem ti, Aby si zažil čas, kedy budeš závidieť mrtvým v hrobe, ale aspoň polovicu takého utrpenia aby ti dali pocítiť tvoji platitelia pre ktorých robíš túto medvediu službu.