Nebuďme psími rasistami

Quoted post

jozef zsido

#1

2012-09-21 11:33

Dufam,ze sa zapoji miliony a miliony ludi proti tejto blbosti co si stat zasa zmyslel..dakujem kazdemu podpisanemu

Replies

Honza

#120 nesmyslný návrh zákona

2012-09-22 10:42:38

#1: jozef zsido -

tento návrh zákona je naprosto nesmyslný - nevědecký, ignorantský. Neodpovídá kynologickým poznatkům ani etologii psů. Není možné ho nijak zdůvodnit - jen statistické přehledy dokazují, že mnohem více kousnutí člověka psem udělali němečtí ovčáci a další plemena, která by měla být z tohoto dúvodu takto uvedena. Jsme svědky rasismu, v tomto případě psího, čistě populistického a nic neřešícího, typického rasismu. Příčinou problému nejsou psi, ale člověk - a to jak ten, který psa má a nějak s ním zachází, tak člověk, který se neadekvátně chová k cizímu psu. Výchova lidí k zodpovědnosti a respektování jiných bytostí - přírody, v tomto případě psů, a nikoliv psí rasismus je jediným účinným řešením v mnoha případech situací zbytečně zapříčiněných člověkem.

 


Hosť

#127 Re:

2012-09-22 12:42:35

#1: jozef zsido -

psychologicke testy pre chovatelov psov... a je to vyriesene... je velke percento ''chovatelov'' s ukazkovym komplexom menejcennosti.. a ked niekdo chova spomenute plemena nech ich chova doma na zahradke.. ziadne bez kosiku volne pobehujuce psy... a prisne tresty samozrejme.:)


Hosť

#167 Re:

2012-09-22 23:46:51

#1: jozef zsido -

chovam pitbula, denne mi prejde cez dvor asi ked to tak zratam 18 ludi z toho su 12 deti za pet rokov a .... politik co ..........neviem chova skrecky mi chce zakazat chov,..ne chce zrusit plemeno NESUHLASIM JE TO CLEN RODINY

Vyberte si prezívku

#222 Veru tak len ma zaráža jedna blbosť.. Od kedy je kaukazský ovčiak bojové plemeno ? je to stražny pes

2012-09-24 13:10:29

Monika Fišerová

#240 Re:

2012-09-25 00:48:09

 

Neexistuje bojové plemeno,existujú len ludia čo si psa nevedia vychovať!! Po uliciach behajú "bojové" čivavy,jorkšíri a iné malé pokazené zmetky a na tie sa zákaz nebude vzťahovať nikdy! Tak prečo musia byť na tom bitý slušný majitelia psov!


Hosť

#265 Re:

2012-09-25 17:28:25

#1: jozef zsido -

dúfam, že tieto podpisy vyše 5200 bude na niečo dobré

Lujzinka

#325

2012-09-26 01:23:27

Som proti uvedenému návrhu zákona, ktorý chce celoplošne zakázať niektoré plemené. Bola by som za to aby majtelia určitých plemien robili psychotesty a psy museli zvládnuť určité skúšky, po ktorých úspešnom absolvovaní by neboli diskriminované.

rybka

#367 smutné

2012-09-26 13:47:09

Je to smutné, kde sme sa dopracovali. Tento zákon, zase potrestá len poctivých chovateľov........... A ten čo je hajzlom, hajzlom ostane a bude si robiť  na dvorku ďalších krížencov a bez PP a bude mať ruku nadhlovou.

Jana (12, ČR)

#611 Re:

2012-10-27 13:02:28

#1: jozef zsido -  

 Plně souhlasím..tyto psi nenechme odejít!!!


Hosť

#667 Re:

2012-11-04 08:12:30

#1: jozef zsido - ...milióny a milióny ľudí...!!! Držím palce, aby to bola pravda, no mám pocit, že ľahostajnosť ľudí je väčšia , ako vôľa, postaviť  sa za bijúce srdce psa, ktoré urobí pre lásku k človeku úplne všetko, aj obetuje svoj vlastný život.

 

MILAN.

#695 Re: Vsetci co toto podporuju.

2012-12-12 19:37:05

#1: jozef zsido -

kkti az Vas dohryze na ulici nejaky pes, potom sa opamatate .... ste asi nezazili nieco podobne, ked vypisujete takuto kkts-ku petíciu. Potom budete vypisovat ine peticie. Fakt jak u debilov.... ked chces pitbula tak si ho straz, ale to 50% z vas nerobí. Aj keby to bolo len 1% tak staci aby nejakemu xujovi ten pes vybehol na niekoho a nestastie na svete. Naco su Vam taky psi? Na machrovanie, aky ste kapovia, alebo naco - nechapem, vsak je kopec velkych normalnych psov s normalnymi pudmi, nie hentake jebnuto vyslachtene psi, ktore co vidia idu dotrhat. Ano oni to beru ako hru ale 5 rocnemu dietatu nemvysvetlis, preco mu havinko odhryzol ucho.... HOWK.