Nebuďme psími rasistami

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Nebuďme psími rasistami.


Hosť

#601

2012-10-10 17:15

10.10 2012 počas práce mna a moju kolegynu napadol a pohrýzol pes, rasy jazvečík. asi o pol hodinu na to nás skoro napadol další jazvečík....zakážme teda chov aj jazvečíkov...však to má logiku ne?
barbie89

#602

2012-10-11 17:45

presne
Angelina

#603

2012-10-13 08:49

Vymyslete zákon proti lidem-sviním a ne proti neviným psům.Nemůžou za své pány!!!!
Draha

#604

2012-10-13 23:38

Psy za nic nemužou -a ani plemena ale je to o lidech ( Jaky pan taky pes ) nejvice kouše jezevčik , kokr a vlčak
Jinak nejhorší je se srazit z BLBCEM
DJ

#605 Re: Re: Re: Re: aaaaa

2012-10-17 01:37

#567: kika - Re: Re: Re: aaaaa

No, tak k tomuto bych dodala toto: asi bych v tvem pripade zvazila vlastni chovani a vystupovani, ktere se ocividne dost projevuje i na tvem psovi...jsi stale ve strehu pred agresivnimi psy (i kdyz tam byt nemusi), tim padem to prenasis i na nej a mas zbytecne nervozniho a vystresovaneho psika, ktery steka atd... Je to skoda a prochazka plna nervu...Jenom bych te chtela upozornit, ze tim, ze sveho psa zvedas, mu zbytecne ublizujes a podporujes tak jeho nevyrovnane chovani...Samozrejme, ze chapu, ze je to tvuj milacek a mas tedy o nej strach, ale urcite vis, ze psi vetsich ras a nejen bullici skaci dost vysoko +-2 metry je tak nejak normalni, pokud nebereme v potas nejake sportovce... Obvykle tito hrdi psi si techto psu malych plemen nevsimaji, protoze je to pod jejich uroven a maji zcela jine zajmy. A mit psa na voditku je snad samozrejmost, ktera plati pro psy vsech ras a velikosti, tim myslim i malych, pokud jim nic nerika privolani...

Lalia

#606 Problém je v ľuďoch

2012-10-20 00:53

Problém je v ľuďoch, nie v zvieratách. Všetko záleží od výchovy. Ako aj u človeka tak aj u zvieraťa. Keď je zviera týrané a je mu odopieraná láska, tak keďže žiadnu nedostáva, tak ju nemá ako posunúť ďalej, z toho vyplýva je útočný. Aj my sme len cicavca, živočíchy. Tak prestaňme utláčať zvieratá...

Hosť

#607 Tie psy za to nemozu.

2012-10-23 06:13

#25: Raanma Beyond - Aby zodpovední majitelia neodplácali na tých nezodpovedných a ľahostajných ...

Mas pravdu ja som majitelka Americkeho Staffordshire Terriera a je to najuzasnejsi pes na svete!!! Ake ho som kedy vlastnila.Tak isto som mala kedysi Nemeckeho ovciaka a je pravda su to silne psy,ale pre to je na majitelov ako ich vychovaju. Ked sa na to pozrieme takto a co LUDIA !!!!! Jedny su sily jedinci druhy slaby a teraz co ked je bytka a vyhra ten silny co bude zakon iba nechat tych slabych a vykinozit silnych ?????????????? No to by som rada vydela (: !!!! Ludia venujte sa svojim psom ked ste si ich rozhodli mat a bude klud na svete a nemusi sa nic riesit.


Hosť

#608

2012-10-23 15:27

Je síce pravda, že malé plemeno psa mi krk neprehryzne, ale je oveľa nevyspytateľnejšie kvôli svojmu strachu ako tie veľké - vraj "bojové"... som proti tomuto zákonu!
JOKY1981

#609

2012-10-25 00:54

Ako človek ktorý pracuje v súkromnej bezpečnostnej agentúre som toho názoru že za správanie psa je zodpovedný majitel a zakazovanie chovu určitých plemiem považujem za zasahovanie do práv občanov-CHOVATELOV.
Jana (12, ČR)

#610 S.O.S.

2012-10-27 12:51

Proč by ty ubohá zvířata měla být utracena nebo poslána za hranice!!!??? Vím že jsem malá a z Česka a nic s tím nesmůžu, ale přece!!! Tímto vyzívám všechny občany Slovenska i Česka ať také přiloží ruku k dílu!!! Čím víc podpisů, tím větší šance!!! Lidi nebojte se a bojujte za své mazlíčky!!!!
Jana (12, ČR)

#611 Re:

2012-10-27 13:02

#1: jozef zsido -  

 Plně souhlasím..tyto psi nenechme odejít!!!

Jana (12, ČR)

#612 Re: SMIEŠNE

2012-10-27 13:12

#569: Niky - SMIEŠNE 

 Taky si myslím.  Je to něco jako havárie v automobilu. Když zakazujeme psi, proč né auta a další...Tak psa zabijem za to, že někoho rafnul...ale  vraha dáme jen na pár let za mříže aby si to odseděl...proč psi zabijeme?! Proč ne i ty vrahy??? Nebo nezakažem auta??Je to stejný případ??!!!! Pardon omlouvám se , ale (pardon) Vláda nebo kdo si myslí, že to pomůže...Pak náms začnou rafat jezevčíci a my je taky zakážem??!! Pardon ale lidi, Vzpamatujme se??

NIKY

#613

2012-10-28 09:45

Odkaz pre p.ministra Jahnatka 20 rokou chovame psi ktore nikomu a nikdy neublizili preto sme vsetci podpisani na tejto peticii proti tomu aby sa ustanovil tento zakon ktory nema ani hlavu ani patu s pozdravom chovatelia pandogou.
Srno

#614

2012-10-30 21:35

Taketo zverejnovanie a medializovanie napriklad v tejto oblasti je len zastieranie skutocnych problemov, ktore su denno denne okolo nas, niekto vykaze cinnost, oblbne ludi, pardon povacsinou ovce a tie si ani neuvedomia, ze nemaju mnohi ani pomaly co do huby, nieto este slusne zit. Doplnit este cast A+++ - okamzite utratenie, alebo napriklad vykastrovanie 150 darmozracov v parlamente, najprv tych co toto vymysleli, odbornikov naslovovzatych, nepomoze to v podstate nicomu asi ako tento pridrbany zakon, prinajmensom budem mat a myslim, ze nielen ja z toho dobry pocit...

Hosť

#615

2012-10-30 21:36

Nerozumiem tomuto svinstvu!!!! Keby nebolo psov, ľudia by nevedeli čo je to pravá láska, pravá vernosť!!! Aj oni sú živé tvory a zaslúžia si žiť!! Nemôžu za to že z celého druhu pohrýzol 1 pes nejakého človeka. To neznamená že všetci psy sú taký!! Ak sa pes s láskou a nehou vychová aj z bojového plemena sa stane verný a oddaný spoločník.....
BigeSko

#616

2012-10-30 23:07

Celý ten "zákon" je postavený na hlavu. Prečo by som si mal robiť nejaké nezmyselné oprávnenie na chov psa??? Ja by som skôr povedal, že to je zákon o zvýšení kriminality, lebo odkedy mám doma svojho Nemeckého ovčiaka, nikto cudzí nemal odvahu prejsť za bránu môjho pozemku. A navyše je to to isté, ako pýtať si povolenie na chov člena rodiny.....
BHControl

#617

2012-10-30 23:08

Doporučuji všem co se do této petice angažují, aby se obrátili na kvalifikované kynology, veterináře a odborníky v tomto oboru, aby vypracovali reálné a účinné návrhy možné prevence a řešení vzniklé situace. Tento nový zákon bohužel poškodí převážně slušné spoluobčany s vychovanými psy a hlavně podpoří černý trh. Máme pitbulteriéra jako asistenčního psa k invalidnímu vozíku, znám pitbuly canisterapeuty a mnohé další, kteří naplňují lidské životy. Pozn. Každý pes může být nebezpečný je-li majitel psa nezodpovědný.
Veronka

#618

2012-10-31 02:33

Neviem prečo chcú ľuďom zobrať ich miláčikov. Ja mám trebars psa na ochranu svojho majetku a života. Mne nikdy žiaden pes neublížil a to sa pohybujem naozaj pri tisíckach psov, ale romovia tí mi ublížili a tých nikto nezakáže a ani im nesprísni nažívanie medzi ostatnými ľuďmi. Tí rozhodne vzali život viacej ľuďom ako psy, viacej ľuďom ublížili, zmrzačili, terorizovali. Venujte sa ich problematike a nie psom. Sú nezodpovedný majitelia, to pripúšťam, ale trestajte takých majiteľov a nie trých ktorý, pristupujú zodpovedne ku svojim zverencom a majú ich pre potešenie a na stráženie ako ja, pretože ja sa bojím ľudí nie zvierat.
Veronka

#619 Re: Re: Re: Re: Re: aaaaa

2012-10-31 02:46

#575: lucieee - Re: Re: Re: Re: aaaaa 

 Máš úplnú pravdu. Ja mám aj malého aj veľkého psa a musím chrániť toho veľkého, lebo tá malá potvora stále zabŕda. Takže ak nechcem, aby to nedopadlo zle, tak chránim toho veľkého.  A tá malá agresívna je čivava. Nemáme ju náhodou dať do zoznamu nežiadúcivh psov? Preboha spamätajte sa a nezakazujte ľuďom mať psov, ktorých majú radi. Je to o ľuďoch nie o psoch. 

Libbaka

#620 Re:

2012-10-31 03:16

Nie nad 10 kg, ale každé plemeno, aj ked váži 5 dkg. Pes je pes. Bez rozdielu.
Kuky

#621 STOP!

2012-10-31 09:26

Stop vyhosteniu týchto úžasných plemien. Predsa nemôže trpieť celá rasa kvôli jednému zlému majiteľovi! STOP!
luccy

#622

2012-10-31 10:03

nejvetší pičovina !!!! dementi ve slovenské vladě!!!

Hosť

#623 ČR

2012-10-31 10:15

Jako občan ČR vám držím palce a přeji pevné nervy! Doufám, že podobná "geniální" myšlenka nenapadne politiky u nás.

Hosť

#624

2012-10-31 10:25

Podepsáno
dragonije

#625 ....

2012-10-31 10:26

Podepsánoo , Já to Slovesnko nějak nechápu ! Je jen otázka času kdy to bude tady !