Nebuďme psími rasistami

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Nebuďme psími rasistami.

Bubla

#676 Re: Re:

2012-11-05 19:34

#26: Ranma Beyond - Re:

je to somarina, pes je taký aký si ho jeho pán vycičí, ak mu nevenuje pozornosť, tak pes už zo zúfalstva a nie zato že chce zabíjať!!!


Hosť

#677

2012-11-05 20:48

Pes je jen obětí tohoto zhovadilého zákona. Vyloučit z držení by se měli nezodpovědní a neproškolení majitelé.
pes filipes

#678 thurzová má prehľad....

2012-11-07 09:24

pani thurzová má očividne jasno v tom, kto a kde sú poslanci... poslala to do vlády a na ministerstvo polnohospodárstva a podla nej su tam poslanci... hahaha :-) bože ved tam su sami uradnici ktorí si to posielaju systemom padajuceho h...a... tak čo sa čuduje že tam má všetky emaily
J.L.

#679 :-(

2012-11-08 00:07

Dobrý večer, máme 3 psov (dve akože bojové "ako to nazývajú tí - čo majú doma na reťazi psa, ktorý behá na betóvonom podklade o dĺžke možno 5m do jeho staroby, kabelkových kundolízačov čo to len šťekajú a hryzú, čo vedia o psoch veľké prd" a jedno poľovnícke plemeno). My máme psov ako plyšové hračky, ktoré nikomu neublížili a zvlášť deťom, lebo máme doma 14mes dcéru, ktorá potrebuje mať okolo seba psa, psov. Jej zdravotný stav je potom ďaleko lepší, je vysmiata, šťastná atď.. Nezabudnime potom VOLIŤ tých správnych ako doteraz, možno zasa vymyslia nejaké nové pičoviny! Zvláštne poďakovanie treba venovať aj médiám, časopisom ........, ktorí dávajú krásne fotografie a videá. Nerobí mi to problém mať psov na vôdzke a s košíkom, len si neviem predstaviť s košíkom yorkšíra, čivavu, jazvečíka ...... Treba použiť rovnaký meter na všetky plemena bez rozdielu výšky psov. Uvažujeme so ženou, že sa odsťahujeme do Čiech a skončíme tu s týmto nakazeným Slovenskom. Je to tu už všetko postavené na hlavu. Som zvedavý ako sociálne slabší róm alebo beloch, čo je problémový zaplatí nejakú pokutu, že nemá svojho orieška na vôdzke a s košíkom. Jááááj to je ale bordel!

joe

#680 ŇuňUŇu

2012-11-09 11:54

Ten človek čo prezentuje túto stupídnu novelu by mal mať sprísnený režim na vôdzke a zalepiť hubu aspoň na 30 rokov kým n.... !!!!
REX

#681 Nebuďme psími rasistami

2012-11-10 16:58

THE END !
zd3nc00

#682

2012-11-12 00:40

prečo potom nezakazujú množenie cigánov zákonmi, oni su viac nebezpečný ako títo psi, ked ma pes bude pred nimi brániť, tak mi ho dajú ešte utratiť za to, že ma napadli???

Hosť

#683

2012-11-13 02:25

BSL does NOT work !!!! punish the owner NOT the breed !!!!

Hosť

#684

2012-11-13 18:19

držíme vám na slovensku palce...
Igor Krpelán

#685

2012-11-18 12:32

V praxi slovenského výkonu práva je už pravidlom zákony nerešpektovať a postihy ani podľa súčasne platných zákonov neuplatňovať. Spýtajte sa svojich poslancov v mestských a obecných zastupiteľstvách, koľko peňazí vybrali na pokutách za psov potulujúcich sa volne po uliciach, alebo ktoré zaútočili, v zmysle §7 súčasného zákona č. 282/2002.
Na túto otázku som dostal odpoveď, že keby v takýchto prípadoch postihli majiteľov, mohlo by ich to poškodiť pri voľbách. A to sa týka uplatňovania všetkých zákonov vo všeobecnosti. Tak načo sa trápiť nad nejakým zákonom, ktorého výkon aj tak nebude zabezpečený?!Kým nebude uzákonená osobná zodpovednosť pracovníkov štátnej správy a samospráv, je každý zákon zbytočnosťou. Nechajme pánov zákonodarcov nech si píšu a navrhujú zákony, ktoré sú len dekoráciou na vyvolanie dojmu že Slovensko je právny štát, aj tak tomu veria už len oni.
Axinka

#686 Je to blbost

2012-11-25 13:09

Zákonodárce by se měl vzpamatovat a takové věci konzultovat s odborníky na psy. Psa očividně neviděl ani z vlaku. Pokud bych mohla nějak přispět, tak jako výcvikář rádada přispěju a pomohu normálně upravit tento zákon.
DRW

#687 suhlas

2012-12-07 09:47

s takymto zakonom suhlasim. su psie rasy, ktore su agresivne a mali by sa zakazat.
1155

#688 Re: 1155

2012-12-07 14:38

#687: DRW - suhlas

A tebe akože šibe ??? Si ďalší k...t na tomto svete. Tvojej matke mali zakázať Ťa porodiť!!!!!!


Hosť

#689 Re: suhlas

2012-12-08 13:01

#687: DRW - suhlas 

 suhlas, absolutny suhlas...vdaka strelcovi z dns musi kazdy drzitel zbrane absolvovat psychotesty a o preukazani odbornej sposobilosti a znalosti tr. zakona ani nehovorim. preco sa Vy psickari, drzitelia tiez potencialnych zbrani, branite tomuto? bojite sa niecoho? a strelec bol iba jeden a utokov psov bolo za poslednu dobu X. vzdelavajte sa.

ratlík

#690 Hovna kade tade

2012-12-10 23:24

haf haf ja vam okakam nozicku

Hosť

#691 Re: Re: suhlas

2012-12-11 07:39

#689: - Re: suhlas Pozerám ďalší mudrc a takýchto zakomplexovaných idiotov je v našej krajine plno. RASISTA!!! Vo vzdelávaní ti nik nebráni, aby si sa aspoň na míle priblížil inteligencii psov !!!

 

saileas

#692

2012-12-11 10:00

Hovorí sa aki pan taky pes.To len pani sa o svojich mazlíčkov zle starali a chudáci psi nato doplacajú.Slovenske zákony stoja za prd.Nemali by zakazovať bojove plemena ale trestať psích pánov ktorí ich zle vychovali!!!!!!!!!

Hosť

#693 Re: Re: suhlas

2012-12-11 10:34

#689: - Re: suhlas Súhlasím... tých útokov psov na kreténov ako si Ty, by mohla byť denne aj tisícka. Hneď by bol svet o čosi lepší a krajší.

 

ambra

#694

2012-12-11 19:58

žiadny pes nie je bojový pokiaľ ho to neučí jeho majiteľ,páni poslanci rozhodovali o rasách a pritom ani netušia ako ten pes vyzerá,tak isto môže napadnúť čivava ako pitbul
MILAN.

#695 Re: Vsetci co toto podporuju.

2012-12-12 19:37

#1: jozef zsido -

kkti az Vas dohryze na ulici nejaky pes, potom sa opamatate .... ste asi nezazili nieco podobne, ked vypisujete takuto kkts-ku petíciu. Potom budete vypisovat ine peticie. Fakt jak u debilov.... ked chces pitbula tak si ho straz, ale to 50% z vas nerobí. Aj keby to bolo len 1% tak staci aby nejakemu xujovi ten pes vybehol na niekoho a nestastie na svete. Naco su Vam taky psi? Na machrovanie, aky ste kapovia, alebo naco - nechapem, vsak je kopec velkych normalnych psov s normalnymi pudmi, nie hentake jebnuto vyslachtene psi, ktore co vidia idu dotrhat. Ano oni to beru ako hru ale 5 rocnemu dietatu nemvysvetlis, preco mu havinko odhryzol ucho.... HOWK.

MILAN.

#696 Re:

2012-12-12 19:39

#694: ambra -

Áno, ale čivava Ti môže odhryznuť akurát tak len gule, keď nemáš trenky maximalne tak, ale pitbul Ti odhryzne tie gule aj s Tvojim kktom a prip. jednou nohou, ak sa naserie.


Hosť

#697 Re: Re: Vsetci co toto podporuju.

2012-12-12 22:06

#695: MILAN. - Re: Vsetci co toto podporuju. TAK TEBA BY SOM RÁD OSOBNE STRETOL, ABY SOM SI VYCHUTNAL ČO VŠETKO NA TOMTO SVETE JE MOŽNÉ SPLODIŤ !!!

 

MILAN.

#698 Re: 695

2012-12-14 19:03

#697: - Re: Re: Vsetci co toto podporuju.

Toto so prečítajte: http://www.aktuality.sk/clanok/219541/cr-pes-zabil-batola-matka-sa-zrutila/

Zas nejaká náhoda, že pes zlikvidoval človeka - dieťa. Samozrejme on za to isto nemôže to majiteĺ blablabla.... Pes je vždy nevinne. Keď to preženiem, skús chovať tigra a modli sa, aby mu nááádou nepreplo, alebo aby si sa mu nááááhodou neotočil chrbtom. A keď jeho zuby zacítiš na svojom krku, tak si nestazuj. Sice ani nebudes mat sancu, uz bude po Tebe.

To je ako ty dvaja v las Vegas, co robili show s tymi bielimi tigrami. Profíci a predsa sa stala nehoda. VSETKO je len otázka casu, kedy moze dojst k nestastiu, tak naco pokusat osud.


Hosť

#699 Re: Re: 695

2012-12-14 20:08

#698: MILAN. - Re: 695 MÁM PRE TEBA SMUTNÚ SPRÁVU ...EŠTE NEVYMYSLELI LIEK NA TVOJU CHOROBU!!!

 

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2012-12-16 10:33