Nebuďme psími rasistami

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Nebuďme psími rasistami.


Hosť

#51

2012-09-21 15:06

neskutočné, aké hovadiny vymyslia niektorí poslanci .. radšej riešte problém so sociálnymi dávkami! niekto má veľa za nič, a niekto nič za veľa ..
Chiko

#52 Postihovať za rasu, či meno? Aj to už sa dá na Slovensku (!?)

2012-09-21 15:06

Občan: Dobrý deň, volám sa Jan VRAŽDA, som mierumilovnej povahy, milujem pohyb, mám rád ľudí, najmä deti a neublížil by som ani muche.

Štát: POZOR! KAZAJKU! PUTÁ! RÝCHLE DO KARANTÉNY S TÝMTO NEBEZPEČNÝM OBČANOM!! HROZÍ TU ZLOČIN!

A MY čo máme zdravý rozum: Milý štát nie je ti smutno z rozmýšľania hodného stredoveku? To je smiešne takto reagovať na všetkých "nevinných" psov len preto lebo sa "volajú" PITBULL alebo BANDOG. (!?)

Hosť

#53

2012-09-21 15:08

Vraj sú ľudia najrozumnejšie bytosti na tejto planéte, nikdy tomu neuverím, ale aspoň plusom bude keď sa tento šialený návrh zmetie zo stola a povrchu zemského!!!

Hosť

#54

2012-09-21 15:36

podporujem tuto peticiu a verim ze budu kompetentny konat a budu mat srdce.
Peter

#55

2012-09-21 15:40

Do neba volajúca hlúposť,viac sa k tomu nedá napísať.
Denis Vigaš
Autor petície

#56 pridaný návrh zákona

2012-09-21 16:05

Pridaný samotný spomínaný návrh zákona, pre tých ktorý ho ešte nečítaly ...

Hosť

#57

2012-09-21 16:11

Zvierata su mi blizsie ako ludia preto som podpisal.

Hosť

#58

2012-09-21 16:13

keby si naši politici plnili svoje povinnosti tak ako majú miesto toho, že robia naoko niečo, čo nakoniec dopadne zle, tak by bol tento štát niekde úplne inde (rozumej v lepšej situácii) a ľudia by mali omnoho lepší a jednoduchší život..
Ranma Beyond

#59 krásny plán páni politici

2012-09-21 16:42

ak výcvik, tak pre všetky plemená bez rozdielu. Ak je pán nezodpovedný s pitbulom, bude nezodpovedný aj s labradorom, kokrom, maltezákom a yorkshireom ... Chcela by som vidieť všetky obstarožné panie s malými kokotinami, ktoré nonstop dvíhajú na ruky vždy, keď okolo nich prechádza iný pes, ako vedia ovládať svojich miláčikov. Nesocializované prachovky plné hystérie a strachu uväznené v ľudskom svete. Psy, ktorí sa nikdy neoňuchali so svojimi psími kolegami. Všetci majitelia malých plemien si totiž myslia, že ich pes je večné šteňa. OMYL je to dospelný jedinec, ktorý má svoje potreby - dominanciu a teritoriálnosť ... dnes mi asi ujebe dekel, tlak mám tak dvesto ... Je mi zle z celej tejto šarády, piči. Pretože na jednej strane je to všetko plán ako si nahnať voličov, pretože pán HyperKokotJahnátek sa o nás tak pekne stará a ochraňuje nás pred zvermi. Pretože pánom politikom padne vhod obetný baránok, ktorí je nemý. Pretože týmto krásne zatienia oveľa väčšie problémy akými sú nezamestanosť a napr. rómsky problém ... Pretože pánom politikom padne vhod ďalšia možnosť tunelovať (inštitúcie, ktoré budú rozhodovať o spôsobilosti viesť a vlastniť psa), pretože tento špás nebu stát 20e. ... kks ..
Ranma Beyond

#60 Re:

2012-09-21 16:44

#58: - Oveľa lepšie by bolo schváliť zákon, v ktorom by bol každý politik trestne zodpovedný za tunelovani, rozkrádanie štátu a za všetky prisprostalé zákony, ktoré schvália ..

 

Moniq

#61 Re: skusky

2012-09-21 16:46

#3: Bajka -

ja som tiez za skusky, ale ak ich mam mat ja na mojho stafforda, tak nech ho ma majitel jazvecika, ktory ma v lete kusol do achylovky, nech ho ma majitelka kokrspaniela, od ktoreho ma moj pes 3 cm jazvu nad uchom, nech ho ma majitelka psa, ktory nas nahana kazde rano pri venceni...

Zlatulik3

#62

2012-09-21 16:50

Podporujem tuto peticiu..
Dano

#63

2012-09-21 16:53

politici a novinari, aby sa nepovedalo ze len spia a popijaju, tak vymyslaju somariny...
aby riesili naozaj zàvazne otàzky nasho uboheho slovenska to nie... len peniaze ich zaujimaju...

Hosť

#64

2012-09-21 16:53

pevne dúfam že prelomíme tých ignorantských populistických "odborníkov"
Moniq

#65 pes či človek?

2012-09-21 16:55

zakon upravujuci drzbu psov...sa ten pes drzi sam, alebo ho drzi niekto? nie je predmetom toho zakona nieco/niekto uplne iny? to pes moze za to, ze jeho pan je magor?

Hosť

#66

2012-09-21 16:58

Mam doma Americkeho staffordshirskeho teriera a nech pridu sa pozriet ti, co chcu zakazat to plemeno, pretoze je uzastny a nikdy cloveku neublizil!!!!!!!!!! Prijde mi to rasisticke. Ked niekto sikanuje romov, tak je to RASIZMUS a to je trestny cin! A sikanizovat psov je OK? Ok, tak dam priklad: Nech vlada da aj to, ze ked vela romov kradne , tak im dajme vsetkym ruky odťať, alebo im dajme puta, aby to nerobili. ALEBO vsetkym odsudenym po vykone trestu za kradez odťať ruky. Alebo to sa nesmie? to by uz bolo rasisticke???? ROVNAKO ako u psov!!!!!

.... haloooo PANI poslanci...... a kde ste zabudli DOBERMANA A ROTVAJLERA, BULLTERIERA,  RODEZSKEHO RIDGEBACKA a mnoho dalsich ?????????????


Hosť

#67

2012-09-21 17:04

Zatracene, jak muzete vydavat takoveto zakony, kdyz o kynologii vite uplny ...!!!

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2012-09-21 17:04


Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2012-09-21 17:20



Hosť

#70 Re:

2012-09-21 17:22

#3: Bajka -

preco snimy suhlasis je to somaryna celi ten zakon ziadny pes sa nenarodi ako bojovne plemeno zalezi od cloveka ako sa onho stara mam suku staforda a nemam snou ziadne problemy ako aj kamarati ktory maju taketo plemeno praveze naopak su velmi myle a hrave a vedia cloveka obranit ked treba moze zauticit aj mali pes a moze aj ublizit druhym nie len velke plemena


Hosť

#71 NIE

2012-09-21 17:24

#7: Janko - Iba tak

pocuj ake mas skusenosti s takymi plemenamy lebo bojove plemeno neexistuje :D tak si najprv daco precitaj onich alebo si takeho kup a potom uvidis ze to sa vesele a hrave psy


Hosť

#72 Re: Iba tak

2012-09-21 17:24


Hosť

#73 NIE

2012-09-21 17:25

ludia sa spametajte bojove plemeno neexistuje je to blbost pokial takeho psa nemas tak ho nesudz podla toho co vidis telke su to hrave psy a popritom aj par ludom uz zachranili zivot tak si takeho kup a potom daco vrav
Denis Vigaš
Autor petície

#74 Re: NIE

2012-09-21 17:29

#73: - NIE

Súhlasím skôr ako "bojové" by som ich nazval "ochranárske"  pretože ak útočia útočia pri obrane seba alebo svojej "svorky" t.j. rodiny a majitela

incika

#75

2012-09-21 17:34

'Bojove plemena' potrebuju dobreho a zodpovedneho majitela. Je to chyba ludi, ked su ich psy agresivne. A ak je to nejaka porucha a pes je neovladatelny, tak na verejnosti nema co robit.
Tresty majitelom !!