Nebuďme psími rasistami

Quoted post

Ranma Beyond

#59 krásny plán páni politici

2012-09-21 16:42

ak výcvik, tak pre všetky plemená bez rozdielu. Ak je pán nezodpovedný s pitbulom, bude nezodpovedný aj s labradorom, kokrom, maltezákom a yorkshireom ... Chcela by som vidieť všetky obstarožné panie s malými kokotinami, ktoré nonstop dvíhajú na ruky vždy, keď okolo nich prechádza iný pes, ako vedia ovládať svojich miláčikov. Nesocializované prachovky plné hystérie a strachu uväznené v ľudskom svete. Psy, ktorí sa nikdy neoňuchali so svojimi psími kolegami. Všetci majitelia malých plemien si totiž myslia, že ich pes je večné šteňa. OMYL je to dospelný jedinec, ktorý má svoje potreby - dominanciu a teritoriálnosť ... dnes mi asi ujebe dekel, tlak mám tak dvesto ... Je mi zle z celej tejto šarády, piči. Pretože na jednej strane je to všetko plán ako si nahnať voličov, pretože pán HyperKokotJahnátek sa o nás tak pekne stará a ochraňuje nás pred zvermi. Pretože pánom politikom padne vhod obetný baránok, ktorí je nemý. Pretože týmto krásne zatienia oveľa väčšie problémy akými sú nezamestanosť a napr. rómsky problém ... Pretože pánom politikom padne vhod ďalšia možnosť tunelovať (inštitúcie, ktoré budú rozhodovať o spôsobilosti viesť a vlastniť psa), pretože tento špás nebu stát 20e. ... kks ..

Replies

haranka

#143 Re: krásny plán páni politici

2012-09-22 17:15:44

#59: Ranma Beyond - krásny plán páni politici

výstižný a pravdivý příspěvek