Petícia za zachovanie klubu Unique

66D9B0D3-AC7D-4AA8-8F8A-4000D3D47FA7.jpegSME ZA ZACHOVANIE KLUBU UNIQUE

My študenti, ale aj absolventi, touto petíciou vyjadrujeme náš postoj za zachovanie študentského klubu Unique. Tento klub má viac ako 40 ročnú tradiciu a vnímame ho ako dlhoročnÿ symbol  študentského života v Bratislave. 

Uvedomujeme si, že nájomníkovi vyprší nájomná zmluva k 31.12.2019 a plne rešpektujeme aj to, že nebola predĺžená. Našim postojom a podpisom tejto petície však chceme jasne poukázať na to, že chceme, aby v roku 2020 klub Unique naďalej pokračoval, či už s novým alebo starým nájomníkom. 

Myslíme si, že k študentskému životu neodmysliteľne patrí aj nočný život, či už po ťažkom dni v škole, úspešnej či neúspešnej skúške alebo vtedy, keď jednoducho potrebujeme vypnúť a odreagovať sa. 

Veríme, že sa táto situácia v dohľadnej dobe vyrieši a budeme sa môcť v klube Unique stretnúť už napríklad na OPEN SEMESTER PARTY vo februári roku 2020.

 

 

 

 

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Martin Kvetko na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook