Petìcia za omilostenie Jozefa Andreja z Popradu.

Petícia za omilostenie Jozefa Andreja z Popradu. 

 

   My, občania Slovenskej republiky, žiadame slovutného pána prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku o milosť pre 46-ročného Jozefa Andreja z Popradu, ktorý dňa 29.09.2015 odpojil svojho 24-ročného syna Dominika od podporných prístrojov, čo viedlo k zástave dýchania a následnému uduseniu a smrti.

 

Dominik trpel od ôsmeho mesiaca života detskou obrnou, čo malo za následok celkovú paralýzu a neschopnosť akejkoľvek interakcie s okolím. 

 

To, čo sa stalo, bol zúfalý čin zúfalého rodiča, ktorý sa musel spolu s manželkou 24 hodín denne a 7 dní v týždni starať o bezvládne telo svojho syna. Manželka pána Jozefa je momentálne hospitalizovaná na psychiatrickej klinike. To, čo urobil, chcelo veľa odvahy a aj keď to znie akokoľvek zle, urobil to z lásky k nemu. To, čo urobil, bolo pre Dominika obrovským vykúpením z trápenia, ktoré bolo nepretržitou súčasťou jeho "života". 

 

Zároveň chcem upozorniť, že po vynesení právoplatného rozsudku,  bude petícia vytlačená a zaslaná do kancelárie prezidenta SR Andreja Kisku na adresu:

 

Kancelária prezidenta Slovenskej republiky

 

Hodžovo nám. 1

 

P. O. Box 128

 

810 00 Bratislava 1

 

Zároveň Vás všetkých žiadam, aby ste nezabudli zverejniť Vaše meno a mesto, v ktorom bývate, pretože Váš podpis inak nebude dostatočne dôveryhodný. 

 

 

 

 

 


Jaroslav Katunský    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Pre podpísanie tejto petície vytvorenej Jaroslav Katunský vyplňte formulár nižšie. Autor petície bude vidieť všetky údaje, ktoré poskytnete v tomto formulári.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Facebook