Petícia pre povolenie chodu lunaparkov a cirkusov na Slovensku

 

********************************************************************

U P O Z O R N E N I E !!!!!!

Potom, ako podpíšete petíciu, príde vám e-mail s odkazom na potvrdenie svojho
podpisu. Ak nepotvrdíte, váš hlas je NEPLATNÝ!!!!
Ak vám e-mail nepríde za krátky čas, skontrolujte si priečinok, kde máte SPAM.

*********************************************************

 


Vážení občania, majitelia lunaparkov,cirkusov a milovníci týchto zariadení.

Z dôvodu situácie ktorá je na Slovensku a v iných kútoch sveta kvôli novému Korona vírusu, Covid-19, sme z nariadení ministerstva museli zavrieť kolotoče a cirkusy. Ako iste všetci viete chod lunaparkov a cirkusov sa prevažne uskutočňuje vonku a nie v uzavretých priestoroch ako napríklad kiná,obchody atd kde sa stretne na jednom mieste viacej ľudí naraz než na kolotočoch alebo v cirkuse. Toutu cestou žiadame o znovupovolenie prevádzky a chodu týchto atrakcií z viacerých dôvodov, ako aj z dôvodu nedostatku financií. Aj z vyjadrenia odborníkov je jasné, že sa nákaza spojená s Covid-19 bude šíriť ďalej v určitom rozsahu populácie a do nájdenia vakcíny sa s týmto vírusom budeme musieť naučiť žiť.

Zatiaľ nám nikto nevie povedať kedy budeme schopní znovu otvoriť, do ktorej kategórie patríme a v ktorej fáze nám povolia prevádzkovať.

Nevidíme dôvod prečo by sme sa nemohli vrátiť čo najskôr k vykonávaniu našej profesie za dodržiavaní maximálnych možných hygienických podmienok. Taktiež pripomíname že prevádzkari lunaparkov a cirkusov sú pod dohľadom či už kontrôl technických alebo hygienických.

V súčasnej dobe už mnoho prevádzkárov lunaparkov a cirkusov musia pod hrozbou finančnej tiesne pracovať tak aby uživili svoje rodiny a zaplatili všetky výdaje ktoré majú. Ako všetci vieme nie každý môže pracovať, či už zo zdravotných dôvodov,veku alebo nedostatku pracovných miest, kedže sa v dnešnej dobe viac prepúšťa ako príjma.

Naozaj nechápeme rozdiel medzi otvorením veľkých nákupných centier kde sa stretne viacej ľudí než v lunaparku alebo cirkusu v meste/ na dedine.

 

 

Rada by som ešte podotkla že sezóna u väčšiny z nás skončila už v októbri 2019 a od tej doby sme v podstate bez príjmu.

 

Ďakujeme za každý podpis a ním spojenú podporu pre nás.

 

 

 

 

 

 

Lunapark Kelemen


Lunapark Kelemen    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Lunapark Kelemen na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook