Petícia na podporu výstavby výbehu pre psov v Golianove a umiestnenie odpadkových košov v každej ulici v obci.

Podpisom petície podporíte návrh na vedenie obce a obecné zastupiteľstvo na vybudovanie výbehu pre psov v obci Golianovo a umiestnenie smetných nádob v každej ulici v obci, do ktorých majitelia psov môžu vyhadzovať exkrementy. Obec Golianovo zažíva masívnu výstavbu súkromných rodinných domov a skolaudované boli aj nové bytovky. Majitelia psov sa pohybujú so svojimi psami v intraviláne obce a nemajú postačujúce podmienky na odhadzovanie exkrementov po svojich psoch. Zároveň v obci chýba priestor, kde by sa psy mohli bezpečne socializovať a kde by majitelia psov mohli svojich psíkov trénovať. Výbeh je bezpečným miestom pre psov a zároveň eliminuje voľný pohyb psov po obci.


OZ Zvierací kamarát    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem OZ Zvierací kamarát na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...