Petícia humanitárna pomoc pre trpiacich ľudí v Donbase.

My ako občania Slovenskej republiky, žiadame o okamžitú humanitárnu pomoc, pre trpiacich etnických Rusky hovoriacich ľudí Donbasu, Donecká a Luhanska!!! Žiadame týmto vládu Slovenskej republiky, aby poskytovala pravidelne humanitárnu pomoc, pre vojnou trpiacich civilistov Donbasu, Donecká a Luhanska a zároveň poskytla útočište, pre týchto trpiacich ľudí dočasný azyl a pomoc, ktorú títo ľudia veľmi potrebujú!!!

PROČ?? Toto jsou skuteční uprchlíci před zločineckými UKRAJINSKÝMI FAŠISTY a BANDEROVCI!! Tito uprchlíci potřebují naši pomoc!!.
Za toto nese zodpovědnost nacistická EU a tedy i naše loutková vláda, která podporuje kyjevskou juntu a FAŠISMUS NA UKRAJINĚ!! Vláda ČR je vládou ZLOČINECKOU!!
Kedy Ukrajinský národ dostane konečne rozum a prestane slúžiť žido-fašistickým sviniam a prestanú sa vzájomne vraždiť?!!! Ukrajinský národ by si mal uvedomiť kto im vládne, že sú to žido-fašisti ktorý uchopili štátnym pučom moc a štvú ich proti sebe čo vyhovuje práve západu a žido-bolševikom, ktorý všetky Slovanské národy vždy nenávideli a nenávidia. A vzájomné vraždenie im vyhovuje len preto aby úplne Ukrajinsky národ zbedačili, podmanili a využili proti Rusku. Pokiaľ si toto neuvedomia a nezbavia sa tých žido-bolševikov a nezbavia ich moci vraždenie nebude mať konca.

https://www.youtube.com/watch?v=lOP2lhmOCyc

https://www.youtube.com/watch?v=Kr5mDkoovZw

Beze_jména.png


Pavol Szentivanyi    Kontaktujte autora petície