P E T Í C I A za MIER, proti biologickej vojne, proti použitiu,šíreniu KORONAVÍRUSU - COVID19 na Slovensku a vo svete, proti obkľučovaniu RF vojskami NATO a nesúhlas s menovaním Jaroslava Naďa

Žiadosť, dotazy a návrhy pre pani prezidentku Slovenskej republiky JUDr. Zuzanu Čaputovú, pre predsedu a poslancov NR SR, pre predsedu a členov Vlády SR, pre mimovládne organizácie a tretí sektor.  

My občania SR, chceme vedieť pravdu AKÁ JE PRAVDA O VZNIKU a šírení KORONAVIRUSU, prečo vždy len hasíme následky, tak ako dnes. Vláda SR musela pristúpiť ku mimoriadnemu stavu v republike  –  16.3.2020  o 6.00 h začal platiť NÚDZOVÝ STAV !!! Niektorí budúci ministri už 15.3.2020 hovorili:" preberáme Slovensko vo vojnovom stave, tento stav je najhorší od 2. svetovej vojny  !!!

My občania SR sa pýtame kto je za vznik tohto stavu vo svete zodpovedný ??? Čo je koronavírus? Je to umelo vytvorený vírus, aby sa preskupili vo svete sily v biznise, aby vznikla nová vlna špekulantstva v bankovom systéme ? Túto otázku, liberálne média neriešia ! Vláda SR prijíma opatrenia, uzatvára hranice SR a iné nevyhnutné opatrenia, ale ešte nám nikto nepovedal kde a prečo koronavirus vznikol , už tu nie je sloboda, ale NESLOBODA. Je známe, že už niekoľko rokov dozadu najvplyvnejší boháči, vrátane Billa Gatsa hovorili o umelom znížení počtu ľudí na planéte ZEM ....

1. Touto cestou sa pýtame pani prezidentky a vlády SR a radi by sme sa opýtali aj vlád v EÚ, predstaviteľov EÚ  a svetových predstaviteľov, vrátane prezidentov Putina, Trumpa, Merkelovej, Macrona, Čínskeho prezidenta:                               Čo je Koronavirus -  COVID – 19 a kde vznikol ? Máme ho považovať za biologickú zbraň a ako zdroj nákazy človeka a genocídy obyvateľstva na planéte ZEM? Tiež sa pýtame, prečo sme sa ocitli v takejto zložitej situácii a nepristúpili ku riešeniam oveľa skôr? Prečo nebolo slovenské zdravotníctvo pripravené a zabezpečené so základnými ochrannými vecami, kto zodpovedá za ŠHR ? Má naša republika vôbec núdzový plán v prípade takýchto veľkých pandémií?

2. Ďalej sa pýtame prečo na územie Európy a Slovenska prišlo 20 tis. vojakov z USA, prileteli bombardéri B 2, viac ako 16 tisíc kusov techniky , ktorá smeruje aj cez Slovensko, ďalej na Východ? Prečo sa uskutočňuje zoskupenie techniky z USA v Poľsku, v Pobaltí, v Ukrajine , v Rumunsku ? Prišli bombardéri a vojenská technika s vojakmi USA k nám riešiť krízovú situáciu s koronavirusom ???  Kto nám odpovie ..... ???? 

3. Nie je vyhlásenie predsedníčky Európskeho parlamentu zo dňa 14.3.2020 namierené proti členským štátom EÚ, keď vyhlásila, že nemajú zatvárať štátne HRANICE? Komu táto pani slúži ??? Dodnes nám nikto nevysvetlil prečo v r. 2015 sme pustili cez Schengenskú hranicu do EÚ viac ako milión nelegálnych utečencov? Prečo org. NATO, vedúci org. EÚ  nevyužili čl. 5  na zastavenie migrantov vojskami NATO? Veď súlade s článkom 5 je to ohrozenie suverenity štátov EÚ !!! Doteraz nám nikto nevysvetlil, prečo musela organizácia NATO pod vedením USA zbombardovať nárazníkové pásmo Líbye pred utečencami z Afriky? Tam zadržiavali ekonomických migrantov a migrantov pred genocídou vlastnými vládami krajín NATO, či kmeňmi z Afriky. Za tým sa natíska hneď otázka Prečo vznikla Alka – ida v Afganistane pod vedením USA, s následným vzniknutím Islamského štátu ISS, ktorý viedol teroristické útoky najmä do EÚ? Prečo bol bombardovaný Irak, Juhoslávia, Sýria, kde vznikala migrácia, ktorá dodnes útočí na celú Európu a nie je ukončená? Je všetko náhoda ???

4. Prečo prišla z USA do celého sveta finančná kríza v r. 2008 ? Ako bolo Slovensko na ňu pripravené? Je aj toto náhoda? A prečo USA podporovalo Majdan v Kyjeve kde minuli až 5 mld. USD? 5. Prečo 9. 7. 2016 bola podpísaná na summite NATO vo Varšave dohoda o obkľučovaní Ruskej federácie, ktorú podpísal aj exprezident SR Andrej Kiska, kde mohol využiť práva VETA a nepodpísať túto DOHODU !!! Na základe tohto podpisu dohody, od r. 2017 je Ruská federácia obkľučovaná až DODNES !!! V  súčinnosti  s vládou SR,  ktorá našich vojakov vysiela na hranicu s Ruskou Federáciou treba povedať, že je to HANBA a my občania SR s tým nesúhlasíme!!!                                              

5. Pýtame sa kto dal súhlas občianskemu exprezidentovi SR ku podpisu o obkľučovaní Ruskej federácie ?? Obkľučovanie vojskami NATO, najmä voskami USA v týchto dňoch je najintenzívnejšie a cítime sa ohrození!!! Pritom vieme, že Ruská federácia v tomto čase je vojensky silnejšia, ako bývalé ZSSR ! Vieme aj to, že NATO, SR a ani USA nemajú účinnú obranu proti novým zbraniam Ruskej Federácie, proti Hypersonickým strelám s jadrovými hlavicami. Boli uvedené do plnej bojovej pohotovosti 30.12.2019 v raketovom pluku RF. Vieme, že 5. 1. 2020 Ruská štátna duma rozhodla o použití jadrových zbraní proti konvenčným zbraniam s prvými údermi na Ukrajinu ( zrejme aj Poľsko) a kde budú najväčšie zoskupenia vojsk, a Washington.

6. Prečo naši politici nám v STAVE NÚDZE zdravotníctva oznamujú presun vojakov a techniky USA cez naše územie? Toto nám pomôže ku riešeniu situácie s vírusom COVID – 19 ? My s tým nesúhlasíme !!!  Nesúhlasíme ani so sankciami proti Ruskej federácii a s ,, Bezpečnostnou doktrínou vlády SR" , ktorú podpísal koncom roka 2019, predseda vlády SR Pellegrini, kde Ruská federácia je kvalifikovaná ako NEPRIATEĽ! Na návrh mimovládnej organizácie GLOBSEC z mája r. 2018, ktorú vláda SR neoprávnene z časti financuje, túto organizáciu navrhujeme zrušiť. 

7. Nesúhlasíme s návrhom vymenovať za ministra obrany Jaroslava NAĎA, ktorý bol členom GLOBSECU v r. 2016 až 2018. Táto organizácia nás vedie do vojny s Ruskou federáciou po boku NATO a USA !!! My občania SR navrhujeme pani prezidentke SR znovu zvážiť vymenovanie Jaroslava NAĎA z OĽaNO do funkcie MO!

PETÍCIU predkladáme občanom SR na stránke petície.com, s cieľom, aby sa uvedené veci riešili. PROSÍME Vás, aby ste sa k nám pridali a petíciu podpísali buď v elektronickej forme, alebo prostredníctvom priloženého petičného hárku. Predložená bude zároveň orgánom štátu, Úradu prezidenta , vláde SR a NR SR .        

Túto petíciu predkladajú : Slovenské Národné Fórum – SNF v Bratislave, iniciatíva občanov Slovenska, OZ Pán Občan a Krízový štáb z ĽUDU, aby sa uvedené veci okamžite vyriešili

V Bratislave dňa : 19. 3. 2020 

Výzvu predkladá : Petičný výbor :  SNF Dagmar Weissabelová Bošániho 17, Bratislava,    e-mail : asistentkamieru@protonmail.com  osoba určená na zastupovanie v styku s orgánom verejnej správy podľa § 3 ods. 3 zákona č. 85/1990 Zb. o petičnom práve v znení neskorších predpisov,  OZ  – Pán Občan (ďalej PO): IČO: 42277647, Reg.: VVS/1 – 900/90 – 40051.  koordinátor OZ PO Ing. Viliam Baňák, pplk. v.v. Jedľová 863/25, 960 01 Zvolen e  mail : obcsnemzv@dmail.com . Členovia petičného výboru   : Ľubomír Schmida, Námestie Andreja Hlinku 21,  Ružomberok 034 01, Ján Krajčiak, Liptov , Demänová . Krízový štáb z ĽUDU : Filip Ficek Okružná 1424 /22, 0201 Púchov                                                                                                    


Dagmar Weissabelová, SNF, slovforum@protonmail.com    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Dagmar Weissabelová, SNF, slovforum@protonmail.com na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook