Odmietame nespravodlivosť a nerovnosť v olympijských ideách

My, občania Slovenskej republiky vyjadrujeme podporu poslancom parlamentu SR, ktorí otvoreným listom pre MOV odsúdili rozhodnutie nevpustiť viacerých ruských športovcov na ZOH ako nedôveryhodné a účelové.


MOV sa spreneveril svojmu základnému poslaniu a ideálom ktoré viedli k jeho založeniu. Nechal sa zatiahnuť do globálnych politických hier a šliape po základných princípoch spravodlivosti, právach športovcov a krajín - ako prezumpcia neviny! Na miesto pôvodnej myšlienky zjednocovania krajín a vytvorenia priestoru na dialóg MOV robí pravý opak!


Vyjadrujeme podporu nespravodlivo vylúčeným Ruským športovcom. Rovnako vyjadrujeme pochybnosti o spravodlivosti a oprávnenosti vylúčenia RF a jej olympijskej a paraolympijskej reprezentácie z OH. Požadujeme reformu MOV a návrat k základným princípom Olympijského hnutia!

Podpísať túto petíciu

Pre podpísanie tejto petície vytvorenej Občan vyplňte formulár nižšie. Autor petície bude vidieť všetky údaje, ktoré poskytnete v tomto formulári.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Facebook