Aj MY očkovaní sa testujeme!

Odkazujeme konšpirátorom, aj vraj ex-ministrovi Krajčímu o ktorom šíria že je proti nám, aby nešírili nepodložené hoaxy o tom ako sa očkovaní netestujú a šíria vírus viac než neočkovaní. Minimálne títo, ktorí podpisujeme túto petíciu sme sa testovali aj keď sme očkovaní.

Testujú sa minimálne všetci, ktorí sú v kontakte so školstvom, zdravotníctvom a v kolektívoch, prípadne pred vyšetrením. Sme zodpovední a chápeme že aj malé percento je riziko a snaží sa sa aj to obmedziť, čo sa však nedá povedať o antirúškaroch, antivaxeroch a iných extrémistických živloch ktorí sa boja malej včeličky do pleca aj keď sa tvári na bojových chlapcov, nevidíme žiadnu aktivitu pre ukončenie pandemie z ich strany okrem snahy tváriť sa že neexistuje a nechať umierať ich antivax lekárov a jedincov, ktorí to šíria, ja napriek tomu že v nemocniciach je 80-90% neočkovaných. Viď video z Čadce https://youtu.be/x4oKe09iiao

Štúdia o šírení covidu neočkovanými https://www.eurosurveillance.org/content/10.2807/1560-7917.ES.2021.26.31.2100640

 


Marianna Ondrejová    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Marianna Ondrejová na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...