Hlbkova kontrola majetkov VSETKYM VEREJNYM CINITELOM ( POLITIKOM, SUDCOM, PROKURATOROM,POLICAJTOM atd aj ich blizkym a rodinam )

Mili obcania.

 

Roky vnima bezny clovek obrovsku korupciu s dokazmi, ktore niesu potvrdene ( lebo zlodej a vrah sa asi musia sami natocit na video a ist sa priznat ) , pretoze mafiansky sposob riadenia krajiny si nastavil zakony a parametre tak, aby bezny clovek trpel. Ani vymena politickej sily nieje dostacujuca.

Mili obcania, uz je na case odkazat kazdemu politikovi od vzniku samostatnej SR, ze stacilo a ZE CHCEME HLBKOVU KONTROLU MAJETKOV, aby sa vratila dovera ludi k politikom, sudcom, prokuratorom, policajtom a dalsim verejnym cinitelom platenych z dani ludu. Tolke podrazy, podplacania, ututlavania, zabijanie pravdy az sme prisli o Roba Remiasa, o Janka s Martinkou. Dokedy,alebo kto musi byt na rade, aby sme sa dozili ferovosti, spravodlivosti a pravdy?

Preto sa aj VY pripojte k tejto iniciative a spolu dokazeme viacej. Vyhovorky a zahovarani bolo dost. Fatky su fakty a cisla nepustia a je jedno ci politik napisal jachtu na svokra ci dedka, skontrolujeme aj ich prijmy !!!! VSETKYM A NA VSETKYCH ROVNAKO

 

Dakujem a verim ze spolu si nastavime spolocnost tak ako chceme, cistu a bez podliakov.


Radko Scherhaufer    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Radko Scherhaufer na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...