Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Quoted post

MTL

#408 CINKOTA

2012-12-07 14:30

Akykolvek stat, ktory sluzi svojmu ludu podporuje svojich ludi v rozkvete a v pripade padu a tazkeho obdobia svojim ludom pomaha. Byt drogovo zavisly je choroba ako alkoholizmus, psychycke choroby a pod. Na Slovensku vsak este stale prevlada stigma, ze je to nieco za co si ludia mozu sami. Je to vsak len ciste odzrkadlenie spolocnosti a jej postoju k slabsim. Tym, ze Dusana Cinkotu zavriete do basy na 8 rokov nedosiahnete nic ine len vacsiu destrukciu jeho krehkej osobnosti. Je slaby, lebo neodola ale to neznamena, ze ho mozme znicit. Prave naopak. Pomahajme tym, ktori to potrebuju a spolocnost zacne rozkvetat. napokon stoji nas to menej (pre tych co myslia len cislami).
Ja verim, ze spravodlivost existuje a pan Cinkota dostane pomocnu ruku. Nie naopak!

Replies


Hosť

#412 Re: CINKOTA

2012-12-07 14:39:38

#408: MTL - CINKOTA 

 ja si myslim ze cinkota uz pomocnu ruku dostal, dokonca aj druhu sancu. nepoucil sa.

zavislost je choroba, ktoru si dotycny sposobil sam - kazda jedna.

ak mu prvy trest nepomohol, co si myslis, ake riesenie by mu pomohlo?

Pitik

#421 Re: CINKOTA

2012-12-07 15:32:23

Loky

#430 Re: CINKOTA

2012-12-07 16:44:35

#408: MTL - CINKOTA

tak taketo vety by som nedokazal poskladať ani s pomocou wikipedie..... aj ked suhlasim s tebou a tvoj nazor sa číta ako rozpravka ,nestotožnujem sa s pojmom "drogovo zavislý a alkoholizmus -sú choroby"... skôr jednoduchý únik pred realitou -čo slbší ľudia (možno aj cinkota) vydel asi ako najjednoduchšiu možnosť ako nemyslieť na svoje problemi... a to že si na "iný stav" jeho myseľ a telo privyklo to treba liečiť... ale nie Väzením!! ale pomocou dotyčnému... hlave po psychckej stranke


Hosť

#439 Re: CINKOTA

2012-12-07 17:57:47

#408: MTL - CINKOTA

VÝSTIŽNE  PEKNE  NAPÍSANÉ  !

Speex

#669 Re: CINKOTA

2012-12-15 11:51:56