Petícia na zvysenie rodicovského prispevku pre rodicov

Quoted post


Hosť

#726 Re: Re:

2016-07-12 21:51

#704: Maria - Re:  

 Mila pani Maria, ja mam 3 deti a som proti zvysovaniu rodocovskeho prispevku! Preco by mal stat Vam plati viac, ved si prepocitajte kolko Vam vyplati len za to ze ste doma s dietatom viac ako 200€ za 3 roky ved to je 7200 € malo? Zistite si kolko dostanu zeny vo svete!!! Pre dieta ste sa rozhodli sama, stat vam nic neprilazal! Myslite aj na to, ze zvyseny prispevok dostanu aj romovia!!! Dakujte Bohu, ze dostavate prispevok a to az do 3 rokov dietata...mate aj inu moznost nastupit do prace, dat dieta do jasli a stat Vam este aj ma to prispeje...zistite si na co mate narok a az potom sa stazujte a ziadajte nezmyselne zvysovanie prispevkov statu

Replies

4gubka

#745 Re: Re: Re:

2016-07-20 14:10:31

#726: - Re: Re:  

 Ja mam tiez tri deti, a ak dam starsich do skolky a najmladsiu rocnu do jasli, a aj aj stat preplati jasle do 280 eur, a naklady na vsetko zratam, vsetko co dostanem v praci na brigadu tak dam rovno na to... oplati sa mi ist do prace? Za vyssi plat ano, ale potom stratim RP... a kde vezmu matku troch deti? Nema mi kto pomoct, nemam ich kde nechavat ked pojdem na zmeny... co mi ostava? Nevravim ze je to malo, ze inde na tom nie su horsie, ale mozno treba premysliet aj ine veci....