Petícia na zvysenie rodicovského prispevku pre rodicov

Quoted post

Maria

#704 Re:

2016-07-11 08:50

#9: -  

 Ty uz musis byt aky magor. Asi si nikdy nepocitil co je to laska a asi preto ani nemas deti. Vies si prrdstavit co stoji vychova dietata? A ked si taky mudrlant co ty sam nemas zasluhu aby sa obnovili jasle?? Spadne ti raz hrebienok karma je zdarma a ty pocitis co je tl zit z 203e. Tie decka ako to ty vravis ti raz budu robit na tvoj dochodok. Bud to nemas v hlave kompletne alebo si jeden z tych prizivnikov co sedia doma a maju peniaze za nic.. Takemu by som ani deti nepriala....

Replies


Hosť

#726 Re: Re:

2016-07-12 21:51:06

#704: Maria - Re:  

 Mila pani Maria, ja mam 3 deti a som proti zvysovaniu rodocovskeho prispevku! Preco by mal stat Vam plati viac, ved si prepocitajte kolko Vam vyplati len za to ze ste doma s dietatom viac ako 200€ za 3 roky ved to je 7200 € malo? Zistite si kolko dostanu zeny vo svete!!! Pre dieta ste sa rozhodli sama, stat vam nic neprilazal! Myslite aj na to, ze zvyseny prispevok dostanu aj romovia!!! Dakujte Bohu, ze dostavate prispevok a to az do 3 rokov dietata...mate aj inu moznost nastupit do prace, dat dieta do jasli a stat Vam este aj ma to prispeje...zistite si na co mate narok a az potom sa stazujte a ziadajte nezmyselne zvysovanie prispevkov statu