PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE

Quoted post

XY

#18

2016-05-03 06:37

Pozrite sa  čo spravili  s našim mestom za posledné roky, čo sa tu vybudovalo pre ľudí ??? mali sme krásne kupalisko pod hradom, ktoré nám všetci obdivovali, bolo ho treba zbúrať a postaviť nezmyselný most pre rýchlovlaky, otrasné monštrum v centre mesta. Skuste sa tade prejsť, otrasný pohľad..... a nová plavareň? Celoslovenská hanba! narýchlo zbúchané na modro namaľované bazeniky pre kačice, kde je ten veľký nerezový bazén zo starej plavárne???? Trenčania sa už 3 roky nemajú kde v lete kupať, musia chodiť na Moravu a tam sa z nás smejú a mädlia si ruky, pretože im tam nosíme eura. Haha krajské mesto! Prečo sa kompentní radšej neoberajú tým, ako zlepšiť a spríjemniť bývanie v Trenčíne, aby mali ľudia kam ísť s deťmi, aby mohli športovať... čo takto radšej začať budovať cyklotrasy, aby sa človek mohol bezpečne dostať kamkoľvek v meste, pretože isť na bicykli po Trenčíne je samovražda... a možno by sa aj obmedzila premavka, keby ľudia mali kadiaľ isť bicyklom, nechaju auto doma. Teda aspoň ja. A možno by chodilo do mesta menej aut, a parkoviska v centre by neboli tak prepchate.   Každý kúsok voľnej zelene sa tu predáva.... Platíme dane, poplatky, čo ešte????? podpisujem túto  petíciu, pretože absolutne nesuhlasím s tým, aby sme platili za to, že potrebujeme parkovať pred svojimi domami a aby sa nabalila nejaka sukromna spoločnosť, už mám tohoto, čo sa už deje v TN plné zuby. !!!

Replies

zz

#203 Re:

2016-05-10 08:40:37

#18: XY -  

 Úple súhlasím a podľa mňa tie nehorázne poplatky za karty a  kto ich vlastne vymyslel???????? nie sú poplatkami, ale pokutou za to, že žijeme v meste, v ktorom sme sa narodili a ktoré mame radi.

Hawo

#247 Re:

2016-05-14 06:42:34

#18: XY -  

 Nie je súkromná.