BIJEME NA POPLACH! Nie cenzúre župana Kotlebu,za slobodu prejavu!

Quoted post

P. Stur

#145

2016-03-17 22:21

Najviac ma zaskocil signatar Butora, to by som fakt necakal ze sa dozijem dalsej manipulativnej demagogie ktora ma opat raz len splnat funkciu propagandistickeho paskvilu. Manipulujete s vytrhnutymi informaciami z kontextu a oblbujete ludi. Volby 2016 okrem prekvapiveho vysledku jasne ukazali ze vas cas na vyslni sa krati, preto bijete na poplach o sto dvesto. Denno denne ak ste nie slepi sa ludia vyhranuju aj voci Kiskovym pro-externym zaujmom. Denno denne dostavate jednu facku za druhou konecne. Bolo na case. A k hercom? Jedna zo signatarok ktoru som zahliadopl bola aj slecna Porubiakova. To myslitye vazne ze aj tato slecna siri kulturu? V ktorom kanale? JOJ ci Markiza? Je viac jak jasne ze viacerym z vas vyschnu kohutiky ak by ste odmietli podpisovat resp sa zucastnovat na podobnych aktivitach. Media vas vytvorili a media Vas aj pekne pouziju. Este ani pred jednymi volbami od 93. sa nevyjadrovalo tolko "hercov, umelcov, hudobnikov, aktivistov" k volbam a este viac sa aktivujete po volbach. Tesi ma to velmi lebo konecne sa da citit ten zavan cerstveho vzduchu ktory v tomto pripade a spravne, ide pekne od zakladov. Tesim sa na dalsie vase aktivity.) 10.....9......8......7..........6...........5............4..........3..................

Replies


Hosť

#159 Stop Re:

2016-03-18 10:28:25

#145: P. Stur -  

 Stop fašizmu! Fašizmus je aj nevidenie fašizmu. Že je Kotleba sprostý fašista vidí a počuje už aj hluchý a slepý. Len sprostý nie.