Petícia proti petícii za odvolanie prezidenta SR Andreja Kisku

Quoted post

Džajro
Hosť

#11

2016-03-08 16:08

Je mi veľmi ľúto, že je na Slovensku toľko ľudí, ktorí s penou na ústach štekajú proti hlave nášho štátu. Nemôže sa mu rovnať žiaden doterajší slovenský prezident. Veď v Európe nejestvuje vďaka Mečiarovi prezident s tak oklieštenými právomocami ako u nás, tak prečo tie nezmyselné postoje. Alebo ho odvolať a zvoliť Kotlebu ?!

Replies

j

#31 Re:

2016-03-08 18:50:07

#11: Džajro -  

 

Kotleba bol regulérne zvolený - svoj hlas mu dalo viac ako 200 000 občaov. Som si myslel, že žijeme v demokratickej ktrajine, ale prezident nám ukázal, že opak je pravdou !

Patka

#79

2016-03-09 22:53:45

#11: Džajro -  

 Ako dakujem pekne za takeho prezidenta ako je on sluby netake mal dokonca sa na zaciatku vzdal aj svojho prezidentskeho platu ale to ze z BA do PP tyzdenne cestuje lietadlom to je ok? Co stoji NEHORAZNE peniaze tie jeho vyletiky lietadlom ludia na SK nemaju uz pomaly co do ust mladi odchadzaju prec a on sa vyvaza ako keby bol pre neho tak velky problem si tam zajst autom... co sa zmenilo od kedy je prezidentom on ? Nic... treba uz poriadnu zmenu uz sa mi nechce robit v zahranici podradne prace prec od rodiny kedze doma som prezivala z mesiaca na mesiac pri tom biednom plate len tolko o tej nasej hlave statu