Podpora Martina Urminského v práve na spravodlivý súdny proces

Quoted post


Hosť

#72

2015-08-06 11:09

Tak po vypočutí relácie v Prvej línii na Slobodnom vysielači musím zmeniť svoju mienku na prípad Martina Urminského. Mylne som sa domnieval, že sa o svojich synom staral nie davanim penazi, ale nemonetarne - teda priamo zabezpecenim jedla, osatenia a pod. Lenze toto sa nedialo. A Martin podla vsetkeho nebol az taky protisystemovy a protimonetarny, kedze sa nechal obdarovavat a zivit ludmi so svojho okolia, ktory v systeme ziju. Takze nepriamo stale system podporoval. Ak chcel ist proti peniazom, mohol sa napr. pridat k nejakej komunite, ktora sa sama o seba stara alebo ziskat staru chalupu na lazoch a tam zacat novy zivot bez penazi.

Takze z mojho pohladu jeho boj a postoj nie je uplne v poriadku a ak by som vedel pri podpisovani peticie to co viem teraz, urcite by som ju nepodpisal. Z hladiska moralneho je stale povinny sa o svoje deti postarat, kludne aj bez pouzitia penazi, a on tak podla vsetkeho nekonal.

Preto menim svoj nazor a z jeho hladovkou a nesuhlasim. Mal by svoj postoj zvazit a zmenit.

Replies


Hosť

#74 Re:

2015-08-07 10:30:09

#72: -  

 Ja by som nepovedal, že system nepriamo podporoval. Ja by som povedal, že system priamo využíval a vyciciaval.