Otcovia a mamičky Slovenska, vzbúrme sa a zdvihnime hlavy!

Quoted post


Hosť

#168 Re: Re:

2015-06-19 11:50

#159: zuzu - Re:  

Prečo ste splodila dve deti, keď ste sama a nedokážete ich uživiť? Kto za to môže štát? Prečo by za vašu nezodpovednosť mali svojími daňami platiť ostatní?

Rodine bolo vyslované hlasné nie. Tak sa starajte. Slobodné mamičky...

Replies

MAťKO

#178 Re: Re: Re:

2015-06-19 16:53:32

#168: - Re: Re:  

 LEN TAK SOM SEM ZABLúDILA, A NEDA MI NEZAREAGOVAť NA ODPOVEDAJúCEHO HOSťA NA PRISPEVOK ZUZU

ASI TO BUDE MUž, ALEBO EMANCIPOVANA žENA, PRINAJHORšOM čLEN PARLAMENTU...  NO ALE URčITE NEVIE, žE K SPLODENIU DIEťAťA SU POTREBNí DVAJA! A TIEž MUž SA MA POSTARAť O DIEťA, AK NIE, TAK TEN JE NEZODPOVEDNý A NIE MATKA!

JEDNOZNAčNE TEN čLOVEK čO TO NAPíSAL, NEMá ANI POňATIE čO TO JE BYť SLOBODNOU MATKOU A SAMA VYCHOVáVAť DIEťA!!!!!!!

MOžNO SA LEN CHCE VYBIť, Má DIEťA S NEJAKOU žENOU čO HO NECHALA....

GRC

POZDRAVUJEM VšETKY SLOBODNé MAMIčKY, MY SA LEN TAK NEDáME :)))


Hosť

#180 Re: Re: Re:

2015-06-19 17:57:48

#168: - Re: Re:  

 Aha takze,zena ked otehotnie tak ma ist na potrat aby sa uzivila aspon ona?????ved to dieta zato nemoze ste strasne hnusny(a)asi nemate deti...ja mam tiez dve deti jedno chodi do skolky a viem co to je sa starat chvalabohu mam manzela co sa stara...este jedno coak je slobodna mamicka len preto,ze sa na nu chlap vykaslal.......tieez musite sa nejako vzit do nasej koze a neodcudzovat matky,ze naco si robili deti no lebo si ich asi robili same