Petícia na zvysenie rodicovského prispevku pre rodicov

Quoted post


Hosť

#198 Re: Uplne suhlasim ale...

2015-06-19 10:04

#2: -  

 ...kto ma platit tu plnu mzdu? ak napr. pred odchodom na RD pracujete u sukromnika, ma vam ju platit on? Asi tazko. Alebo ma cele bremeno prebrat stat, ktory sa aj tak kazdy snazi okaslat na daniach a inych poplatkoch? Ak ste boli zivnostnicka alebo ak mamicka nebola zamestnana, bola napriklad studentka, kolko dostane ona? hm?

Replies


Hosť

#555 Re: Re: Uplne suhlasim ale...

2015-09-08 19:44:10

Stat = Politici , za ktorymi stoji oligarchia, ktorej nas Stat rozda peniaze ovela radsej ako detom a matkam. Od matiek a deti im totiz provizia za dohodene zakazky nepride na ucet takze na nich kalsu. Penazi je dost len polarizacia prijmov len pre jednu tu lepsiu stranu je vyhodnejsia. Chyba vsak nie je len v politikoch, ale v slovenskom narode, ktory je nesudrzny a potrebuje stale niekoho, aby mu vladol a hadzal mu omrvinky v podobe  davky v sume cca 200 eur. Pre toto je riesenim nepodmieneny zakladny prijem, ktory slubuje akurat strana priama demokracia SD. Potom uz ostava, len Kotleba, ktory ocividne oligarchiu velmi nemusi. Takze mozno kazdemu dopraje aj 500 Eur. Sucasny financny system statu je vsak  zalozeny na neplateni dani tych, ktori maju z coho platit a okradani tych, ktorych je vacsina, ale ktori sa nevedia spojit a povedat dost. Takze pokial sa nezmenia zakony a nezrusi sa pojem minimalna mzda, nebude ani na dochodky ani na deti, ktore nas zivot robia radostnejsim.