Petícia na zvysenie rodicovského prispevku pre rodicov

Quoted post


Hosť

#185 Re: Re:

2015-06-19 09:29

#182: ajka - Re:  

 veru mladatka moje a zodpovednost vam nic nehovori . ako vas to len vychovali... to ako v 20 tke deti narobit a potom cakat od statu ze pomoze? alebo rodicia? toto mi pride trosku divne, to ste v akom state videli, ze to tak funguje?

Replies

majsinka

#189 Re: Re: Re:

2015-06-19 09:40:10

#185: - Re: Re:  

 no podľa oslovenia predpokladam že vám je minimálne 80 keďže všetky mamičky považujete za mláďatká :D ja nemám 15 aby som cítla nejaké výčitky zato že mám deti a sú ženy ktoré sa do situácie kedy penazí nie je veľa nedostali vlastnou nezodpovednosťou napríklad opustené alebo rozvedené, znásilnené alebo slobodné matky ale to je vedlajšie. Ide skôr o to že prečo by sme si nemali nárokovať na peniaze ktoré nám patria za fyzicky aj psychycky náročnú 24 hod každodennú službu. Sú istí občania ktorí rodia deti v dvanástich a štát na nich prispieva oveľa viac. A hoci ja nemám problém s tým žeby som svojim deťom nemala dať čo do úst podporujem túto petíciu lebo my statočné a poctivé mamky si zaslúžime viac.

lucy

#204 Re: Re: Re:

2015-06-19 10:11:35

#185: - Re: Re:  

 ešte keby rodičia, tak dobre...ale je smutné, keď už vlastní rodičia nevedia pomôcž vlastným deťom.. a to už je smutné.