Petícia na zvysenie rodicovského prispevku pre rodicov

Quoted post

majsinka

#189 Re: Re: Re:

2015-06-19 09:40

#185: - Re: Re:  

 no podľa oslovenia predpokladam že vám je minimálne 80 keďže všetky mamičky považujete za mláďatká :D ja nemám 15 aby som cítla nejaké výčitky zato že mám deti a sú ženy ktoré sa do situácie kedy penazí nie je veľa nedostali vlastnou nezodpovednosťou napríklad opustené alebo rozvedené, znásilnené alebo slobodné matky ale to je vedlajšie. Ide skôr o to že prečo by sme si nemali nárokovať na peniaze ktoré nám patria za fyzicky aj psychycky náročnú 24 hod každodennú službu. Sú istí občania ktorí rodia deti v dvanástich a štát na nich prispieva oveľa viac. A hoci ja nemám problém s tým žeby som svojim deťom nemala dať čo do úst podporujem túto petíciu lebo my statočné a poctivé mamky si zaslúžime viac.

Replies


Hosť

#192 Re: Re: Re: Re:

2015-06-19 09:47:32

#189: majsinka - Re: Re: Re:  

 beriem niektore argumenty, ale ja vlastne nerozumiem asi celej podstate a pointe. Preco vlastne cakate podporu a pomoc od statu??? ak mate ako taky rozhlad a pozriete sa na fungovanie statu a celu situaciu okolo toho, musi vam byt jasne ze stat vam nepomoze. je neralne toto zvysenie co pozadujete. a preto treba na to mysliet a robit tak, aby sme sa my a nase rodiny mali co najlepsie. vypisovanie peticii uz v tejto situacii nepomoze.