Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Quoted post

RVM

#334 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží

2015-02-18 16:14

#332: j. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží 

 

V com sa lisime?

My nevrazdime ludi preto, ze maju inu vieru a nechcu konvertovat. My sa nesnazime inym nanutit nase tradicie a zakazovat im konanie, ktore nie je v sulade s nasim presvedcenim. 

Replies


Hosť

#338 Kto je to mi ?Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží

2015-02-18 16:54:07

j.

#353 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží

2015-02-18 19:07:36

#334: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží 

 tak toto ma rozosmialo: "...My sa nesnazime inym nanutit..." to je skutočne ftip. lebo to, čo sa tu deje, to vôbec nie je žiadne nanucovanie, to je úplne prirodzený vývoj, po ktorom sme všetci túžili... asi tak, ako Caligula túžil po koňovi v Senáte...

 

to všetko ostatné sú prázdne mantry. skúste prísť s niečím iným ako s tým, že kresťania vraždili Indiánov.

prorok- RVM

#359 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží

2015-02-18 19:55:17

#334: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží 

 Cirkev je spoločenstvo hriešnych a nedokonalých ludí,kebi tomu bolo naopak,sotva koho z nás by do tohto spoločenstva prijali.Načo tá nevraživosť,každý kto sa raz narodi musí skôr alebo neskôr zomrieť.Po smrti vraj nič  neni,ale čo ak nie?Ak neni, tak nemám čo stratiť.Ja si túto nádej ktorú prisľúbil Ježiš nenechám vziať.Nakoniec použijem citát z rozprávkovej knihy/Biblia/Prví budú poslední a poslední budú prvi:To samozrejme platí pre všetkých...Tak čoho sa báť...