Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Quoted post


Hosť

#106

2015-02-17 18:49

Som za ľudské práva, a dokonca som sa musela za ne zasadiť v čase prenasledovania Cirkvi v podzemí, keď som bola vystavená psychickému nátlaku, domovej prehliadke, uväzneniu vlastného brata i ďalších z našej rehoľnej spoločnosti. Ale som za tie ľudské práva, ktoré rešpektujú ľudskosť človeka v jeho autentickej pôvodnej podobe, akú mu dal Stvoriteľ a nie za tie, ktoré sú tvorené len ľudskou svojvôľou a nerešpektovaním nielen Božích ale i prirodzených zákonov. Nie som ochotná podporiť ľudské práva človeka, ktoré vyhovujú jeho chvíľkovému pôžitku na úkor ohrozenia normálneho života mnohých ďalších, našich rodín a nakoniec celej ľudskej spoločnosti. Len s poľutovaním pozerám na to, ako sa človek vrhá na pôžitok za každú cenu a ako nevidí vôbec dôsledky svojho konania i to, že aj on príde raz ku svojmu konečnému zúčtovaniu. Ale taktiež všetkých, čo žijú v omyle a klamstve denne predkladám Pánovi s prosbou, aby im osvietil myseľ a dal poznať, čo je skutočnou a Kto je skutočnou Láskou, sestra Bonaventúra, OSF.

Replies

Petruška

#141 Re:

2015-02-17 20:39:22

#106: -  

 Bravo, Bonaventurka....my sme boli v mladosti kamarátky a nevideli sme sa od r. 1978.....Naše cesty sa rozišli, ale máme rovnaký základ povolania. Najhoršie je , že ľudia mlčia....keď tu ide o celý národ, o deti.....tri dni mám pravnúčatko....(Ja som si adoptovala dievčatko , to mi poslúžilo na zavádzanie vyšetrovateľov....) a ono už je starou mamou....

 Vieme, za čo bojujeme. Poviem ti, boli sme bití, nebolo mať príjemné štb stále na krku, ale keby som mala vybrať medzi pokračovaním prenasledovania a zvrátenosťami, ktoré chystajpú na deti, tak absolvujem ešte raz 24 výsluchov znova.....

  Európska únia je diablovo dielo, ja so zas nebola na tomto referende o EÚ, pretože som si dokončievala štúdiá v Nemecku a vedela som, čo to robí.....aj islamizácia je zlá, ale toto ešte horšie. Samovražda národa je vždy horšia ako mučeníctvo. Pozdravujem Ťa a v laudách sme denne spolu!