Petícia za zrušenie vlakov zadarmo

Quoted post


Hosť

#27

2014-11-04 17:29

Petíciu som podpísala, plne súhlasím a verím, že petícia bude mať zmysel a tento absurdný zákon sa zruší. Nie preto, že by som závidela študentom či dôchodcom bezplatné cestovanie, ide o to, že si musíme všetci uvedomiť, že to zadarmo nie je a za týmto krokom sa skrýva zvyšovanie daní, ktoré v konečnom dôsledku pocítime my všetci, dokonca aj tí, ktorí budú cestovať zdarma, pretože veľa študentov popri škole aj pracuje a odrazí sa to všetko na ich mzdách. Takže celé toto cestovanie zdarma je len umelo urobený ťah, aby si ľudia mysleli, že niečo zadarmo dostávajú od štátu. UVEDOMTE SI, ŽE ŠTÁT VÁM NIČ NEDÁ ZADARMO! aj vy študenti, aj vy dôchodci, prosím nenaleťte Ficovi a neverte mu a zapojte sa do petície aj vy a spoločne sa pokúsme toto zastaviť. Aj keď to na prvý pohľad vyzerá super, v skutočnosti ide o veľmi zlý zákon pre všetkých občanov nášho štátu...uvedomte si to prosím

Replies


Hosť

#640 ZáVISťRe:

2014-11-10 17:23:55

#27: -  

 

hosť

#978 Re:

2015-09-03 14:04:27

#27: -  

 Ako mám veriť človeku, ktorý nevie, že v slovenčine sa používa slovo ZADARMO, nie české zdarma? Ako mám veriť človeku, ktorím nevie, že sú to dôchodcovia a nie dôchodci, ktorým vláda umožnila cestovať bezplatne? Ak niekto neovláda svoj jazyk, ako chce presvedčiť iného človeka o svojej serióznosti? Nevzdelanému hlupákovi veriť určite nebudem a vládny krok podporujem.

Vlado

#1011 Re:

2015-11-28 09:09:29

#27: -  

 Panebože, toľká znôška hlúpostí na jednom mieste!Tak zrušme školstvo,kultúru,šport,zdravotníctvo.. - veď to platíme z našich daní!Je to "len umelo vytvorený ťah"!