Petícia za zrušenie vlakov zadarmo

Quoted post

Maťo

#4 Fico je fas!!!

2014-11-04 13:24

Celé toto cestovanie vlakom zadarmo je jedna veľká diskiminácia. Prečo by sa rakúski, maďarskí a českí penzisti mohli u nás voziť zadarmo?????!!!!! KDE TO SME???!!!! V ktorom štáte sa slovenský penzista vozí zadarmo???!!! Všetcia sa teraz budú voziť a nám, čo nechodíme vlakom, nám teraz od nového roku zvýšia dane. Ešte som nevedel, koho nápad to bol a hneď som vedel, že to vymyslel ten ko**t Fico!!! A k tomu, že sa študenti budú voziť zadarmo. NAČO???!!!! Veď predsa existujú tie kartičky, ktoré si každý študent môže vybaviť! A namiesto 4 € za cestu zaplatí 1 €. Myslím, že to je dosť veľká zľava!!!!!!!! ALE ZADARMO?????!!!!! Ako keby tento štát mal dosť peňazí na to, aby sa takéto niečo zrealizovalo! FUJ!!!!! DO PEKLA AJ S FICOM!!!!!!!!!!!!!!

Replies

1234

#26

2014-11-04 17:15:44

On

#60 Re: Fico je fas!!!

2014-11-04 21:06:07

#4: Maťo - Fico je fas!!! 

 Ty si taký kokot, že kokotom ťa nazvať je škoda... Zľava zo 4 Eur na 1 Euro? :D :D  To si kde videl v scifi? V hlave máš nasraté, ale hlavne že vieš etaily poskytovaných zliav.. :D Študent si platí 60% z líska - čo okolo dôchodcovskej zlave nešlo ani na 100 km. Tam račej sa zaujímajte kde v skutočnosti NAŠE dane, nie len vaše - a úrpimne si myslím, že s takým vymletým mozgom môžeš maximálne pracovať na aktivačných - takže tvoje dane ani nie , kam idú!! To už dôcodcovia a študenti su pre Vás občania SVK horšia zver ako Cigáni? to kam sme sa dostali? Hanbím sa že som občanom tejto republiky a že takých primitívov mám okolo seba .... 

tobias

#73 hmm

2014-11-04 23:40:50

Až na to že cestovanie plati pre občanov SVK republiky ktorý sa zaregistruju do evidencie čiže žiadny iny zahraničny dôchodca zadarmo cestovať nebude najprv si to naštuduj a potom pííš....

 

Carmen

#127 Re: Fico je fas!!!

2014-11-05 12:29:10

#4: Maťo - Fico je fas!!! 

 Nechcem útočiť koknrétne na teba ale si uvedom že tie lístky zadarmo čo budú treba vopred objednať a je to len pár miest nebuduú chodiť plné rýchliký študentov ktorý to budú mať zadarmo. Podľa mňa je to fajn nápad konečne tento štát spravil niečo aj pre študentov. A to že budú vlaky zadarmo to je fajn ale dokedy ? fakt si myslíš že to tak bude už navždy ?? Ja osobne tomu dávam tak cca 3 mesiace potom sa to vráti všetko do starých koľajií :) 

 

miro

#465 Re: Fico je fas!!!

2014-11-07 14:49:34

#4: Maťo - Fico je fas!!! 

 ta ty si ale chuj take karticky co normalne listok stoji 4 a s tou karticko 1 € tak taku by som chcel ked taku mas tam mi prosim ta posli 

rhs

#502 Re: Fico je fas!!!

2014-11-07 19:53:16

#4: Maťo - Fico je fas!!! 

AJ V MADARSKU MAJU možnosť nasi dochodci nad 65 cestovať zadarma neni to len tu .. .... ked kradnu sebe prečo by  nemohli dať aj bežným ludom ulavy hah ,,,, a to či má štát dosť penazí alebo nie je uplne jedno či budeme mať dlh 100% hdp alebo 50% od toho nezávisí to či pojdeme do krachu ale do kej riti ... 

André

#559 Re: Fico je fas!!!

2014-11-08 19:05:35

#4: Maťo - Fico je fas!!! 

 namiesto 4 € platime 2€ takže over si info kym niečo vypustiš a ked maš cestovať cez cele slovensko na zapad do školy tak to nie je lacna zaležitosť takže vlaky zadarmo budu vhodne..a konečne by mohli aj študenti precestovať viac slovensko a nesedieť za PC...cigani maju všeličo zadarmo tak prečo my by sme niečo tiež nemohli mať?! 

Jakub

#580 Re: Fico je fas!!!

2014-11-09 17:02:26

Bože, prosím ak pritiahne cestovanie zadarmo na Slovensko bohatých zahranićných dôchodcov a študentov. ktorý tu pomíňajú peniaze za iné služby, daj aby dostali zadarmo aj autobusi. Aspoň sa konečne pohne slovenský cestovný ruch smerom v pred. No nemyslím si, že kôli vlakom zadarmo sem začnú chodiť zahraničný dôchodcovia. Ale bodaj by si mal pravdu:D 


Hosť

#825 Re: Fico je fas!!!

2014-11-18 22:49:38

#4: Maťo - Fico je fas!!! 

 Len pre doplnenie. Pred par rokmi som bol velmi prekvapeny, ked nasej (SR) dochodkymi pocas kupovania listka v stanici v Madarsku predavacka oznamila, ze ako dochodkyna (bez ohladu na statnu prislusnost) pocestuje zadarmo. Bol som pri tom, este som si to overoval, bol to fakt. Dochodcovia si svoje odkrutili a okrem ZASLUZENEHO dochodku a ucty im podla mna patri i tato drobna vyhoda. Naozaj drobna v porovnani s tym, o co ich stat okradne na dochodkoch. Ale to je ina tema. A Madari boli (ale neviem, ci este su...) taki grandi, ze to davali i tomu zlomku prepravenych dochodcov zo zahranicia. Populisticke trubenie vzoru Robert(ko) som vtedy spoza juznej hranice nezachytil.

A už len na okraj: nazyvat tu kreaturu - parazita meniaceho sa podla toho, co mu prinasa vyhody - podla organu, ktory za normalnych okolnosti poskytuje potesenie, ten skvely organ uraza.

S pozdravom vsetkym ludom so zdravym usudkom i tym, ktori na jeho ozdraveni priebezne pracuju: M. Bohus. 


Hosť

#852 Re: Fico je fas!!!

2014-11-21 15:30:54

#4: Maťo - Fico je fas!!! 

 napr ak má viac ako 65 rokov tak v Maďarsku. Spolu s ostatnými penzistami EÚ.

hosť

#975 Re: Fico je fas!!!

2015-09-03 13:48:39

#4: Maťo - Fico je fas!!! 

 To Ti nevadí, že ako zdegenerovaný berieš zadarmo sociálnu podporu, ale dôchodcom závidíš aj hnedé pod zadkom. Najprv vyštuduj základnú školu, aby si ako priemerne vzdelaný človek ovládal slovenský pravopis, potom píš verejne svoje názory, ale nech sú rozumné. Toto čo si vypotil, by človek s IQ -50 nenapísal.