Petícia proti zákonu poslankyne Zmajkovičovej

Quoted post

duri

#11 Re: Re: vychod

2014-11-03 12:02

#10: - Re:  

 Ak bude treba,prida sa aj vychodne slovensko,je nas tu dost vela. Ja som napr. pisal prezidentovi,prisiel mi spätny mail v tom zmysle ze mojou poziadavkou sa budu zaoberat. Skuste aj vy cosi napisat na www.prezident.sk je uvedena mailova adresa

Replies


Hosť

#12 Re: Re: Re: vychod

2014-11-03 12:10:41

#11: duri - Re: Re: vychod 

 V kazdom pripade treba skusit pisat mail,rozsirit tuto peticiu aj prostrednictvom socialnych sieti,facebook atd., mozno aj prostrednictvom televizie. Moznosti je viacero. Ak to aj nevyjde budeme mat ciste svedomie,ze sme za zachovanie bufetov aj cosi urobili. Nechapem preco nic nerobia vyrobcovia,ved sa to dotkne aj ich,ci uz su to pekarne,cukrarne,velkoobchody,dodavatelov cukroviniek,. Boze,aky je to chory zakon,keby sa to dotklo len zahranicnych dodavatelov,tak nepoviem. Podporme si slovenske vyrobky!!!!!


Hosť

#13 Re: Re: Re: vychod

2014-11-03 18:21:51

#11: duri - Re: Re: vychod 

 Zajtra pisem prezidentovi aj ja.Videla som ked som pozerala kto sa podpisal ze z vychodu je tam vela ludi.Ale aj nase male Hrusovany tam su.Teraz som videla v spravach ze ta nasa uzasna pani bola odvolana.Bozie mlyny nesklamali.Len este aby sme si my zachranili pracu a nase bufetiky.