PETÍCIA PROTI ROZMIESTNENIU CUDZÍCH VOJSK NA SLOVENSKU

Quoted post


Hosť

#157 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-07 10:15

#154: Starý Moskvič tvrdé auto - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Čítaj poriadne tam nieje napísané "následky Hitlera" ale "následníka Hitlera" a tým je myslení náš "oloboditel" Putin. Ale keď sa naučiš čítať tak to pochopíš.  :D

Replies

Starý Moskvič tvrdé auto

#172 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-07 11:20:52

#157: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ja perfektne čítam medzi riadkami ale ja mám skôr pocit že ty nevieš čo píšeš. Podľa teba je Putin ako Hitler dobre teda. Kde vybudoval Putin koncentrák kde Putin zapálil štátnu dumu a obvinil s toho buď Ukrajincov alebo židov? Kým Babrak Odbahna a jeho kabinet sa vedeli pri rečnení oháňať vyhrážkami Putin viedol pokojne dialogi dokonca to bol práve ten tvoj Hitler čo zaistil prímerie na Ukrajine. Vlastne aha už viem čo tým chtěl básnik řici. Že Hitlerovský čin bolo to agresívne zaslanie nákladiakov z humanitárnov pomocov. Dajme hlavy do hromady prepíšme tie nezmyselné dejiny zrejme sa historíci v Hitlerovi mýlili ten Hitler zrejme bol taký dobrodinec ako Putin on Leningrad vlastne ostreľoval čokoládov aby mali tí zákerní teroristi čo žrať a na Stalingrad Moskvu či Kaukaz tiahol z kamiónmi plnými jedla liekov a spacákov a nie tankmi... :D :D Takže ak mám pochopiť čo píše podľa tvojej retoriky bol vlastne Hitler spasiteľ... Ani o tom nevieš že si to priznal. :D :D




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...