PETÍCIA PROTI ROZMIESTNENIU CUDZÍCH VOJSK NA SLOVENSKU

Quoted post


Hosť

#21 Re: Re: Re:

2014-09-05 18:34

#19: Vlastenec - Re: Re:  

 Tak mi daj jeden dôkaz, že NATO bolo/je na Ukrajne a aby bolo jasné pod pojmom dôkaz si nepredstavujem nejakú FB stránku ani žiadnu fotografiu ktorú niekto spravil vo fotoshope. (osobne som robil menšie pokusi, spravil som vo fotoshope zopár fotiek ktoré boli smerované v prospech Ruska a ľudia sa toho chytili a zmanipulované ovce, ktomu boli rôzne komentáre typu: toto je čístá pravda.... ja som tiež o tom počul a bla bla bla a pritom som si to sám doma v PC vytvoril v čom sa ukazuje ľudská "nezaujatosť") Prejdime k tým dôkazom čiže žiadny obrázok, FB stánka ani žiadny článok na nete, ktorý niekto niekedy nejako preniečo napísal. Som veľmi zvedavý čo mi pošleš ako dôkaz. :D :D

Replies

Starý Moskvič tvrdé auto

#57 Re: Re: Re: Re:

2014-09-06 00:21:23

#21: - Re: Re: Re:  

 Ja už tiež pekne dĺho očakávam kedy naše média zverejnia to že práve separatisti zostrelili MH17 alebo že sú Ruské vojska prítomné na východe Ukrajiny. O MH17 keď Rusi prehlásili že majú dôkazi a že posunú ich západným médiam akosi sa reportáže o dôkaze odrazu neodvysielali a MH17 je nejak dlho zamlčaná téma. Plus 7 dni, SME.sk a iné "Slobodné média" zase uverejnili údajné satelitné snímky ktoré mali dokazovať prítomnosť Ruských vojsk na Ukrajine. Čudo že s tak presnou technológiou ako sú špionážne satelity ktoré ti z vesmíru odfotia aj hovno v tráve a spravia aj analízu čo mal na večer ten ktorý ho vysral nedokázali zaostriť na insignie obrnených kolónii aby nás presvedčili že sú to naozaj Rusi pritom zábery vizerajú ako by ich urobili z lietadla v polovici minulého storočia. Možno ty máš dôkazi o tom mohol by si ich podať.  




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...