PETÍCIA PROTI ROZMIESTNENIU CUDZÍCH VOJSK NA SLOVENSKU

Quoted post

Peter

#12 Stop konfliktu

2014-09-05 17:46

Som zásadne proti ruskej agresií na východe Ukrajiny, no myslím si, že politika lezenia do zadku jednej, či druhej strane nemá význam. Medzinárodné záväzky, ktoré má SR voči NATO musia ísť bokom, s cieľom podporiť mier. Vyjadrenie podpory jednej, či druhej strane je vo výsledku len prilievaním oleja do ohňa a krajne pro-konfliktným riešením. Slovensko musí ako sused Ukrajiny hľadať všetky spôsoby, ako konflikt zastaviť. Premiér Fico, či prezident Kiska doposiaľ, bohužiaľ, robili presný opak. Ruky preč od konfliktu na Ukrajine, vojnu v Európe nechceme.

Replies

Vlastenec

#13 Re: Stop konfliktu

2014-09-05 17:59:48

#12: Peter - Stop konfliktu 

 Omg prestaň sledovať tie propgandistické programi čo dávaju v správach a otvor si konečne oči všetko to začalo USA od Maidan až do teraz za všetkým su USA a Obama

Starý Moskvič tvrdé auto

#50 Re: Stop konfliktu

2014-09-05 23:42:10

#12: Peter - Stop konfliktu 

 No ako dá sa súhlasiť že netreba liezť nikomu do riti ale zase som si nevšimol žeby Rusi rozpútali agresiu na JV Ukrajiny to všetko sú propagandistické sračky a tým by si nemal veriť jeidny kto je na východe Ukrajiny Agresívny je Američanmi podporovaná Kyjevska Chunta. 


Hosť

#126 Re: Stop konfliktu

2014-09-06 20:29:46

#12: Peter - Stop konfliktu 

 Nemozem s tebou suhlasit ohladne "ruskej agresie na vychode Ukrajiny", ten agrsor je zapad, Amerika a EU, ktory rozputali majdan a teraz situaciu na Ukrajine pripisuju cez "nezavisle "media Rusom. Rusi nie su svatci ale isto nenechaju aby bola hranica ruska rovnaka ako je hranica EU. Oni /zapad/ dobre vedeli ked vsemozne podporovali majdan, ze nieco vyprovokuju. Podarilo sa ale na rusov nemaju nic. Ziaden dokaz ze podporuju separatistov. Aj ked aj ja si myslim ze nejaka forma je tam, ale je to uplne prirodzene. Zapad je ageros ako v iraku a inych krajinach. Podla mna. :D

muhahaha

#202 Re: Stop konfliktu

2014-09-08 19:48:46

#12: Peter - Stop konfliktu 

 ty si kus idiota zmanipulovaneho... daj sa ostrihat ovečka ...

otec goriot

#255 som yásadne proti agresii usa na slvovensku aj ukrajine. Si naivný alebo kúpený???Re: Stop konfliktu

2021-12-29 07:06:10




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...